Kurš izplata nepatiesu informāciju? VentasBalss vai TVNET?

Lielais Kretīns | 08.09.2020, 15:50:58 | 3345

Runa iet par šo rakstu TVNETa
https://www.tvnet.lv/7057518/ar-maskam-grib-iznidet-latvijas-tautu-covid-19-nepastav-kadas-sazverestibas-teorijas-izplata-ventas-balss

Vai tiešām tā ir, kā rakstīts rakstā vai arī atkal kaut kas izdomāts/ nocitēts bez konteksta? Vai Ventasballs izplata nepārbaudītu informāciju?

Komentāri (43)

  • -1
    Lielais Kretīns 10.09.2020, 17:41:38

    Liels disappointments no ši vien tik sanāca:

    Forma lietotaji uzreiz sāka sarunas par covid utt, bet tas nebija mērķis šai tēmai, zēl ka tā..

    Un arī žel, ka VB redakcija neiztāv savus rakstus un vinkārši ignorē visu, bet nu, vizmaz neizdzēsa tēmu...

  • -3
    Gunārs Pētersons 10.09.2020, 19:01:48

    Ventasbalss.lv (suns) zin ko ēdis. Neaizstāv, jo nav ko aizstāvēt. Ignorē, jo tā pašreiz ir visvieglām sevi un savu "zem katras kritikas" žurnālistiku nostādīt nabaga upura lomā.

  • -12
    Latvija pāri visām! 11.09.2020, 00:20:28

    Absolūti nemēģinu apkarot tādus dziļi kovidam ticīgus kovidiotus kā Gunārs Pētersons ar visām viņu 'ziņu sardzēm' :) ,kuri iedomājas, ka visiem jābūt vienotiem viņu kovidiotismā.
    Tas būtu tāpat kā mēģināt pārliecināt iesīkstējušu nacistu vai komunistu par šo ideoloģiju neadekvātumu to pastāvēšanas ziedu laikos. Tad, kad tās izgāzās, šie paši sāka domāt. Ne visi, protams.
    Lai taču dzīvo savā kovida pasaulē, mums joprojām ir vārda brīvība.

  • -2
    еs 27.10.2020, 10:23:45

    Jautājums, kas uzdots zvanot uz "Karsto telefonu"

    '' Labdien, tagad katru dienu nu jau trīs dienas laikrakstā Ventas Balsī ir rakstīts, ka nav vajadzīgas maskas, nav jādezinficē rokas. Sakiet vai tā nav dezinformācija? Ko tagad cilvēki sāks bez maskām, bez nekā, es vispār nesaprotu kā tas tā varētu būt. Arī Lemberga kungs vienā pasākuma teica, ka ir jālieto maskas un rokas ir jādezinficē un jāievēro attālums. Avīzē tieši redaktore raksta, ka tās nav vajadzīgas, ka tas ir uzspiests. Gribētu zināt domes ieskatu par šo lietu, ko viņi domā, vai tas pareizi vai tā nav dezinformācija un ko tas dod pilsētniekiem? ''

  • -2
    еs 27.10.2020, 10:24:24

    Atbild Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca:

    ''Aktuālā informācija par vīrusa COVID-19 izplatības rādītājiem un ieteikumiem vīrusa izplatības mazināšanai Latvijā ir pieejama Slimību un profilakses centra mājaslapā www.spkc.gov.lv. Slimnīca aicina būt atbildīgiem un ievērot valdības noteiktos drošības pasākumus – lietot sejas aizsargmaskas, regulāri mazgāt un dezinficēt rokas, nepulcēties un ievērot drošu distanci(vismaz 2 metri), lai samazinātu risku inficēties. Stingrāki drošības noteikumi tiek ieviesti, jo daļa iedzīvotāji dažādu apsvērumu dēļ ierobežojumus neievēro (neticība vīrusa esamībai, bara instinkts noteiktam viedoklim sabiedrībā, u.c.) un vīrusa izplatība pieaug.''

    Avots: https://www.ventspils.lv/lat/jautajumi/pilseta/10364

  • -4
    Latvija pāri visām! 27.10.2020, 11:16:19

    Aktualitāte.

    Auns saka aitai: "Tu nosauksi mani tagad par konspirologu,
    bet es esmu gandrīz pārliecināts, ka suns ar ganu darbojas saskaņoti.
    Man arī šķiet, ka gans gatavojas mūs apēst. Un vēl ar viņiem ir āzis. Viņš mūs aizvedīs uz kautuvi..."

  • -1
    Soross 02.11.2020, 00:38:11

    Runā, ka pēc nāves labie žurnālisti nokļūst strādāt portālā Debesis.com un ParadīzeTV24, savukārt sliņķi, dzērāji un tādi, kas sen atpakaļ jaunībā paspējuši čekā savervēties, nokļūst strādāt Ventspilniekā.lv.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: