Es kā miljonāre -balsoju par-VIENDZIMUMA LAULĪBU.

krustmateflorence | 07.07.2020, 18:24:25 | 1391

ŠODIEN VENTAS BALSS -VEICA NELIELU APTAUJU -KO DOMĀJAT PA VIENDZIMUMA LAULĪBU.
ES UN VISI MANI DRAUGI ,PAZIŅAS UN RADI -ATBALSTĀM ŠĪS ATTIECĪBAS, JO JAU SEN GANDRĪZ VISĀ PASAULĒ -ŠIEM PĀRIEM IR ATĻAUTS ADOPTĒT BĒRNUS.
LATVIJA -KĀ PARASTI ILGI DOMĀS UN DISKUTĒS -SEKSA MUMS NAV -BET BĒRNI MUMS DZIMST VISIEM... .

Komentāri (57)

  • -6
    krustmateflorence 09.07.2020, 09:33:31

    kā secinu-vairums te komentāru rakstītāju-ir tik degradējušies-ka smird pa gabalu... .
    jūs nožēlojamie-nesat smārtu-kurš atgādina aspujušu siļķu smaku-un tā kā redzams -jums patīk visvairāk... .
    nejauciet zemenes ar majonēzi-negaršos nevienam... .

  • -2
    krustmateflorence 09.07.2020, 09:39:01

    nebrīnos-- arī pa to- ka Ventspilī tik daudz jaunieši neatbilstoši savam statusam -izrāda savu gardarobi -un brauc ar lietotiem ārzemju vāģiem-jo pilnīgi jaunam -nav naudas-
    varu iedomāties-kā jums sāp atiecīgās vietas-ar ko nopelnat naudu... .

  • -1
    Ķitvainazīt 09.07.2020, 13:43:34

    Man liekas, ka šitā vecā plekst "krustmateflorence" ir kaut ko jiftig sapīpējusies. Un ta viņai rādas gļuk....
    Cits variants: Ja "krustmateflorence" ir vīriešu dzimtē, tad tas ir vecs pediņš, kurš nevienu vairs neinteresē, tāpēc te izrādās, kā nu var.

  • -6
    krustmateflorence 09.07.2020, 16:33:53

    no pazīstama taksista reiz dzirdēju nostāstu-pa sutineru-ar segvārdu ķitvainazit-viņš bagātiem klientiem -piegādājis dzīvo seksa preci-un visām -gaumēm-redzams -nevariet veco amatu aizmirst-jeb nav vairs pieprasijuma.
    zināju no nostāstiem-pa divām Ventspils a.n.i.t.ā.m.-kuras abas bija pasaules vecākās profesijas izcilnieces--cik zinu -viena anita ir slima ar hif-bet otra - naudu pelna Rīgā -kā ielas staigule-tas segvārds a.n.i.t.a-ir tai anitai -kura ir alkoholiķe un kura guļ ar visiem-kuri tai labi samaksā.

  • 0
    Ķitvainazīt 28.07.2020, 14:54:03

    Iemācies latviešu valodu un gramatiku, pirms raksti garākus tekstus, citādi tava "miljonāriskā" neizglītotība lien pa visām spraugām laukā.

  • -2
    A.n.i.t.a 09.07.2020, 18:32:07

    Ko var darīt, krustmateflorece, ka esi vīrietis ar noslieci uz sievieti, tad nevari gūt apmierinājumu nekā, vienīgi uzsākot tēmu par sev sāpīgu tematu un nozākājot citus, lai gan konkrēto cilvēku nezini. Lai tev labi noiet un kaut kādu baudu gūsti. Uz slimiem un muļķiem neapvainojas, tā kā turpini, ja nav ko darīt.

  • -6
    krustmateflorence 10.07.2020, 10:28:48

    kamēr mūsu parlaments vēl domā,es jau sen esmu izlēmusi.
    es nekad nebūšu rasiste -es cilvēku nevērtēju pēc vizuālā-man noteicošais kas cilvēkam galvā un sirdī mājo.
    šīs samazgas kas te tiek izlietas uz lezbietēm un gejiem-nav nekas jauns-tas bija gaidāms-galvenais -ka arī Dievs šos cilvēks mīl.
    Īsta mīlestība -ir kā zibens no skaidrām debesīm--un tad pēc silta lietus-pie debesīm parādās varavīksne-kas ir uzticības un īstas mīlestības simbols-un neviens un nekad to nespēs likvidēt... .

  • -1
    Urzula 10.07.2020, 10:45:44

    krustmateflorence;
    Jūs sakāt, ka Dievs šos cilvēkus mīl; jā, cilvēkus visus Dievs mīl, bet ne GRĒKU!
    Tas, par ko Jūs balsojat ir grēks, par ko arī Dievs teicis, ka šie cilvēki ir sajauktā prātā...
    Un nesakiet mūsdienas ne mūsdienas morāles likumi būs kamēr zeme pastāvēs; tikai cilvēki savu izvirtību kādi grib nosaukt un pilnveidot arī pēc likuma , lai brīvi grēkot, bet Dieva priekšā jau ne ar kādu laicīgu likumu to neattaisnosi...
    Par to, ka cilvēkus veselais saprāts atstāj var redzēt valdībā un visur... vesela saprāta cilvēki pat debates nevirzītu par viendzimumu... tas tiešām ir slims cilvēks , bet uz slimu ko apvainoties-tikai nožēlojami...

  • -5
    krustmateflorence 10.07.2020, 14:00:26

    Tantiņai--grēks ir zagt, krāpt, un melot-
    jau sen visā normālā pasaulē-arī baznīcā -laulāti tiek viendzimuma pāri-tas nav nekas īpašs tur-tā ir parasta lieta-mēs te arī Latvijā -piedodiet-cepamies pa to-kas jau sen normālā pasaulē -pats par sevi saprotams.
    man pašai patīk gudri -izskatīgi un galanti vīrieši-tai pašā laikā man nav nekādu pat vismazāko tiesību -jebkādi aizskārt-citādi seksuāli orentētus cilvēkus.
    Var cilvēku apmānīt-bet Dievu nekad-un viņš dod savu svētību tikai tiem pāriem-kuri patiesi viens otru mīl .
    nelemsim Dieva vietā -citu cilvēku likteņus... .

  • -5
    Jānis Kalniņš 10.07.2020, 18:47:20

    Cienītā(-ais), vajag vienkārši palasīt, ko Bībele saka par laulību un viendzimuma dzimumsakariem. Intervijā, kuru sniedzu VB, ir citētas šīs rakstu vietas. Baznīcai Bībele joprojām ir saistoša. Ja kāda organizācija neievēro Rakstos sacīto, tā gluži vienkārši vairs nav Baznīca, bet parasta biedrība, kurai ar Dievu nav nekāda sakara. Bez tam - iemācieties pareizi rakstīt, jūsu teksti rada iespaidu par ļoti būtiskiem trūkumiem jūsu izglītībā.

  • 0
    <>^<> 12.07.2020, 16:03:32

    krustmateflorence
    ja grēks ir melot,
    tad nemelo pret patiesību!
    Patiesība ir tāda,ka bērni nāk pasaulē caur sievas klēpi,
    ne caur taisno zarnu,kopā ar kakām!

  • -7
    Latvija pāri visām! 10.07.2020, 17:02:05

    Kulta celtnes, kurās šos izvirtuļus precina, kļūst par sātana sinagogām.
    No Rakstiem skaidri saskatāms, ka pat reiz nopietnas reliģiskas organizācijas degradēsies, ja nebūs stingras savā pārliecībā. Gan pret šo, gan citos jautājumos.

  • -1
    Urzula 10.07.2020, 21:39:50

    krustmateflorence; arī izvirtība ir grēks! Un laulība Dieva priekšā ir vienīgi starp vīrieti un sievieti!
    Par to baznīcu , ko saki ; tā nav Dieva baznīca... baznīcās sen vairs nav veselīgas Garīgas mācības , jo paši mācītāji ir laicīgi , ar grēku sapinušies..
    ko akls aklam var rādīt kādu ceļu?

  • -7
    Latvija pāri visām! 10.07.2020, 22:26:40

    Baznīcās viss ir kārtībā, jo nesķīstību svētījušās pārstāj būt baznīca.
    Pašas sektantismu arī vajag filtrēt.

  • 0
    <>^<> 12.07.2020, 16:04:42

    rustmateflorence
    ja grēks ir melot,
    tad nemelo pret patiesību!
    Patiesība ir tāda,ka bērni nāk pasaulē caur sievas klēpi,
    ne caur taisno zarnu,kopā ar kakām!

  • 0
    <>^<> 12.07.2020, 16:18:43

    "imīlās" divi vīrieši
    jauni,spēcīgi,sēklas pa pilnam!
    "salaulājas"..
    bērnus gribās,ļoti vajag!
    nu..viens otru "apsēklo" anusā
    bet ,kakas spiež ārā sēklu!
    ko darīt?
    divi slimi vīrieši saprot,ka vajadzīga sieviete,lai dzemdētu.
    bez sievietes nekā!

  • -2
    Peļu junkuriene 13.07.2020, 13:18:55

    Pretīgi un neloģiski! Lasiet bībeli homiķi!

  • -4
    Latvija pāri visām! 13.07.2020, 17:30:40

    Šamie jau starpsugu evolūcijas hipotēzes piekritēji - domā ka aizevolucionēsies tik tāl, ka sāks pa pakaļgalu dzemdēt.

  • 0
    Cibiņš 13.07.2020, 18:53:55

    Eu, florenci, nu ir ziepes! Rīgā uz Domes vēlēšanām NA kopā ar Reģionālo apvienību blakus lozungam "krievi nāk!" izvirzījuši arī lozungu "3,14derasi nāk!" Ja šie uzvarēs Rīgas domes vēlēšanās, tad tevi kā visu varavīkšņaino lieldraugu vairs nelaidīšot Rīgā iekšā!

  • 0
    Arvic Sauleskalns 13.07.2020, 20:20:51

    Various balsot pat par bezdzimuma laulībām! Bērni dzimst tikai no normāla pāra.

  • -2
    krustmateflorence 20.07.2020, 09:47:47

    bērnus adoptē visi,kuriem ļoti daudz naudas,tikai Latvija ir nabadzīga valsts,un no šejienes bērnu adoptē -parasti turīgie ārzemnieki.
    šeit nav nekāda sakara -seksuālai orentācijai, visu nosaka naudas daudzums -jūsu bankas kontā.
    Tagad Latvijā tādi laiki, visu izsaka miljoni,kam to nav,tam nav nekā... .

  • 0
    Decembris 20.07.2020, 10:12:58

    Za to kapā līdzi tu tāpat neko nepaņemsi, esi mirstīga, neskatoties uz taviem miljoniem!

  • 0
    Decembris 20.07.2020, 10:16:29

    Iemet, vecen, granapipku, naudu nežēlo,
    Tik un tā jau kapā līdzi nepaņemsi to!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: