Kā apčakarēt lielās afēras likumu?

Beshenij Karasj | 26.06.2020, 18:52:16 | 2156

Ir reāli izbraukāt Poliju un atgriezties LV stulbajai valdībai nezinot??Doma ir ar auto-varbūt izlavējot caut leišiem/Baltkrieviem??Jo atpakaļ no Leišiem iebraucot LV jau uz pieres nav rakstīts ka Polijā biji..Ārpŗācc-covidšova karstumā viegli bija gan Itālijā gan Spānijā un Vācijā pabūt,bet te problēma...Nav sēdēts karantīnās un negribas,tāpēc prasu-znu ka nedaudzi,bet gudri iemanījās daudzas robežas šķērsot šova laikā un patse esmu daudz kur bijis ,bet bŗālīgā Polija izskatās problemātiska.Covid idiotisma piekritēji-ejiet uzreiz uz 3 Krievu burtiem-jūsu domas neinteresē!

Komentāri (80)

  • -3
    Normunds Birkhans 05.07.2020, 10:10:40

    Ko var ņemties.. Man tad covidmēsls izjauca mazliet pasākuma laiku,taču tik u tā to izveidoju.Viena gan sabijās un iekrita dziļā depresijā ( diezgan pazīstama dziedātāja ) .Pārliecināt nebija jēgas,ka viss kas notiek ir farss mažors. Nu nekas jo bija un ir citas ar kuriem izveidojām pasākumu pat i nedomājot par kaut kādu vīrusu :) Vienīgi ,ka koncertu divas reizes pārtrauca menti.Sīkums,būs nākamais pasākums kur viņi klāt netiks :D

  • -1
    Beshenij Karasj 07.07.2020, 14:51:08

    Covidmēsl sovs pasaulē turpinās un līdz ar viņu jauni izaicinajumi-tagad plānā mēneša laikā apmeklet maksimali daudz slēgtās valstis.Protams bez visādiem idiotiskiem ,,pēc ceļojuma izolācijas murgiem,,.Divas jau apzinātas,tagad pāris dienu atpūta Ventspilī un Rīgā,varbūt kādu pasākumu saistībā ar jūras svētkiem un atkal ceļā)))

  • -2
    Latvija pāri visām! 07.07.2020, 19:03:52

    Tā kaut kā

  • -2
    keda 10.07.2020, 10:58:22

    Nu, stulbeni un tev līdzīgie idiņi, varat sajūsmā viens otru kārtīgi sabučot. Esat panākuši, ka atkal bries sūdi. Dauņa gabals!

  • -2
    keda 10.07.2020, 11:00:00

    Vb vajadzētu šitā krāna datus nodot policija!

  • -5
    Beshenij Karasj 10.07.2020, 12:19:24

    Atsūkā idiņ kādam praidistam !Īstens Latvietis ar stučīšanas gēnu dir...ā !Man po...uj kam un ko tu nelaimīgais stāstīsi-esmu jau Zviedrijā,tad caur Somiem un Igauņiem japaspēj uz zvejnieksvētkiem Ventspilī un Rojā un tad uz Portugāli.Visi gudrdirsēji par kautkādiem tur IP-interesanti būtu redzet ko atrastu ja internetu izmantoju no mobilā kurš reģistrēts es pats nezinu uz kā vārda,hehe.

  • -2
    keda 10.07.2020, 16:40:03

    Riktīgs skaistulis! Piesakies kaut kur kādai balvai kā lielisks savas valsts un dzimuma eksemplārs, pēc gadies ies uz tevi un bārdainu sieviešu šovu skatīties varbūt. Gan jau sēdi kaut kur Muhosranskā, tika gudri te ļurini, portugāles iekarotājs , heheee

  • -4
    Latvija pāri visām! 10.07.2020, 16:56:58

    Man gan simpatizē cilvēks ar skaidriem, lai arī radikāliem uzskatiem, kurš nebaidās tos publiski paust.
    Šajā biklo sekotāju, irsālīdēju un potenciālo stukaču laikā tam ir vērtība.

  • -1
    keda 10.07.2020, 17:05:26

    Ir vērtība aicinājumiem neievērot likumu? Davaj neievērojam luksofora signālus, jo tā arī ir kaut kāda ierobežošana!? Ja viedoklis ir vienkārši stulbs, tad tieši tāda arī ir tā vērtība! Un šajā gadījumā aicinājums uz stulbumu var iegriezt visiem mums, jo domāju tieši tie, kas neievēro 14 dienas, arī ir šī brīža lielo skaitļu un jaunu ierobežojumu galvenais iemesls. Pārgudri plātīzeri nevis kaut kādi tur spēcīgi veči!

  • -2
    .Barons.. 10.07.2020, 17:20:28

    ked kundz.
    Šo bij to rett Reiz,ka bij ielikt Jums to īkšķ uz augkš,le zinat.

  • -1
    keda 10.07.2020, 17:36:37

    Ret reiz gadas :)

  • -1
    <>^<> 10.07.2020, 17:31:52

    Neimaņ' kundz.
    Šo bij to rett Reiz,ka bij ielikt Jums to īkšķ uz augkš,le zinat.

  • 0
    <>^<> 10.07.2020, 17:42:14

    Ret reiz gadas
    kad peters a baron badas..:)

  • -4
    Latvija pāri visām! 10.07.2020, 19:26:27

    Protams, ka aicinājumiem ir vērtība. Mani valdības problēmas ar viņu nelikumīgu likumu ievērošanu dēļ konkretās situācijas acīmredzamās samākslotības vienkārši n e i n t e r e s ē.
    Neesmu valsts dienestā lai man būtu jāatbalsta katra sda načalņika izdotas pavēles. Ja kāds aicina tās neievērot, nav ne mana cūka ne mana druva, lai rakstītu šādu aicinātāju nosodošus tekstus.
    Katra balss, kas protestē, ir no svara.
    Ierobežojumu iemesls ir nevis inficēšanās, kas ir pavisam loģisks sda vīrusu izplatības rezultāts, bet gan ļaunprātīga griba uzspiest nekonstitucionālus aizliegumus. Visi domājoši cilvēki paredzēja, ka tiklīdz radīsies iespēja, sāksies atkal cilvēkus irsināt.
    Arī tās karantīnas ar viltīgo nosaukumu "pašizolācija" 14.dienas NAV jāievēro, jo ir pretlikumīgi un nekonstitucionāli piespiest pavadīt kādu mājas arestā bez nozieguma un tiesas lēmuma. Ja cilvēks ir slims, viņš ārstējas, nevis uz aizdomu pamata par iespejamu slimību tam sevi jāiesloga uz nelikumīgu pavēļu pamata.

  • -4
    Latvija pāri visām! 10.07.2020, 19:29:23

    Un, keda - vai matēmātiku esi mācījies???
    Tev ir kāda nojausma, kas ir LIELI SKAITĻI???
    :)

  • -1
    peace 10.07.2020, 19:37:59

    Tādu covidiotu dēļ kā daži te būs atkal jāsēž mājās, jo viss būs ciet.
    Visi kopā sakām paldies Beshenij un līdzīgajiem

  • -3
    Latvija pāri visām! 10.07.2020, 19:46:14

    Mēs noteikti nesēdēsim mājas dēļ tādiem kovidiotiem kā 'vajag' un viņu dresētājiem tai Rīgas cirkū.
    Šie panāks tikai to, ka masveidā sāksies pilsoniskā nepakļaušanās un nevardarbīga pretošanās.

  • -1
    peace 10.07.2020, 19:56:32

    Britu neirologi apgalvo, ka iespējami smagi smadzeņu bojājumi pat ar viegliem koronavīrusa simptomiem. Tu esi pārliecināts, ka neesi jau paspējis?

  • -1
    peace 10.07.2020, 19:53:17

    Uz dakteru un veselības ekspertu viedokļiem balstīta piesardzība tā ir., par Rīgas cirku šajā ziņā ir pofig. Politiķiem ir proaktīvi jāsargā tauta, jo vēlāk nevarēs visus spēt ārstēt. Nevar kompromizēt piesardzībā, lai uzņēmēji nebankrotē. Par naudu veselību nenopirksi.
    Tas, ka veciem krabjiem vēl labākajā gadījumā 8 gadi palikuši ko dzīvot nenozīmē, ka jauniem cilvēkiem viss gads jāpakāš dēļ tā, ka nesēdiet savās biksēs kad vajag. Tā pat taču Tev nestāv, pļumpēt vari arī sabiedrībā nelienot.

  • -2
    Latvija pāri visām! 10.07.2020, 20:40:22

    Izskalojuši tev, nabadziņam, smadzenes gan valdības kovidioti, gan p***rasti.
    Vīrusi nekur nepazudīs, tā kā gatavojies vien savu atlikušo neilgo un sāpju pilno mūžu pavadīt "cīņas" ar tiem ēnā.:)
    Paliec vien aplokā, mēs paliekām brīvībā.

  • -1
    peace 10.07.2020, 21:00:55

    Jā, turpināšu pastāvēšu par cilvēktiesībām, zinātni un veselo saprātu.
    Ak, nabadziņš es! Brīvais Kurzemnieks :DDD

  • -3
    Latvija pāri visām! 10.07.2020, 21:23:46

    Turpini vien. Kad pēc š ī s zinātnes cīņas ar vīrusiem tavas izmocītās miesas gulēs koka lādē, diez vai vietējie 'ediņi novērtēs tavas pūles viņu labā ar daudzkrāsainu pieminekli. :) Par veselo saprātu nemaz nerunājot.

  • -1
    keda 10.07.2020, 23:43:50

    Par veselo saprātu vajag gan tev padomāt. Tu apmeklē kādus speciālistus, prasi tādu viedokli vai visu dari pats? Kas tev ļauj domāt, ka esi gudrāks par tiem, kuru specialitāte un izglītība ir ar šo visu saistīta? Bet nu kā jau kārtīgam trollim ouenākas, protams, esi pret. Vienalga ko, ka tik troksnis.

  • -2
    Latvija pāri visām! 11.07.2020, 00:23:08

    Šo kov*****isma politikas un šarlatānisma mistrojumu kā neadekvātu spēj atpazīt katrs kritiski domājošs cilvēks, kas šai laika iepazinies ar akadēmiskās pasaules domām tā sakarā. Daudzviet akadēmiski zinātnieki ir bijuši ļoti kritiski pret valdību un tās paramedicīnisko funkcionāru sastrādātajām muļķībām.
    Vietām panākot lielāko kov*****isma izpausmju atcelšanu.
    Tai pat laikā citi taisīja karjeru, irsālīžot un piedāvājot aizvien idiotiskākus risinājumus.
    Runājot par speciālistiem, Hitlera Vācijā invalīdus slepkavoja pēc valsts apstiprinātas programmas ierindas speciālisti. Speciālista nosaukums pats par sevi ir tukša vieta bez uzticamības un morāles seguma.
    Tas tev, keda, kā kāāārtīgam trollim pašam būtu jāsaprot.
    Ja tev piemistu veselais saprāts un tu nebūtu papagailis, kas akli seko pavēlēm.

  • -3
    Latvija pāri visām! 11.07.2020, 00:29:17

    Ko vērta ir kov*****isma pērle, kas liek doties karantīnā cilvēkiem atgriežoties no valstīm ar tā saucamo inficēto pieauguma nenozīmīgiem cipariem, bet ja tās laikā šis skaitlis tai valstī sarūk līdz šo pašu šarlatānu izfantazētiem atļautajiem cipariem, karantīnā esošais drīkstot to pārtraukt.
    Viņi rezidentūrā pie Harija Potera ir gājuši?:-)
    Vai arī muļķības par to, cik drīkstot sēdēt pie viena galda kafejnīcās un policijas iesaistīšana, ja būšot vairāk. Utt utjpr.
    Šie šarlatāni mūs par kaut kādiem mērkaķiem dresē ar tamlīdzīgiem vingrinājumiem???
    Un šīs acīmredzamās muļķības tiek izdotas kā pavēle.

  • -1
    keda 11.07.2020, 11:17:39

    Kurlanģec, šito visu Solvjovs tev pastāstīji vai kādā citā ticamā analītiskajā raidījumā uzzināji? :) Nezinu, kas te troļļo un kas ne, bet ka tev (jums?) ir uzdevums, kam ir diezgan skaidrs. Ja Latvija neko nedarītu , tu kliegtu, ka vajag vēl un vēl, vārdu sakot, mūžīgā opozīcija, jo pie varas nav īstā pozīcija. Un, mācoties no labākajiem, ne tikai pārliecinoši "liec savu līniju", bet arī nekautrējies melot.

  • -1
    Latvija pāri visām! 11.07.2020, 12:20:08

    Tu izgāzies, kedas trolli, kā vienmēr.
    Un esi tik prognozējams pārvirzīt visu uz Krievijas jautājumu.:-) Atturējos to iepriekš pieminēt, bet kad jau...tad lai būtu - notiekošais Krievijā - kā viņi to sauca - коронобесие bija viens no spilgtākajiem šarlatānu - gan politiķu gan činavnieku no medicīnas mazspējas izpausmēm.
    Sākot ar Putina norobežošanos no notiekošā un visa atstāšanu reģionālo načaļņiku rokās, kas tad nu īstenoja visus šarlatānu "speciālistu" ( un maskas sapirkušo biznesmeņu ) ieteikumus un idejas pēc pilnas programmas. Jo vairāk sdu, jo labāk. Masveida naudas sodi, pastaigu aizliegums Maskavā, caurlaižu režīms, slēgšanas, . Bļina - Krievijas vara izgāzās kā veca sēta. Īpaši uz Baltkrievijas fona, kur Baķka vienkārši organizēja pneimoniju ārstēšanu bez masu histērijas un varas trakošanas...
    Tu mani nebeidz uzjautrināt ar saviem murdziņiem par uzdevumiem. :)))
    Vai matemātikā tev labi gāja ar uzdevumiem?
    Tu spēj atšķirt lielus skaitļus no maziem:?)

  • -1
    keda 11.07.2020, 12:34:54

    Un kas no visa tevis rakstītā liek domāt, ka es kaut kur esmu izgāzies? Ja par matemātiku, tad visādas tās progresijas zini, nezini? Vai labāk izlikties, ka to nav? Re, viens futbola kongresa dalībnieks bija slims, bet nu jau ir vēl 4 no šī paša avota. Ja katrs aplipina vēl pa 4 un tie 4 vēl, kas mums sanāk - lieli skaitļi vai mazi?
    Labi, pirms kāda laika jau nozvērējos, ka ar šo profilu nediskutēšu, skaidrs, ka jāatgriežas pie solītā :) Ej droši pa gaisu ar visu savu bla bla :)

  • -1
    keda 11.07.2020, 12:36:27

    Nu, jā. Vienojieties tur kurzemnieku kompānijā par rakstību, jo citādāk katram sava, Viens rakstīja kaut kādos stabiņos, cits rakstīja tikai ))), te jau mēs redzam :) un :-) Un valoda kā tāda arī mainās, akcents zūd un atgriežas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: