Jautājums Ventspils reğionālajai slimnīcai

Tārps | 06.02.2020, 12:10:58 | 2237

Kapēc,tad kad tiek izsaukta ātrā medicīniskā palīdzība pie slima cilvēka.Medicīniskie darbinieki kuri ienākot māja uzvedās kā prokurori,nevis kā medicīniskie darbinieki.Vai tad mediķi drīkst runāt paceltā tonī,tikpatkā būtu iztraucēti no kafijas pauzes.Kur paliek smaids,pieklājība.Tiek runāts,ka vajagot pacelt algas.Par ko?Par rupjību.Vai varbūt nesaukt,un mirt nost????

Komentāri (41)

  • -1
    A.n.i.t.a 07.02.2020, 20:25:44

    Mediķiem jābūt profesionāliem , ar vēsu prātu ,lai palīdzētu nelaimē , bet smaidīt varēs tad , kad viss beigsies labi un pacients tad arī smaidīs un vēlāk sameklēs savu glābēju un pateiksies par dzīvības glābšanu. Lai izturība un veselība ārstiem un māsiņām ar lielo burtu!

  • -2
    arcus 08.02.2020, 09:55:25

    Tu iepriekš tēmas sakarā rakstīji par mazajām algām. Jautāju vai zini cik saņem ātrās palīdzības ārsta palīgi. Jautāju to pašu vēlreiz! Ja nezini, tad nevajadzētu būt tik pārliecinātai. Ja zini, tad OK.

  • -2
    A.n.i.t.a 08.02.2020, 10:10:37

    Kas tad ir liela alga?Kā nu kuram , dažam ar padsmit tūkstošiem nav gana , cits spēj dzīvot ar 350, bet trim kategorijām - mediķiem , policistiem un skolotājiem būtu jāsaņem labas algas , jo tad būs skolota , vesela un drošībā dzīvojoša tauta, bet jāpiebilst ,ka ne jau visi šo profesiju pārstāvji ir ,tā teikt , no Dieva, tātad apzinīgi , godīgi un iejūtīgi.

  • -3
    arcus 08.02.2020, 11:42:14

    Ja raksti, ka ir mazas algas, tad nosauc ciparu-cik? Tevis nosauktie padsmit tūkstoši, 1000, 700 vai 350? Atkal komentārs bez pamatojuma!

  • -2
    A.n.i.t.a 08.02.2020, 15:05:38

    Laikam baigi gribas kasīties? Neviens man neatskaitās par algu, bet zinu ,ka cilvēki ir neapmierināti ar samaksu par tik smagu un nepateicīgu darbu. Ja jau tik gudrs esi, nosauc ciparus , nekautrējies, viszini!Laikam tiešām esi izbijis prokurors vai izmeklētājs , visur pierādījumus, skaitļus , procentus utt......visticamāk ,esi vienkārši trollis, kam dots uzdevums iespraukties ar šiem jautājumiem pārējo komentāru vidū.

  • -3
    arcus 08.02.2020, 16:46:15

    Jā, es ciparus zinu, bet nesaku, ka ātrās palīdzības darbinieki saņem maz vai daudz. Kaut ko apgalvot centies tu, kaut ciparus nezini. Tev teikuši, ka ir neapmierināti ar algu? Pati rakstīji, ka cits ir neapmierināts arī ar padsmit tūkstošiem. Kas attiecas uz pierādījumiem, cipariem u.t.t.: ja cilvēks kaut ko saka, tad tam jābūt ar kaut ko pamatotam, lai nebūtu tukša muldēšana. Varu teikt, ka Anita, piemēram savam kaimiņam nozagusi divas vistas un sivēnu. Vai tā ir taisnība tikai tāpēc, ka es tā saku. Nu nē taču! Ja man nav pierādījumu, tā teikt nedrīkstu. Bet tu kā tirgus bāba- man tā teica, tātad neapstrīdams fakts un par to kladzinu visiem. Klasiskas tenkas.

  • -7
    Hou xay 07.02.2020, 21:02:19

    Ātrās palīdzības šoferis aptuveni 2 nedēļas atpakaļ pie viesnīcas dzintarjūras notrieca gandrīz bērnu. Apstājos pretējā pusē lai palaistu bērnu pāri gājēju pārejai . Ātrās palīdzības šoferis arī braucot skatījās uz bērnu kad saprata kad bērns neapstāsies meta pa bremzēm apstājoties uz gājēju pārejas un pēc lūpām vareja redzēt kad šoferis bērnu nolādēja. Vēljoprojām nožēloju kad neaizbraucu viņam pakaļ un nesadevu pa purnu.

  • 0
    ^^—^^ 10.02.2020, 09:18:08

    Bērns šķērsoja gaismu pie sarkanā vai zaļā?

  • -3
    Latvija pāri visām! 08.02.2020, 15:24:21

    Kāpēc uzreiz nolādēja? Vnk izlamājās, varbūt pat pats savu neuzmanību.
    Jābrauc uzmanīgi pie gājēju pārejām, tas tiesa. Tumsā it īpaši.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: