Kino RIO un ... popkorn

Jeska | 05.01.2020, 11:50:01 | 2770

Vakar aizgāju ar bērniem uz RIO. Ledus sirds 2. Filma patīk. Bet nepatīk ka visa seansa garumā gandrīz visi skatītāji, pieaugušie un bērni ēd popkornu. Man nepatīk ne popkorna smarža ne skaņa kad viņu ēd. Es atnācu uz kino lai skatītos filmu. Bet tā popkorna atmosfēra apkārt man traucē. Un tas nav kulturāli, tas ir mans viedoklis. Ēst var mājās, kafejnīcas, bet ne kino.

Komentāri (46)

  • -4
    ventish 09.01.2020, 12:12:33

    Bedīgi, ka ir tādi cilvēki, kas zin, ka popkornu ēda un ēdīs, turpina iet un tad tā redz ir problēma, kas jamaina.

  • -5
    Ēriks Frīdmanis 09.01.2020, 18:40:12

    Kāda Tev kultūra? Tu laikam i vecs - netiek līdz inovācijām.

  • -7
    sūds 09.01.2020, 20:05:54

    Kur jūs šitādi visu nīstošie, mūžīgi neapmierinātie un cietpaurainie ļautiņi rodaties? Ta ne jau popkornā vaina, blakus kāds ēstu ābolu un tikuntā nebūtu labi. Paša vecāku ieaudzinātie kompleksi tirda un prasās ar kādu pakasīties. :D
    Te tu tikai lieki klaviatūru deldē, kino popkornu tirgot dēļ dažiem "hroniskajiem latviešiem" nebeigs, to vajadzēja risināt personīgi un uz vietas, ar konkrēto popkorna ēdāju. Tad arī būtu saņēmis attiecīgu padomu, uz kurieni tev doties. :D

  • 0
    некто 09.01.2020, 20:20:50

    Bet kāpēc tad popkornu neēd teātrī ?

  • 0
    666.Ventspils. 09.01.2020, 21:11:22

    Vajadzētu jaunajā koncertzālē ierosināt tirgot to amerikāņu graužamvielu.Akustiskajos koncertos makten labi izceltos skaņa.

  • 0
    yolo 10.01.2020, 07:02:33

    Tad jau labàk čipšus mazajās paciņās

  • -1
    Jeska 10.01.2020, 09:47:03

    Kino, teātrs, koncertzālē - tas ir vietas kas saistās ar kultūru. Tas ir publiskās vietās un ir daudzie skatītāji klausītāji kam nepatīk kad blakus vai aizmugurē sed un ēd popkornu vai čipsus. Varbūt ASV tas skaitās kulturāli bet pie mums ....nevajag taču visu kopēt no Amerikas. Tas ir mans viedoklis. Tas čipsus var ēst savā māja pie televizora blakus sievai un saviem bērniem.
    Un vēl - autobusa arī. Nepatīkami ka kāds kas sēž blakus gandrīz pusi no ceļam un ēd un ed - čipsus, sviestmaizes, bulciņas, dzer un dzer. Un vēl tas varitas OLAS! Tas ir vispār drausmīgi! Nu ko, div ar pus stundas kaut kā nevar paciesties bez tās ēšanas? Vai varbūt nabadziņš veselu nedēļu neko nav ēdis?

  • -7
    sūds 10.01.2020, 14:12:08

    Tieši tā, tas ir tavs viedoklis, un tavs viedoklis nevienam neinteresē. Arī tiem, kurus tas reāli skartu. Zūdi lapās jefiņ. :D

  • -6
    ttt 13.01.2020, 09:19:21

    ja tev nepatik popkorns tad neej uz kino , jo atnakot ciemos tak ati neviens nenovietos divanu ta ka tev patik un negerbs tadas cibas kadas tev patik . karaliene atradusies. ja es tevi pazitu tad katru reizi atrodoties tev blakus estu popkornu

  • 0
    некто 13.01.2020, 09:27:42

    Tu nemāk lasīt?? Tēma ir par popkornu kinoteātrī! Bet ne pa dīvānu un čībām!

  • -10
    Latvija pāri visām! 13.01.2020, 11:31:44

    Tūtiņu bars.)))
    Popkorns un kola vismaz bērniem pieder pie kino apmeklējuma kultūras un neviens to nemainīs anonīmu neapmierināto dēļ.
    Ja kādam tas nepatīk lai iet... pa logiem lūrēt te viena tipiņa mājas kinozālē.)

  • -1
    Jeska 13.01.2020, 13:39:39

    Nu tu kurzemnieks esi tipa tupoj sibirskij valinok! Kāds sakars ir starp popkornu un bērnu kultūru ? Un ja tu nezini, kola vispār ir kaitīga, īpaši bērniem! Bet to tu nezini tāpēc ka esi stulbs, kopā ar saviem stulbiem komentem!

  • -1
    .Panzerfaust 60 13.01.2020, 16:12:29

    >>Jeska
    No visas sirds iesaku nekādā veidā nereaģēt uz šī radījuma,kurš sevi dēvē par kurzemnieku (patiesībā labāk piestāvētu krievzemnieks) murgojumiem.
    To tikai tam vajag,lai kāds sāktu diskutēt,tikpat kā maize šim.Ja nebarosim,pats nosprāgs.

  • 0
    nomaļnieks 13.01.2020, 16:19:03

    Kad es ēdu popkornu, mani traucē, ja klusām skatās kino.

  • -5
    Latvija pāri visām! 13.01.2020, 20:32:50

    Jeska, nē, es pastalās un brīvā Latvijā! )
    Nu labi, ne kultūra, bet subkultūra, un skaidrs, ka kola ir kaitīga,
    bet sīči kā ies uz kino un dzers kolu uzkožot popkornu, tā ies.

    Bet to personu Anti-kurzemnieku neņem galvā, tas ir šaurās aprindās plaši pazīstams kā tipiņš ar īpašām vajadzībām jeb vnk psihiski nelīdzsvarota persona.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: