Malka

Vampīrs | 30.05.2018, 22:44:37 | 3161

Sveiki tauta.Velos iegadaties malku,manu uzmanibu piesaistija sludinajuma teksts kur tiek tirgoti 2kubi sausa malka par 50eiro.Vai kads ir saskaries ar šo tirgotaju,kada ir malkas kvalitate un vai tiešam par 50eiro tiek atvesti divi kubi?Apzvanot parejos pardevejus cenas svarstas no 35-40eiro kuba.Paldies jau iepriekš.

Komentāri (64)

  • 0
    Edgars. 02.06.2018, 06:20:24

    Frīdi. Kļūda.
    Malkas iepirkšana ~34€ m3

  • 0
    Dačuks2 02.06.2018, 08:52:00

    Būdīgais! Tu jautaji no kuras puses vinji ir? Ja no piltenes, tad tie cilveki krapjas un neved 2kubus, bet gan mazāk!

  • 0
    Dačuks2 02.06.2018, 09:00:04

    Jā un tas pārdevējs kuram nr beidzas xxxxx0688, un braukā ar zalu wolswagen businu krāpjas,jo apaksa liek delus, lai izskatas vairāk!

  • 0
    karlito 02.06.2018, 10:10:00

    Malkai cenas klāt un ticu,ka tam ir pamatots iemesls,jo konkurence jau liela tirgotāju vidū,bet cenas +/-vienādas..Sāku rēķināt,ka nav vairs lielas atšķirības,cik tu maksā Ventspils siltumam,un cik naudas tev vajag privātmājai priekš malkas!

  • 0
    prof.Preobraženskis. 02.06.2018, 10:31:29

    Ir gan atšķirība - savā mājā tu kurini tik daudz,cik uzskati par vajadzīgu.Bez tam malku šur tur var dabūt pa lēto vai pat pilnīgi par velti.
    Ventspils siltms tev piestāda rēķinus,kuri jāapmaksā,gribi vai negribi.

  • -2
    snaiperis999 02.06.2018, 11:21:40

    Maimonah Ibrahim.ja tu esi Ibrahims,tad ej ellē ar visu savu afērista shēmošanu.Mums te ir savi ibrahimēni,shēmotāji hrenova.

  • -2
    snaiperis999 02.06.2018, 16:50:26

    Tik tiešām,ar Piltenes malkas piegādātājiem,budigais,neielaidies,jo hitražopijiji viņi ir pa visiem 100%.

  • -1
    snаiperis999 03.06.2018, 10:42:47

  • 0
    Frīdis 02.06.2018, 22:38:37

    Ja malka sakrauta , to viegli pārbaudīt . Sakrautās malkas krautnes Platums x augstums x malkas garums . Rezultātu pareizina ar malkas koeficientu 0,6 . Un krautnes vai kravas daudzums m3 būs zinams.

  • 0
    Reptīlis 03.06.2018, 10:21:56

    Nu, sakraut var visādi. Bet ja runa iet par malku, tad parasti malku mēra steros. Vēl agrāk lietoja mērvienību "ciešmetri", kas ir steru pārvēršana kubikmetros ar koeficientu. Tagad visi cenšas lietot mērvienību "kubikmetri", kaut gan šaubos, vai viņi maz sajēdz kas tas ir. Pie tam, katrai koku sugai un vidējam resnumam ir savs pārvēršanas koeficients. Tā ka tas nav nemaz tik vienkārši. Būtu labāk pieturējušies pie standarta "steriem".

  • -1
    snaiperis999 03.06.2018, 11:55:58

    Te viens idiots,zem snaiperis999 kopš vakardienad ik pa laikam ieliek savu bildi.Vairāk velk uz vienu E pastnieku vai to dobīšu ravētāju.Neviens cits pajoliņš nenāk prātā.

  • 0
    Edgars. 03.06.2018, 12:03:37

    Frīdi. Skaldītai malkai koeficientu neviens nerēķina.

  • -2
    Mike 03.06.2018, 12:08:12

    Te viens otrs mīkstonkulis iedomājies savā paranoiķa prātiņā ka visi ir tādi kā pats,.Personīgi man nav vajadzības būt zem cita vai sveša segvārda un esmu to tiecis agrāk.Ja jau atmiņa švaka tad sēdi klusi plāngaldiņa urbēj un aizver savu jeb...alu. tkal izvairies varoni kā parasti.Pats piedāvā un pats mūk.Līdz ar to parādot savu gļēvulību arvien biežāk. Lab,ak pajoko kaut ko superīgu! :), драчила серебряного века

  • -2
    Mike 03.06.2018, 12:18:23

    Otrkārt atkal jau ne pa tēmu! To regulāri nesaprot.Izveido pizdrila tad savu problēmas tēmu un runā pats ar sevi.Būdā,Bobi,būdā! Aizmirsi neseno brīdinājumu? Jaunus segvārdus sagatavoji?

  • -1
    Frīdis 03.06.2018, 16:02:16

    Malka lēta vairs nebūs. Tas ir laikietlpīgs , darbietilpīgs smags fizisks darbs. Trīs strādnieki visu dienu stādājot pa dienu var sazāģēt klučos un piegādāt klientam 15m3 malkas . Ja strādnieks pa dienu saņem of, uz rokas 40eiro , tad uz papīra tie ir 70eiro. Tātad malkas m3 klučos ir jāmaksā vismaz 55 eurm3 . Skaldītai vēl vairāk uz 65 eurm3. Par cik pērkam mēs ?

  • -1
    guntis 403 06.06.2018, 23:45:56

    Sūdīgi tev strādnieki Frīdi, tiko no bērziem nopirku 20 kubus, sazāģēju viens pats pusotrā dienā pa 30 cm. klučiem. Tur galvenais ir pareiza tehnika un normāls zāģis. Vispār mans personīgais rekords ir 22 kubi dienā. Tā diena gan sanāca no 8 rītā līdz 9:30. vakarā.

  • -1
    Frīdis 03.06.2018, 16:17:56

    Malku mežā pie ceļa 3m garu iepērk tikai kubikmetros ar koef. 0,6 . Uzmēra visu baļķvedēja kravu un naudu ieskaita jau nākošā dienā, ja ne tajā pašā. Nekādu problēmu . Probēmas ir ar sīkajiem nīdētājiem , kuri vēlas malku dabūt pa lētucīti pa pusvelti,,,,,nu atrodas jau arī palīgskolas absolventi kuri strādā neoficiāli un par savu darbu šajā karstumā samierinās ar 5 eur dienā , Tad jau kāds var pārdot arī lētāk.

  • -3
    snaiperis999 03.06.2018, 16:27:41

    Nu tad jau tik tālu,ka man kaut kāda niecība esot brīdinajumus izteikusi.Esmu nesaprašanā,ko darīt.Varbūt tik tiešām noorganizēt ar to pamuļķi tikšanos,lai viņš man sasit tā kārtīgi galvu,un pēc tam iedot iesniegumu policijā,nu un cietums garantēts.Un pēc tam tajā cietumā iepludināt informācijubka tas un tas ir ziņu pienesējs policijai.Līdz termiņa beigām tam sūdam pakaļu mocīs ne pajokam.

  • -1
    snаiperis999 03.06.2018, 18:47:32

    Es zinu ko rakstu, jo manu pakaļu labi ir pamocijuši

  • 0
    Spītniece 03.06.2018, 20:20:39

    Skat,divi snaiperi999,pirms laika bija vismaz snaiperis666. Kādam ļoti gribas atriebties, bet nezina kā, tāpēc raksta rupjības zem sveša nika. Nu galīgs mīkstmiesis.

  • 0
    snaiperis999 04.06.2018, 06:46:07

    Protams,ka mīkstmiesis.Un ne viens vien te tāds ir.Visādi zemes rušinātāji un meiteņu aizstāvji hrenova.Tā arī neesmu sapratis kāda vella pēc vienam kārtīgam vecim vajag E pastu,ja savu domu var izteikt te,forumā.ja baidās muļības publiski sarakstīt,tad ko tur vairs,ir jau sarakstījis.Neraksta arī,kāpēc grib tikties.Ļurina tik pa tukšo.Piesauc kaut kādu sev pazīstamu meiteni.Ja šitādam viņa ir pazīstama,tad jāprasa,kurā vietā viņa ir meitene.Tādi zālītes pīpētāji lielākā daļa ir homokseksuāli tendēti,kuri visi kā viens ir konkrēti nekauņas un mīksti.

  • -1
    Mike 04.06.2018, 08:45:02

    Mīzalonkul,mīkstais esi tu.Un bez IQ pie reizes.Nepielec kādēļ vajadzētu tikties?Tu taču regulāri draudi fiziski izrēķināties.Kā tad to varēsi izdarīt sēžot pie datora visu laiku?Loģika nav tava stiprā puse.Nu tad arī pierādi ka vari kau ko vismaz izdarīt savā dzīvē nevis tukšu bezdēt trulas domas šeit forumā.Tapēc piever savu maujamo labāk.Man zinies vairs nav vajadzība tikties,jo uzreiz kļuva skaidrs,ka parasts mutesbļoda vien esi,kurš baidās.Tev kā redzaqms atkal veļas ārā negatīvi apvainojumi par lietām kuras nezini.Atkārtošu tev nejēgam kārtējo reizi,ka aizskarot citus domā par sekām.Es arī vienmēr esmu aizstāvējis meitenes,sievietes,nevis kā tu tikai klopējis viņas cik var manīt.Skaidrs komunist ? Kas par vārdu ir hrenova ? Kāpēc atkal lieto krieviskos vārdus ja jau tev alerģija pret krievu valodu?Atkal nonāci savās petrunās,amēba bez formas un smadzenēm.Ej labāk uz savu šķūni un kaut ko padari,nevis urbini degunu un bezdē tizlas domas,vārguli.

  • 0
    snaiperis999 04.06.2018, 10:05:29

    Stāvu savā škūnī un skatos,ko lai padara.Vispār tēma ir par malku.Tā man ir kādiem pieciem gadiem.
    Sunīši uzticīgi skatās uz manīm nocietušies,kad varēs vienam meiteņu aizstāvim d..su saplēst lupatās.Gailēns domīgi lūr uz manīm,nevar saprast laikam,ko tas saimnieks var pērties ar tiem pilsētas gaiļiem.

  • -1
    Mike 04.06.2018, 10:15:59

    Aizveries vārguli.Sāk jau piegriezties tava dižā "varonība".Var just līdzi tikai dzīvniekiem kuriem saimnieks tāds mīzalis un mutesbļoda ir.Vairāk kā muldēt un braukt visiem virsū spejīgs neesi.Tavi draudi kārtējo reizi ir pa tukšo,komunist.Izveido savu tēmu un nemies tanī nevis katrā tēmā novirzies ! Atmiņa švaka jo neatceries brīdinājumus.Būdā Bobi ,aste kāstarpē un sēdi klusu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: