???

Tārps | 31.01.2018, 12:14:29 | 1695

Nesaprotu kapēc mani izturas tik naidīgi?Pieminot krievus es nedomāju Krieviju.Biju domājis par mūsu krieviem.Par to ka mēs šķirojam nācijas savā valstī.Un tas nav pareizi.Visi kas šeit dzīvo ir pamatiedzīvotāji un nav svarīgi vai latvietis vai krievs.Diemžēl atbrauca viņu senči uz šejieni un palika.Un viņu pēcteči ir pamatiedzīvotāji nevis okupanti.Savādāk mēs piekopsim to paši ko vācieši ar ebrejiem.Tautas nedrīkst dalīt.Mēs visu laiku kasamies par krieviem.Jā viņi ir daudz ixdarījuši mums pāri.Ko tad tagad darīt?Darīsim viņiem to pašu?Ar ko tad mēs būsim labāki ja izturēsimies pret viņiem tā kā viņi kādreiz izturējās pret mums.Man ir 45g.Es arī esmu no krieviem cietis ko tad man tagad tēlot mocekli

Komentāri (34)

  • -2
    Tārps 01.02.2018, 08:35:07

    Ja jau tagad tik labi.Tad ja jau esam ES valsts tad dzīves līmenim arī jābūt kā ES.Nevis kā āfrikā.Bet latvietim jau vienmēr vajaga savu kungu un rīksti kas slāna tā muguru.Latvietis nekad nav bijis un nebūs ne kungs ne saimnieks savā valstï ne savā zemē.Jums varbūt tas ir normāli man NEEE.Ja jau brīva valsts tad ārā visus.Krieviju Briseli NATO ES ANO.Ja to nevaram tad okupăcija ir joprojām

  • 0
    Tīģeris 01.02.2018, 09:31:01

    Vot tur jau ta lieta ,kas tagad mūs izlaupa,un godidi stradājot visi tikai ir izgzīvotāji,Un cikmazā Latvijā ir miljonāri ? Kāpēc padomājiet.

  • -1
    Frīdis 01.02.2018, 20:25:01

    Kā NATO būs prom , tā RUS okupanti momentā būs klāt - neprasot ko mēs gribam vai negribam . Un šitādi ??? un kurzemnieki to tik vien gaida !

  • -4
    Latvija pāri visām! 01.02.2018, 21:14:02

    Anitai -
    http://russian7.ru/post/pochemu-v-sovetskoy-pribaltike-luchshe-zh/?utm_referrer=https://zen.yandex.com

  • 0
    Frīdis 01.02.2018, 22:33:16

    Kārtējais blēņu raksts krievu valodā. Patiesībā mākslīgi tika iepumpēti krievi . Visādos veidos . Par identisku darbu vietējam maksāja mēnesi 150rbļ ievestajam 1500rbļ. Vietējais gaidija dzīvokli gadiem rindā , bet migrants nu krievijas to dabūja uzreiz. Tāpat dzīvokļus bez rindas uzreiz dabūja atvaļinātie armijas virsnieki . Tie te strīpām ieradās ar visām ģimenēm uin dārgo roģinu aizmirstot . Tiem visiem bija daudz un dažādu privilēģiju. Kam tad te Kurzemniek labāk dzīvojās ? Tieši kam ? Visu pārtiku izveda un tmll. Anitai taisnība.

  • -5
    Latvija pāri visām! 01.02.2018, 21:30:47

    Да, да, kad tas RUS atnāks,
    tad Фридис pietupdamies dancos kazačoku,
    un гунча viņam plaukšķinās.
    :):):)

  • 0
    Frīdis 01.02.2018, 22:41:11

    Kurzemnieks jau tad sen ar saviem tautas nodevējiem būs uzsprausts uz mietiem. Citas vietas šis latviešu nodevējs un draņķis nav pelnījis ! ...un pirms utainās pufaikas tiks līdz manīm , vismaz 15 šo okupantu paņemšu līdzi tajā saulē !

  • 0
    Antons Lavejs 01.02.2018, 21:43:29

    tas bija kādreiz

  • 0
    Anita 02.02.2018, 05:23:34

    Kurzemniek, ko gan tu ar šo rakstu gribēji pateikt, to ,ka Krievijā bija sliktāka dzīve nekā Baltijas valstīs ? Tas ,ka te vismaz kaut kas vēl no pirmās brīvvalsts laika bija saglabājies ,jo mājas celtas godam , ceļi labi ,ka latvieši prata darbu darīt godam , paskaties uz to mazo betona ielas gabaliņu Ventspilī ,( Kuldīgas iela ), taisīts Ulmaņlaiku sākumā, vēl tagad augstā kvalitātē. Savas pasakas vari stāstīt tiem ,kas šos laikus nav piedzīvojuši, es to visu esmu piedzīvojusi ,mani nepārliecināsi.Pat tagad , neskatoties uz komunistu izzagto valsts stāvokli , dzīves līmeni ar Krieviju salīdzināt nevar, kā bija liela starpība tā arī paliks.

  • -2
    Latvija pāri visām! 02.02.2018, 10:54:48

    Kas jums ir ar tām galējībām un vispārinājumiem? Melns vai balts, un brīžam izlien sarkanais.
    Tā kā tādi boļševiki...
    Domāt vismaz iemācieties!
    Tad nevienu nevajadzēs par kaut ko pārliecināt.
    Toreiz bija savi plusi un mīnusi, tagad arī ir savi plusi un mīnusi.
    Man personiski labāk patīk tagadne.

    Анита, kad RUS nāks, tevi nominēsim tautastērpā pasniegt sālsmaizi un dziedāt Katjušu, kamēr Нерманис spēlēs ērmoņikas :)

  • -1
    Latvija pāri visām! 02.02.2018, 10:56:55

    Фридис, tajā saulē tev tāpat nekas labs nespīd...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: