VK Ventspils savā laukumā aizvadījis divas spēles Nacionālās līgas 1. divīzijā, abos mačos izcīnot drošas uzvaras.

Vispirms sporta namā Pārventa notika līgas līderu duelis starp Ventspils un OC Limbaži/MSĢ volejbolistiem. Spēle iesākās ar nelielu jauno Murjāņu sporta ģimnāzijas volejbolistu pārākumu, tomēr jau pirmā seta vidū vadības grožus pārņēma ventspilnieki. Līdz seta beigām bija iekrāts pat sešu punktu pārsvars, ko pretiniekiem gan izdevās samazināt līdz minimumam, tomēr pēdējo punktu setā guva mūsējie. Otrajā setā jau no paša sākuma dominēja gados jaunākie pretinieki, mūsējiem ļaujot gūt vien 14 punktus. Turpmākā spēles gaita piederēja VK Ventspils spēlētājiem, kuri uzvarēja gan trešajā setā, gan arī ceturtajā, tādējādi gūstot uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:1 (25:23; 14-25; 25-19; 25-22). Rezultatīvākie spēlētāji Kristaps Šepte (15 punkti) un Askolds Roberts Jāvalds (11).

Dienu vēlāk VK Ventspils tikās ar SK FONO komandu no Cēsīm, pret kuriem nācies ciest pagaidām vienīgo zaudējumu (0:3) Nacionālajā līgā šosezon. Šoreiz mūsu volejbolisti neatstāja nekādas cerības vidzemniekiem, uzvarot ar rezultātu 3:0 (25-16; 25-17; 25-18). Šajā spēlē tika dota iespēja sevi pierādīt arī komandas nosacītajiem rezervistiem, kuri ļoti labi attaisnoja uz sevi liktās cerības un pārliecinoši pieveica pretiniekus. Ierasti rezultatīvākais vīrs atkal bija Kristaps Šepte (13), kuram piebalsoja Andrejs Černuho ar 12 punktiem.

Šobrīd ventspilniekiem priekšā četru izbraukumu spēļu sērija, kurā pirmā ir paredzēta 4. februārī plkst. 14 Ozolniekos. Atgādināsim, ka pirmā apļa spēlē VK Ventspils spraigā cīņā uzvarēja Ozolnieku volejbolistus ar rezultātu 3:2. Nākamā mājas spēle paredzēta vien 11. martā, kad regulāro sezonu noslēgsim ar spēli pret Vecumnieku komandu.