Sesto uzvaru Ventspils basketbola čempionātā izcīnījuši Baltijas Ekspreša basketbolisti, taču tā čempioniem nebūt nenāca viegli.

Tikai sešatā spēlējoši ekspreši mačā ar Ventspils Tehnikumu pēc pirmās ceturtdaļas bija iedzinējos ar 20:26, bet nākamajās desmit minūtēs nedaudz pietuvojas – 41:38 frāķu labā. Tomēr otrajā puslaikā Baltijas Ekspresis uzņēma pilnus apgriezienus, pārņēma vadību un to vairs neatdeva. Matīsa Gredzena metiens trīsarpus minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām ļāva tikt pie trīs punktu pārsvara (53:50), bet drīz vien komandai bija arī +8 (60:52), tomēr justies droša par uzvaru tā nevarēja līdz pat mača pēdējai minūtei. Tehnikuma puiši laiku pa laikam pietuvojās, taču no intriģējošas mača izskaņas ekspreši izbēga, galu galā svinot uzvaru ar 86:73.

Pa 20 punktiem uzvarētājiem guva Gredzens (arī 10 atlēkušās bumbas), Dāvis Kundrāts (15) un Jānis Zemels (7 piespēles), bet studentiem 31 punkts Eduardam Ceplim.

Šovakar plkst. 18 Baltijas ekspresis tiksies ar Bērzi PLUS komandu, bet pusotru stundu vēlāk spēkiem mērosies FunFaceTV/GGnet un Ventspils Tehnikums. Divas spēles paredzētas arī sestdien - Brīvostas pārvalde tiksies ar Azāģi/Popi (11.30), bet Z/K Grifs spēlēs ar VIKA (13.00).