Pie 12. panākuma tikuši BK "Ventspils" basketbolisti, kas, ļaujot izspēlēties visiem mačam pieteiktajiem spēlētājiem, savā laukumā ar 97:60 pieveica BK "Saldus".

Spēles pirmajā ceturtdaļā dominēja uzbrukums - abas komandas spēlēja rezultatīvi, turklāt Saldus spēlētāji ne vien turējās līdzi mājiniekiem, bet epizodiski pat tika pie minimāla pārsvara. Desmitminūtes izskaņa gan labāka padevās BK "Ventspils" spēlētājiem, kas to noslēdza savā labā 29:23. Otro ceturtdaļu ventspilnieki sāka ar izrāvienu 10:0 un turpināja attālināties arī perioda turpinājumā, puslaiku noslēdzot savā labā 53:30.

Otrajā puslaikā BK "Saldus" spēlētāji sarūpēt intrigu nespēja, taču spēle tāpēc nekļuva garlaicīga. Abas komandas turpināja spēlēt apņēmīgi, laiku pa laikam priecējot līdzjutējus ar kādu skaistu epizodi. Bija gan triecieni no augšas, gan skaistas izspēles un individuāli caurgājieni. Arī šādā spēlē krietni labāk veicās mājiniekiem, kas galu galā gandrīz arī tika pie 100 punktu robežas - uzvara 97:60.

Pie punktiem šajā mačā tika visi mačam pieteiktie ventspilnieki (nespēlēja Akselis Vairogs, Māris Gulbis, Mārtiņš Laksa), bet īpaši atzīmējās Andrejs Gražulis, kurš guva 12 punktus un izcīnīja 11 bumbas pie groziem. Vēl divciparu skaitli punktu ailītē ierakstīja Jānis Timma (13), Iļja Gromovs 11, Artjoms Butjankovs (10) un Lorenco Viljamss (10). Jāpiebilst, ka abu komandu pirmajā spēlē ventspilnieki svinēja uzvaru 74:43.

BK "Ventspils" tas bija 12. panākums "Aldaris" LBL mačos, bet nākamo spēlē nacionālajā čempionātā komanda aizvadīs vien nākamajā mēnesī, kad 1. februārī savā laukumā uzņems "Barons kvartālu".

Ventspils - Saldus 93:60 (29:23, 24:7, 23:17, 21:13)
Ventspils: Timma 13 (6ab, 6rp), Gražulis 12 (11ab), Gromovs 11, Viljams 10, Butjankovs 10, Lejasmeiers 9, Zaķis 9, Valters 8, Grants 6 (7ab), Leimanis 6, Štelmahers 3