Sporta hallē „Pārventa” divas dienas risinājās starptautisks telpu futbola turnīrs „FK Ventspils” kauss” U-10 (2004.g.dz.) vecuma grupā.

Turnīrā piedalījās Lietuvas komandas no Klaipēdas, Šauļiem un Gargždai, kā arī Latvijas komandas Valmieras FK, FS Metta (Rīga), Liepājas Metalurgs, Cerība 1 un Cerība 2 (abas Ventspils).

Par turnīra uzvarētājiem kļuva liepājnieki, otrajā vietā ierindojās Ventspils Cerība 1, bet trešie finišēja valmierieši. Par turnīra labāko snaiperi ar 8 gūtajiem vārtiem kļuva Markuss Maksimus Alpēns no Liepājas Metalurgs, bet ventspilnieks Andrejs Jurevičs saņēma balvu kā labākais spēlētājs.

Cerība 1 komanda spēlēja Edvins Kušņirenko, Maksims Semeško, Kristaps Kančs, Klāvs Viļumovs, Andrejs Jurevičs, Kristians Lindenblats, Ņikita Karpovs, Ņikita Fedoruks, Ņikita Volevačs, Arturas Cikanavičus, Aleksejs Ņikifirovičs un Artūrs Āboliņš. Treneris Antons Smurovs.