Ogrē notika otrais Latvijas jaunatnes frisbija čempionāts jauktajā grupā, kurā visas godalgas izcīnīja Ventspils komandas.

Atšķirībā no pirmā čempionāta otrajā piedalījās krietni vairāk komandu – 13. Jāatzīmē, ka četras no tām bija no Ventspils – 4. vidusskolas, 5. vidusskolas, 6. vidusskolas un Ventspils Tehnikuma.

Otrā čempionāta zelta medaļu liktenis izšķīrās divu mūsu skolu komandu – 4. un 6. vidusskolas – cīņā, kurā uzvaru ar 11:10 guva 4. vidusskolas vienība (Roberts Ansons, Alekss Lurins, Jānis Reinholds, Roberts Rozenfelds, Ēriks Podgurskis, Elīna Krūmiņa, Anete Burkovska, Annija Krūma, Aija Pētersone; skolotājs – Artūrs Plūmiņš).

Otrajā vietā palika 6. vidusskolas spēlētāji, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Ventspils Tehnikuma frisbijisti. Ventspils 5. vidusskolas komanda finišēja 9. vietā. Savukārt čempionāta vērtīgākā spēlētāja balvu ieguva Ģirts Zaķis (6. vidusskola).