FK Ventspils dublieri 1. līgas čempionātā savā laukumā pārliecinoši apspēlējuši Rīgas Futbola skolas komandu, izcīnot uzvaru ar 4:1.

Pusi darba mājinieki paveica jau pirmajā puslaikā, kad vispirms pēc Vladimira Mukina piespēles izcēlās Rūdolfs Ratfelds, bet pēc tam jau pats Vladimirs pielaboja Eduarda Tidenberga sitienu. Savukārt Edurds izcēlās otrajā puslaikā, turklāt divas reizes.

Trešo vārtu līdzautors atkal bija Mukins, bet ceturtajos palīdzēja Visvaldis Ignatāns, pēc kura šāviena gar vārtiem Tidenbergs aizstiepās līdz bumbai un raidīja to tīklā. Pavisam maz pietrūka, lai FK Ventspils 2 izcīnītu sauso uzvaru, tomēr mača izskaņa rīdzinieki guva prestiža vārtus, labi izspēlējot soda sitienu.

23 mačos 1. līgā ventspilnieki izcīnījuši 14 uzvaras, trīs spēles noslēguši neizšķirti, bet astoņās piedzīvojuši zaudējumus.