Jelgavā aizvadīts Latvijas čempionāts divniekos garajās distancēs un Jelgavas divnieku kausa izcīņa smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā veiksmīgi startēja arī ventspilnieki.

Pieaugušo un junioru grupas sportisti cīnījās par Latvijas čempionāta medaļām, bet jaunākie sportisti – par Jelgavas kausiem. Smaiļotāju konkurencē par Latvijas čempioni 5000m distancē kopā ar rīdzinieci Lāsmu Liepu kļuva Digna Tuča. Kanoistiem tikpat garā distancē par valsts čempionāta zelta medaļas izcīnīja Dagnis un Dāvis Iļjini, bet otrajā vietā ierindojās Mārtiņš Burkovskis, kurš airēja kopā ar jelgavnieku Antonu Knesi.

Kanoistiem junioru konkurencē par vicečempioniem kļuva Ivo Jēkabsons un Ģirts Jansons. Savukārt jaunākās grupas meitenēm otro vietu 2500m distancē izcīnīja Anna Saļņikova un Nika Glazunova.

Airētājiem sezona beigsies 12. oktobrī Ventspilī, kad Dampeļos notiks sezonas slēgšanas sacensības.