Trīs dienas Limbažos notika Latvijas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā junioriem un U23 vecuma grupā.

Par četrkārtēju Latvijas čempionu U23 vecuma grupā kļuva Dagnis Iļjins, viņš uzvarēja C-1500 m un 1000 m, kā arī šajās pašās distancēs divniekā kopā ar brāli Arvi. Dagnim arī sudraba medaļas C-1 un C-2 200 metru distancē.

Par divkārtēju Latvijas čempionu junioru grupā kļuva Toms Kozlovskis, viņam uzvara K-4 500 un 200 metros, kā arī trešā vieta vieninieku 500 metru distancē. Dace Jēkabsone junioru grupā izcīnīja trešo vietu K-4 500 un 200 metros.

Ralfs Pomilovskis, Ivo Jēkabsons, Raivo Jēkabsons un Ģirts Jansons C-4 1000 m distancē finišēja trešie. Viņiem arī trešā vieta arī C-1 4 x 200 metru stafetē.