25. augustā ventspilniekus un pilsētas viesus priecēs Piektdienas pastaiga „Iznāc vakara gaismā”. Pasākumu cikls sāksies plkst.14.00 Lielajā laukumā ar POP UP restorāna seansu “Uz Valzivs klāja”.

Plkst. 20.00 mazliet meditatīvā ceļojumā aizvedīs virtuozais sitaminstrumentālists un komponists Rihards Zaļupe un pianists Raimonds Petrauskis ar programmu "Vasaras atmosfēras", pēc kuras sekos atraktīva koncertprogramma “Mīla un tango latviešu mūzikā”. Muzicēs kvartets "Undertango", soliste - Lielās mūzikas balvas laureāte Ilona Bagele un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Gundars Grasbergs. Vakars Lielajā laukumā turpināsies ar dejām Dj Mareka Amerika vadībā.

Maršrutā būs divas jaunas apstāšanās vietas: Ventspils Nikolaja evaņģēliski luteriskās baznīcas dārzs, kur varēs baudīt dvēseles mūziku – “Svētdienas stīgu kvarteta” programmu “Piektdienas vakaram” un koncertprogrammu “Gaismas iedvesmotas” - Baiba Veismanes – Rezongas /soprāns/, Aijas Barovskas / vijole/, Egitas Ķīvičas /akustiskā ģitāra/ izpildījumā.

Otrs jaunums maršrutā ir Ventspils tehnikuma laukums, kur notiks elektroniskās mūzikas un gaismu simfonija “Ventspils Lighthouse”.

Savukārt Zaļā namiņa pagalmā notiks Lampu tirgus ar foršu dzīvo mūziku. Vecpilsētas tirgus laukumā par līksmu garastāvokli rūpēsies Dailes teātra aktieru grupa ILGA, piedāvājot koncertu "Tik dēļ Jums, daiļās dāmas!”, pēc tam jestra ballīte ar grupu "Roja". Arī pašiem mazākajiem ventspilniekiem būs sava izklaidējoša programma “Krāsu dārzs” Dzirnavu laukumā kopā ar Blīkšķu Bannijiem un sunīti Pluto.

Tāpat būs iespēja klausīties balkonmūziku, apmeklēt foto un citas mākslas izstādes.

25. augustā īpaši pasākumi notiks arī pilsētas krodziņos un kafejnīcās.

Komentāri (11)

 • -3
  Raitis Kuzņecovs Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Salīdzinot ar pirmajām nakts pastaigām-ļoti švaka programma.
  Tad bija cirka izrādes, brīvdabas kino, kocentri un vēl un vēl...

 • -1
  Virsliga Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Man gan šoreiz programma patīk, vismaz skaidri zinu, ka mājās nepalikšu :) Un forši, ka nav visu laiku viens un tas pats... Nu bija cirks, bija, nevajag jau visu laiku cirku...

 • -1
  Nif nifs Pirms 6 dienām, 20 stundām

  Bet tikko cirks bija Reņķenē, vai tad nē? Kas traucēja skatīties

 • -2
  Raitis Kuzņecovs Pirms 6 dienām, 20 stundām

  Kuldīgas ielā pie veikala "Drogas" bija modes skate,
  Bērnu pilsētiņā bija izrāde un ja nemaldos arī bērniem multeni rādīja, šogad bērnu pilsētiņā nekā.
  Par Rātslaukumā nenotiek nekas šoreiz.
  Bet ir arī pluss-tirgus laukumā spēlēs grupa "Roja", kas nozīmē, balle par brīvu.

 • -1
  keda Pirms 6 dienām, 19 stundām

  Vo, šis ir pasākums kā reiz ventspilniekiem un viņi arī to novērtē! Par programmu parunāsim pēc tam, kad viss būs jau noticis :) Pagājušajā gadā man personīgi ļoti patika.

 • -1
  KRX Pirms 6 dienām, 16 stundām

  Daži te patiešām nav normāli! Ja katru reizi kaut kas atkārtojas - bauro, ka visu laiku viens un tas pats! Kad programmā iekļauj kaut ko jaunu - viss ir sūds, nekas nav kā bija!
  Poliklīnikā iespējams pieteikties pie neirologa uz konsultāciju: 63622131

 • 0
  Nif nifs Pirms 6 dienām, 15 stundām

  Žetons, KRX!!!

 • -1
  Nikkija Pirms 6 dienām, 10 stundām

  Gribētu uzzināt kā lai cilvēki iziet nakts ielās ka nav iespējams tikt naktī uz Pārventu.Ja rīko tādu pasākumu ,tad vajag nodrošināt ar transportu.Ne jau katrs var atļauties taksometrus pa Maskavas cenām???

 • 0
  Krišs Daugulis Pirms 5 dienām, 13 stundām

  1. variants
  Kā staigāji piektdienas pastaigā, tā ar aizstaigāji paāri tiltam uz mājām
  2. variants
  Staigāt pa pārventu

 • -1
  Ventspilsreiss Pirms 3 dienām, 13 stundām

  Atkārtoti vēršam uzmanību, ka jau otro gadu vasaras sezonā nedēļas nogalēs – piektdienas un sestdienas vakaros – sabiedriskais transports kursē ilgāk nekā pārējās nedēļas dienās.
  Pēc pusnakts autobuss no Inženieru ielas uz Celtnieku ielu piektdienās un sestdienās kursē plkst.0:15; 0:45 un plkst.01:10, bet no Celtnieku ielas uz Inženieru ielu – plkst.0:20 un plkst.0:45. Informācija par autobusu kustības laikiem izvietota arī visās autobusu pieturās.
  2017. gada 25. augustā, piektdienas vakara pastaigas “Iznāc vakara gaismā!” laikā, būs vēl papildus reisi. No Inženieru ielas uz Celtnieku ielu - plkst.01:45 un plkst.02:05. Attiecīgi no pieturas “Swedbanka” autobuss aties plkst.01:50 un plkst.02:10. Savukārt no Celtnieku ielas uz Inženieru ielu autobuss aties plkst.01:10 un plkst.01:40.

 • 0
  Nikkija Pirms 2 dienām, 18 stundām

  Paldies:) nav jau grūti aizziet ja nestaigātu apdzērušies un čīgāni kas skatās ko varētu atņemt....Izmantošu Ventspils reisu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: