Nodokļi

Visvaldis1990 | 01.03.2019, 07:27:28 | 3797

Nu ko? Ir pienacis bridis, kad varam uzzinat, kas, kuram paradā.... diemžēl esmu parada valstij :D :D
Kā jums? Sumas nav obligatas, tikai, kurš kuram parada....

Komentāri (103)

  • -17
    A.n.i.t.a 04.03.2019, 06:19:12

    Tu esi viens nožēlojams radījums. Saprotu ,ka tev gribas kasīties, bet varbūt varam satikties aci pret aci , esmu gatava , nosauc vietu un laiku, tas nekas ,ka esmu sieviete pusmūžā, gan jau vismaz pa muti kārtīgu pļauku iedošu.Tici man , es ieradīšos, vislabāk jau tā tikšanās varētu notikt VB redakcijas telpās klātesot kādam no administrācijas .Vienreiz jau šai nekaunībai jādara gals .

  • -6
    Anitа 04.03.2019, 08:53:45

    Esmu ar mieru. Nosauc tikai vietu, un laiku ;-)
    Kaut kur ārpus redakcijas. Domāju, ka viņiem nebūs laika, viņiem pašiem darba daudz, un diez vai redakcijai interesēs tava taisnošanās, klātbūtne, un tava nebeidzamā ziepju opera ;-)

  • -16
    A.n.i.t.a 04.03.2019, 09:03:39

    Negribas noteikt tikšanās vietu kaut kur pie Olimpiskā centra, jo ļaužu barā noslēpsies un ne tu mani, ne es tevi neatpazīšu. VB redakcijas telpa būtu ļoti laba , tur mēs sevi pieteiktu , minot segvārdu, manu īsto vārdu administrācija zin, saulaik esmu intervēta un publicēta VB , jautājums tikai par tevi -viltvārdi. Nu tad kā ??? Strīdu varētu izšķirt Neimaņa kungs , pēc sarakstes e-pastā 14. janvārī , viņam ir mans e-pasts un tur varētu vienoties par laiku, kad viņiem tāds būtu.

  • 0
    Nif nifs 04.03.2019, 09:08:39

    Njāāāaa...nu i laiki pienākuši, ka cilvēkam pašam personīgi par savu identitāti jācīnās...kaut arī tikai virtuālo. Īsti riktīgi nav.

  • -16
    A.n.i.t.a 04.03.2019, 09:35:31

    Tā nu ir . Pēc pusotra mēneša klusēšanas nolēmu izveidot jaunu profilu, jo ar veco nevaru ielogoties, tūlīt klāt tas, kurš tik ļoti gaidīja manu atgriešanos ,ka ātri vien izmanījās ar savām prasmēm IT jomā man sariebt. Noželojams cilvēciņš.

  • -3
    keda 04.03.2019, 09:50:22

    aaaaakdies, cik ļoti tev šī pietrūka, ja jau 4 naktī skaties forumu :D Bet smuki nav, nevar nepiekrist

  • -1
    Nif nifs 04.03.2019, 09:51:09

    Šī nu, manuprāt, ir tā lieta, par ko VB portāla uzturētājiem vajadzētu parūpēties. Tiešām nespēj? Negrib? Nesaprotu.

  • -4
    default 04.03.2019, 22:28:18

    AKD, atkal pilns forums ar tavām mūžīgajām logošanās un izlogošanās problēmām! Cik var malt vienu un to pašu? TU ESI JAU APNIKUSI MUMS VISIEM AR SAVĀM ZIEPJU OPERĀM, KĀ RŪGTA NĀVE! Es gribu lasīt tematu par nodokļiem, nevis par to, ka tu esi pasaules centrs, ka tevi atkal abižo, un visiem atkal jādiskutē par tavām problēmām! Uztaisi atsevišķu tematu ANITA, vai A.N.I.T.A, vai kā tur vēl noformē, , ej ņemies tur līdz vēmienam ar savu dubultpersonību, bet IZBEIDZ VIENREIZ TRACINĀT FORUMA DALĪBNIEKUS.. Un šaubos, ka tava netikšana forumā ir kāds sistēmas misēklis. Drīzāk tas ir liegums, un apejot šo liegumu, izveidojot jaunus nikus, tev vajadzētu vēl pāris banus bonusā sadāvināt!
    Bez tevis te bija tik labi, un mierīgi, tagad atkal sāksies vecā dziesma. Un domāju, ka Neimaņa kungam nebūtu ar tevi speciāli jākrāmējas.. Kas tu esi kāda īpašā??????? Un policijai vēl jo mazāk.. Pasmiesies par tevi, un parādīs durvis... Darīt viņiem nav ko, lai ietu risināt tavas nebeidzamās forumproblēmas...

  • -15
    cits kurzemnieks 04.03.2019, 07:40:02

    Es jau te rakstīju par tā komentētāja nekaunību.Viņs gribēja,lai argumentēju.Nekādi argumenti te nav vajadzīgi.Viss ir skaidrs bez argunentiem un komentāriem.

  • -3
    Latvija pāri visām! 04.03.2019, 10:13:28

    tagad nekur nesiro. Tagad bloķē kontus un uzliek tamlīdzīgas represijas
    -----
    Tāpēc jau ļauži baidīsies turēt bankā.
    Bet lai VID tiktu klāt tam, kas mājās, tam būs jāsiro.
    Vienu brīdi jau kaut ko murgoja par to, ka vajadzētu aizliegt mājās turēt vairāk par tūkstoti.

  • -14
    kaimiņš007 04.03.2019, 10:14:36

    Jā, jautrība līdz asarām.

  • -13
    kristofers 04.03.2019, 10:41:25

    Neatmaksājiet neko, bet sūdziet Latvijas valsti tiesā par genocīdu pret tautu!!!

  • -12
    Peļu junkuriene 04.03.2019, 12:42:34

    Varu palielīties!Saņemu pensiju un strādāju 3 darba vietās!+ daži eiriki!!!

  • -1
    Latvija pāri visām! 04.03.2019, 13:57:50

    Ja kāds uzdrīkstetos sākt no pašas apakšas pa tiesām līdz pat Eiropai, iespējams, dabūtu LR ierēdņi no Eiropas institūcijām pa mizu ka maz neliekas.

  • 0
    Dace Baumane 04.03.2019, 14:58:55

    Strādāju 2ās darba vietās,man soc.nodokļa parāds vakar bija 324 EURO,bet tā.ka neesmu to samaksājusi,tad par katru dienu nāk klāt soda %.Dīvaini sanāk,vai tie,kuri strādā 2ās darba vietās ir bezmaksas rindas ārsta pieejamībai?

  • -14
    kristofers 04.03.2019, 15:05:13

    Gribēju VIDam Rīgā izteikt visu, ko par viņiem domāju, bet šie, maitas, liek gaidīt pie trubas ilgāk par 10 minūtēm. Njā, nav joka lieta, ja 60 tūkstoši (ja ne vairāk parādnieku), cenšas viņus sazvanīt, kaut kas jau jāizdomā ir! Suns zina, ko ēdis!

  • 0
    Latvija pāri visām! 04.03.2019, 15:25:01

    Bet kā vispār var likt klāt soda procentus,
    ja šis nenormālais stāvoklis ar nodokļiem IR TIKAI UN VIENĪGI finanšu exministres atbildība un VID paša vaina!!!!?????????

  • -16
    A.n.i.t.a 04.03.2019, 16:21:36

    Tās ir šausmas , kad nemākuļi ķeras pie valsts vadīšanas, vai tad nav paraugu citās valstīs ,kā izveidot normālu nodokļu sistēmu ,lai jau tā mazturīgiem (visiem ,kam mazāk par 1000 eiro mēnesī) netiktu vilkta nost pēdējā āda. Izķert un sodīt superbagātniekus , tur rokas par īsām , bet aplaupīt strādājošos , tur drosmes gana.

  • -14
    A.n.i.t.a 05.03.2019, 06:04:58

    Pats sevi nodevi, es jau sapratu ,ka tas ir tavu roku darbs .Bet šo kašķi jau uzsāki tu .Un nevajag kliegt !

  • -17
    A.n.i.t.a 05.03.2019, 06:13:34

    Šis teksts domāts default jaunskungam , kam labpatikās manā vārdā ar manu veco niku uzstāties . Kauns , jaunekli ! Tomēr nevar noliegt, IT jomā esi prasmīgs , jo neko citu jau arī nedari, ja reiz vari diennaktīm ilgi sēdēt pie datora vai telefona.Žēl ,ka mans vārds tev ir kā vērsim sarkana lupata, labāk būtu ignorējis, nelasījis ,jo tik maz ko esmu paspējusi šeit pateikt, ka cits varbūt pat nepamanīja ,ka esmu atgriezusies.

  • -16
    cits kurzemnieks 05.03.2019, 06:44:17

    A.N.I.T.A.,varbūt ievērojāt ka tas jauneklis raksta ka-mums visiem jūs esat apnikusi šeit forumā.
    Varēja gan rakstīt atbilstoši realitātei,un atzīt ka viņam esat apnikusu,jo gan jau pats atzīst,ka viņa neadekvātie teksti"nobāl",salīdzinot ar jūsu komentāriem.Nu vēl varētu pieņemt ka viņam ar Kurzemnieka kungu (biedru) esat apnikusi.Tik tiešām,nožēlojami.Pats dzīvo forumā ar vairākiem segvārdiem,bet otram kaut ko tādu pārmet,pieminot vēl kaut kādas frāzes par foruma administratoru,kuram jau nu notekti ir skaidrs,kurš šeit ir lieks intrigators.

  • -16
    kaimiņš007 05.03.2019, 11:22:14

    Mans pieņēmums apstiprinājās.A.n.i.t.a. ir apnikusi diviem komentētājiem,jo neviens normāls foruma dalībnieks manu iepriekšējo komentāru nemīnusos.Tagad nu pacenšatiesties izrādīties gudrāki un ''sazvejojiet ''vēl kādu īkšķi uz leju.:)

  • -16
    A.n.i.t.a 05.03.2019, 07:02:32

    Šo cilvēku jau varētu pilnīgi ignorēt, bet, ja tiek izmantots mans vārds , ar kuru es šeit agrāk komentēju , tad tas mani aizskar personīgi un nekāda ignorēšana nesanāk . Protams, VB administrācija zin ,kurš ir tas , kurš izmanto manu vārdu , kas ir nepieļaujami pēc visiem portāla noteikumiem, bet nekas netiek darīts,lai gan es to lūdzu uzreiz ,kad pamanīju šo bezkaunību.

  • -16
    cits kurzemnieks 05.03.2019, 07:16:02

    Jūsu abu teksti atšķirsies vienmēr,jo tas cilvēks nemāk normāli komentēt, lielākais vairums foruma dalībnieki uz 100% var atšķirt jūsu un tā nekauņas rakstīto,jo pie tās tukšās "runas",kuru pavada nekaunīgi izlēcieni un tukša lielīšanās,ir pieraduši un samierinājušies ar to "audzēju"veselā organismā.

  • 0
    peteronkuls 05.03.2019, 08:03:22

    Man gan vairāk kaitina cits šahistes darbošanās rezultāts - saimnieciskās darbības veicējs drīkst attaisnot TIKAI 80% NO GADA IEŅEMUMIEM - tātad - jāmaksā nodoklis, kaut arī gads, sarēķinot ienākumus un izdevumus, noslēdzies pa nullēm.
    KĀ tas var būt - tas tak ir IENĀKUMU nodoklis, bet IENĀKUMU nav, jo bilance = 0. Kā var aplikt ar nodokli TO KĀ NAV?????
    Šahista cienīga shēma!!!

  • -17
    cits kurzemnieks 05.03.2019, 08:14:45

    Šahiste bija amatā caur vēlēšanam,ar tautas mandātu.Saņēmāt ko esat pelnījuši.

  • -14
    A.n.i.t.a 05.03.2019, 11:41:37

    Šahistiem jau nu gan ar loģisko domāšanu būtu jābūt visam kārtībā, vienīgi jautājums - kādā virzienā tas prāts tiek virzīts , acīmredzot , tieši to arī gribēja panākt . Tagad cilvēki ,kuri nekad nevienam nav palikuši parādā , tagad tiek par parādniekiem padarīti .

  • 0
    Āmen 05.03.2019, 12:13:05

    It kā gudri cilvēki ar maģistra un doktora grādiem tur sēž, bet izskatās, ka bez muldēšanas un lobēšanas viņi vairāk neko neprot. Kad jāpieņem svarīgi lēmumi par labu tautai, tad rodas sajūta, ka tur savācies kaut kāds analfabētu bars. Viņi ar tiem grādiem sev dirsu var labākajā gadījumā noslaucīt. Goda vārds mudaki.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: