Gobzems

Opaps | 26.11.2018, 22:43:38 | 1429

Ka tāda persona var tikts nominēts premjera amatā , ja pret viņu tiek veikti izmeklēšanas procedūras par pārkāpumiem, pildot savu darbu ? Vēl nav pielaide valsts noslēpumiem ! Kaut kāds bardags ! Tā mēs pie labklājības nekad netiksim.

Komentāri (37)

  • -3
    Frīdis 28.11.2018, 18:17:00

    Tu beidz opap te mukļīt , blēņas te gvelzt! Ja tavs dievs nonāks pelnītā atpūtas vietā , tevi sirdstrieka ķers ! Bet ja godīgi - ari es neesmu Kaimiņa fans. tas man atgādina ko no Zīgerista operas. Bet ir JKP partija un citas sakarīgas progresīvas partijas.
    Bet vai tev opap ir tikai triju klašu izglītība un galvā tikai māli , ka tu patiešām neredzi kādam postam ved valsti un tautu tava dieva partija ZZS un JV, AP un NA . Ir jābūt patiesi debīlam , vai smagi traumētam lai to nepamanītu !

  • -4
    Opaps 28.11.2018, 18:32:38

    Frīdi ! Man ir tikai Sārnates pamatskolas (4 kl.)izglītība. Pēc šodienas preses kluba noskatīšanas, var redzēt , ka piepildīsies tas,ko teicu vakar.Uz taviem (sp. ar mazo burtu ) aizvainošajiem izteicieniem man nav alerģijas.Rakstot šādus komentārus, var redzēt kāds ir tavs IQ līmenis. Tādi ,ka tu arī noved valsti līdz gruntei. Dieva laime , ka tādu fruktu nav daudz un drīz vien dzīvosim labāk , ka 20 gadus iepriekš. Neķer krenķi, ierauj kādu šļuku un vis būs kārtībā.Labu nakti un kŗāšņus sapņus.

  • -5
    krustmateflorence 28.11.2018, 18:27:53

    tas ir labs variants,jo viņš aizsargās nabadzīgo tautas daļu,arī gejus un lezbietes,arī ģimenes kurām nav pat naudas ko maizi nopirkt,jo līdzšenejā valdība domāja tikai par to kā sev vairāk kabatā iebāzsts-cietumā jau neliks,jo mūsu tiesu vara ir korumpēta,par lielu naudu taisa vajadzīgos spriedumus,lai visaugstākie spēki soda šos korumpētos tiesnešus uz nāvi.

  • -4
    Anita 28.11.2018, 19:10:35

    Krustmāte varētu beidzot nonākt pie kaut kā konkrēta , vai nu par vai pret savu dievu kurš ar ZZS vienotā frontē strādājot ir noveduši valsti un tautu tur kur esam. Beidz slavināt zagļus un shēmotājus. Un beidz vaidēt par nabaga tautu, kurai nav naudas maizei.

  • -4
    marsis 28.11.2018, 19:00:53

    šodien daudz publiskots šāds raksts;
    ""Gobzems izslēgts no advokatūras par disciplinārpārkāpumiem...""

    Vai tiešām nav izredžu, ka valdībā pie stūres būs normāls -godīgs cilvēks?

  • -4
    Opaps 28.11.2018, 21:12:42

    Vai Jūs domājāt, ka Gobzems būs tas godīgais !!??? Kā žuļiks par pārvaldīt valsti ? Vējona gājienu nesaprotu ! Kaut kas tur ir ieprojektēts. Bet kas ? Nevienā normālā valstī sūdabrālis nevar vadīt valsti.

  • -2
    Spītniece 28.11.2018, 19:29:16

    Ja Gobzems būs premjers,tad trako mājā dubultos zāļu devu,un krustmateflorence,cerams,vairs nekomentēs muļķības.Gan savu dievu aizmirsīs,gan miljonus un limuzīnu.
    Padomā tik,šī pat par "advokāti" uzmetusies perversiem radījumiem.Ne kauns,ne gods.Vai tik pati arī nav tāda.

  • -1
    Barons 29.11.2018, 11:34:37

    Spītniec kundz.
    Es grib piebilst.Un priekš Krustmāt Florenc papild Sēr (Sulfazīn) špric kater dien.

  • -1
    Frīdis 28.11.2018, 21:34:51

    Ta štrunts ar Gobzemi . To oligarxu mafija tāpat nogāzīs! To iestudētais teātris turpināsies , Opapa prāt Lembergs nav mafijas boss un nav žuļiks ! Kā žuļiks var būt par Ventspils mēru ? Tāpēc jau atstādināts , ka žuļiks! Bet līdz opapam tas vēl nav aizgājis. Tas viņam dieva vietā . Un šādi dievi valsti noveduši tuvu kraxam ! To opaps ar visām brillēm vēl nav spējis pamanīt!

  • -3
    marsis 29.11.2018, 10:56:24

    Man pilnīgi būtu vienalga , ko runājat par Lembergu vai kādu citu pilsētas vadību.. ja nebūtu šo tik lielo negāciju tieši par Lembergu;
    Vai tie , kas tagad "augšas"" tronī cenšas tikt ir citādi???? ar ko?
    Bet par mūsu pilsētu es gan neteikto to sliktāko, jo bieži braukāju krustām šķērsam Latviju; tad mums ir tiešām patīkami gan ceļi pilsētā , gan skats, nāktu cits pie vadības ātri mūsu ielas būtu līdzīgas Rīgai, kur bez problēmas vari palikt bez riteņa mašīnai-izbraucot Rīgu , labi , ka zobi paliek veseli... un tā daudz viet.. kā man daudzās vietās saka; "" beidziet tur riet Ventspilnieki, kas jums nekait""" .. nu gandrīz vai piebildīšu...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: