Paldies Jaunās konservatīvās partijas atbalstītājiem.

B. Jurševics | 08.10.2018, 11:04:52 | 1672

Vēlos pasacīt lielu paldies visiem Ventspils un Ventspils novada vēlētājiem, kuri atbalstīja mani personīgi un Jauno konservatīvo partiju 13.Saeimas vēlēšanās! Jūs , lielākā daļa, arī tie, kas atbalstīja KPVLV, nobalsojāt par pārmaiņām mūsu valstī. Pārmaiņas ir sākušās! Lai arī es neesmu to 16 JKP deputātu skaitā, bet kā JKP Ventspils nodaļas vadītājs, turpināšu uzklausīt iedzīvotājus un ciešā sadarbībā ar JKP valdi un JKP līderiem īstenosim jūsu priekšlikumus dzīvē.
Paldies visiem tiem, kuri mums uzticējās. Lielais darbs sākas jau no šodienas.

Komentāri (84)

  • 0
    Gunitina 10.10.2018, 09:10:23

    Vēlēšanas jau beigušās, bet nevar apstāties reklamēties :(

  • -8
    Kļumpats 10.10.2018, 10:45:54

    Kas tad nu , Jurševica kungs? Jūs tikai no savas puses drīkstat lamāt Ventas Balsi, bet es, kā lamājamā objekta pārstāvis, savu viedokli izteikt nedrīkstu? Ja pasaku, ka man nepatīk jūsu politiskā valsēšana, tā man pienākas bloķēšana vai nu ko jūs tur ar manu profilu FB izdarījāt? Varu tikai atkārtot, ka man bija kauns par jūsu kā NA Ventspils biroja vadītāja rīcību pirms pašvaldību vēlēšanām , par ko te forumā arī ir pārmetuši arī citi. Acīmredzot trāpīju arī ar to, ka jūs labi iederētos pie aktīvākajiem netīkamo profilu bloķētājiem Kaimiņa un Gobzema.

  • -3
    Opaps 11.10.2018, 21:17:57

    Ļoti labi pateici. Viņš ir līdzvērtīks ākstam Kaimiņam.

  • -7
    Gunitina 10.10.2018, 11:05:12

    Oho, palasīju Jurševica FB komentāru un mati ceļās stāvus, kādu rupju apsaukāšanos tur var izlasīt! Vai Jurševicam neliekas, ka viņš ar saviem atbalstītājiem ir aizgājis par tālu? Viņš otram pārmet apsaukāšanos, bet pats ir izprovocējis daudzkārt lielāku un rupjāka gānīšanos, turklāt mērķētu uz vienu konkrētu personu! Pretīgi lasīt! Tiešām kauns par tādiem cilvēkiem, kuri turklāt raujas pie varas. Labi, ka nesanāca ...

  • -8
    B. Jurševics 10.10.2018, 11:11:29

    Pēteri Neimani, visu cieņu Jums, ka rakstāt ar savu vārdu. Piekrītu, ka mums abiem ir tiesības katram uz savu viedokli.
    Redzat nu, tagad Jūs pats izjūtat to, kā jūtas cilvēks, kura komentārus dzēš, bloķē, ko regulāri piekopj jūsu VB portāls, kā arī , drukātā versija, kurā tiek atspoguļots tikai VIENS viedoklis.
    Spoguļa efekts, Pētera Neimaņa kungs?
    Nezinātājiem paskaidrošu, ka nobloķēju P.Neimaņa komentāru savā FB profila lapā.
    "Gunitiņai" paskaidrošu, ka es tikai reaĝēju uz G.Mertenas redaktores vakardienas slejas rakstu, turklāt bez apsaukāšanos.

  • -7
    Kļumpats 10.10.2018, 11:24:12

    Blēņas, Jurševica kungs, ir tas, kuru stāstīšanu regulāri piekopjat jūs :) Palasiet komentārus pie ziņām un pamanīsiet, ka tajos nav nekāda viena viedokļa, ka viedokļu ir daudz, tajā skaitā arī jūsu izteikumi par visu ko, arī VB. Protams, ja bijāt zem kāda segvārda, lamājāties rupjiem vārdiem un citādi nesmuki uzvedāties, piemēram, vēlot kādam ātru nāvi, kā daži to ir darījuši, varēja sanākt, ka tikāt padzēsts. Jūsu viedokļi par VB dzēsti netika nekad, kamēr jums mans viedoklis par nepatika. Tiešām esat par viedokļu dažādību kā trūkumu tā pārmetas Ventas Balsij? Tiešām?

  • -1
    Pipars 11.10.2018, 06:27:04

    Atzinība Ventas Balss.lv kā popularakajam vietējam portalam.Paldies tā veidotāju komandai.
    Portals ir ērti lietojaams,pārskatams,demokrātisks un kas pats galvenais ka dzīvelīgs,atšķirībā no lielas daļas Kurzemes vietējo avīžu portāliem.
    Šeit ir kustība.domu apmaiņa,viedokļu dažādība no lasitāju un apmekletāju puses.Tas ir apsveicami un demokrātiski.
    Tikai redakcijas vadības politika ir cita,tā teikt kā Padomju ventā-ir tikai viens pareizais viedoklis un tas ir valdošas partijas viedoklis.
    Tas skumdina.

  • -6
    B. Jurševics 10.10.2018, 11:45:42

    P.Neimaņa kungs, bet vai Jūs pats atbalstāt vakar redaktores slejā G.Mertenas apsaukāšanos kur jaunievēlētie deputāti tika nosaukti par pajoliņiem, ākstiem...?
    Tieši šī raksta dēļ arī sākusies mūsu abu polemika. Zinu, ka Jūs protat atbildēt par saviem vārdiem, arī es atbildu par sevis teikto, bet vai G.Mertena spēj atbildēt par savu visatļaujoši lamāšanos, apsaukāšanos pilsētas laikrakstā?

  • -5
    Kļumpats 10.10.2018, 11:58:21

    Ja jūs atbildat par saviem vārdiem, tad sanāk, ka es, apgalvojot, ka nekas netika dzēsts tikai tādēļ, ka vienkārši izteikts kritisks, citādāks viedoklis par pilsētas vadību vai laikrakstu, meloju? Mūsu polemika sākās ar jūsu ierakstu FB un beidzās ar manu komentāru, kuru atļāvāties izravēt kā reiz tieši un tikai jums netīkama viedokļa dēļ. ventasbalss.lv tā nedara, un no tā, ka jūs un vēl kāds turpinās nemitīgi atkārtot, ka tā ir, nekas nemainīsies.

  • -2
    Opaps 11.10.2018, 21:23:45

    Mertenas kundze pareizi pateica. Daļa no 65 jaunajiem deputātiem dotajā brīdī ir pirmklasnieki. Varbūt ,kāda daļa būs lietaskoks.

  • -3
    Āmen 10.10.2018, 11:51:12

    Ar savu trulo rakstu Mertena pielika punktu VB reputācijai, kas tā jau bija iedragāta. Žēl VB darbiniekus, kam jāstrādā kopā ar tādu cilvēku.

  • -7
    Kļumpats 10.10.2018, 11:59:46

    Bruno? :)
    Tajā rakstā viena rindiņa, VIENA, kurā tiek lietoti aizvainojuši epiteti. Varēja varbūt izteikties citādāk, bet izteicās, kā izteicās un sanāca visai atbilstoši pirmsvēlēšanu retorikai ;)

  • -4
    Gunitina 10.10.2018, 11:56:34

    Jurševic, bet kāpēc jūs zem sava raksta nedzēšat ārā tādus komentārus, kur cilvēks tiek nosaukts par kuci un daudzos citos rupjos vārdos? Tātad jūs šādu apsaukāšanos atbalstāt?

  • -6
    B. Jurševics 10.10.2018, 12:20:33

    Es apsaukāšanos neatbalstu, bet sāksim varbūt vispirms, lai Mertena publiski Ventas Balsī atvainojas par saviem izteikumiem un apsaukāšanos pret jaunievēlētajiem deputātiem, tad parunāsim.... Lai Mertenas kundze pagaidām palasa un izbauda, kā ir tikt apsaukātai. Neredzu atšķirību, ja cilvēks tieks nosaukts sieviešu dzimtes sunīša vārdā vai tautas ievēlēts deputāts par pajoliņu.

  • -7
    Gunitina 10.10.2018, 12:38:28

    Nopietni? Es arī uzskatu, ka tur ir ievēlēti vairāki pajoliņi, tai skaitā Kaimiņš un vēl daži, vai tas nozīmē, ka varu tikt publiski apsaukāta par kuci? Nopietni? Un intereses pēc izlasīju arī redaktores viedokli - tur neviens deputāts nav nosaukts vārdā! Līdz šim par jums, Jurševic, man bija neitrāls viedoklis, bet šobrīd esmu ļoti sašutusi! Diez ko jūs teiktu, ja jūsu sieviņu feisbukā kāds sauktu par kuci? Goda vārds kauns, ka tādi vēl ir deputātu kandidāti :(

  • -5
    keda 10.10.2018, 23:17:28

    Skatos, ka Bruno pazuda tikko viņam konkrētus faktus lika pretī? NU ko ta sāk diskusiju pats un nespēj turpinat :D

  • 0
    Rasma 11.10.2018, 12:29:04

    Liekas inteliģenti, gudri cilvēki stāv augstāk par šādu ķengāšanos un savstarpēju apvainošanu 5.klases puišeļu līmenis. Vai šādā ceļā spējat ,kādu pārliecināt? Aprobežoti. Tā ir tikai tukša bļaustīšanās! Esiet gudri!

  • -11
    Latvija pāri visām! 10.10.2018, 12:14:11

    Mertenas teksti ir sakarīgi.
    Un ja viņa nodēvē kādus tipus par pajoliņiem un ākstiem, tam acīmredzami ir iemesls.
    Politiķu līmenis krītas,
    lai arī īpaši augsts nekad nav bijis.
    No vēlēšanu apgabaliem ievēlētā Augstākā padome, kas pieņēma neatkarības deklarāciju, bija augstākais punkts Otrās Republikas parlamentārisma vēsturē.
    Pēc tam iekāpa sdā, atgriežoties pie Pirmās Republikas satversmes ar tās partiju proporcionālo vēlēšanu sistēmu.
    Gribēšu redzēt kā vēlētāji pēc kāda laika, kad pārliecināsies ka pašu savēlētie maz atšķiras no iepriekšējiem rausīgumā,
    šos apsaukās.

  • -1
    Pipars 10.10.2018, 12:15:47

    Lai cik skumji būtu atzīt,vienīgā laikraksta redaktore savā redaktores slejā dara to pašu,ko Lembergs pārmet ZZS vadībai.

  • -8
    Lolibu 10.10.2018, 12:51:02

    Es uzskatu, ka Bruno Jurševics ar saviem izteicieniem, FB diskusiju un komentāru dzēšanu apkauno savu partiju. Es teiktu, ka viņš ir visu pajoliņu karalis! Publisks fui tādam politiķim - ne cieņas, ne stājas. Uzvedas, kā tirgus bāba.

  • -4
    Mikess 10.10.2018, 22:31:54

    Tik augstu līmeni kā tirgus bāba viņš noteikti nesasniegs :D

  • -2
    Opaps 11.10.2018, 21:31:23

    Es neteiktu ,ka tirgus bāba,bet aktieris ( Kaimiņš) bez ekonomiskām zinašanām, kaut gan savulaik strādāja ,,Ventspils Kokā" atbildigajā amatā , ja pareizi atceros- 80 gados beigās.

  • -6
    Sandra Harmonija 10.10.2018, 21:40:07

    mertena dara visu,ko liek mazais Lembergs,jo maksā. Kā liek ,tā jādzied!
    Jauniem jaunievēlētie deputāti ir tieši, drosmīgi, Profesionāli ar augstākajām izglītībām un veidos Valdību Bez ZZS. Tas nozīmē ,ka daudziem tas nepatīk !

  • -4
    keda 10.10.2018, 23:03:07

    Tak Aivars sajūsminās par ZZS zāģi, kāpēc tam Mertenai būtu par to jāraud? :D Dažkārt gribas kaut ko baigi labo pateikt, bet ne vienmēr sanāk :D

  • -5
    B. Jurševics 11.10.2018, 00:00:23

    Kedai
    Diskusijā nevaru piedalīties visas diennakts stundas, jo ir arī citas lietas jādara.
    Par rakstīto:
    1)uzskatu, ka Mertenai par saviem izteikumiem (Pēteri, kaut vai par to VIENU rindiņu) ir publiski jāatvainojas - vispirms jau vēlētājiem, kas ievēlēja jaunos Saeimas deputātus. Tā ir necieņa pret valsti, tautu un demokrātiju (Mertena ir laikraksta redaktore, neviens nepievērstu uzmanību, ja to sacītu nevienam nezināma persona),
    2)es personīgi nevienu neesmu apsaukājis, tikai norādīju, ka to dara VB redaktore,
    3)ja citi cilvēki diskusijā izsaka savu viedokli par GM, lietojot epitetus, tā ir tikai atbildes reakcija uz pašas GM vēstīto.
    4)Mertenas kundzei, domāju, vērtīgi palasīt, kā viņas izteikumus vērtē cilvēki - laikrakstā jau tie netiek publicēti, tad, lai palasa FB diskusijā.
    5)diskusija ir vienkārši izbeidzama - no manas FB lapas tā pazudīs, kā nebijusi pēc Mertenas atvainošanās vēlētājiem un deputātiem.

  • 0
    Pipars 11.10.2018, 00:56:12

    Iz Vestures.
    Interesanta domes nezinīsu atbilde bija.
    VĒLĒTĀJS
    16.05.2017 12:27
    Kāpēc Ventspils pašvaldības iedzīvotājiem ir 2 reizes jamaksā par Ventspils pašvaldības informācijas saņemšanu?
    Pirmoreiz no budžeta naudas 170000 eiro vietējam laikrakstam,bet otreiz tieši no iedzīvotāju maciņa šo laikrakstu pērkot vai abonējot!
    Tirāža šim laikrakstam ir tikai 5000 un šada naudas summas pārskaitīšana škiet lieks budžeta tēriņš!
    Tepat kaimiņos Talsos pašvaldība 2 reiz mēnesī izdod krāsainu pašvaldības izdevumu,kura drukāšan 2 gados izmaksā aptuveni 25 000 eiro,bet izplatīšana gadā arī aptuveni 25 000 eiro,pie kam tirāža ir ap 14000 eksemplāru,kas ar Latvijas pasta starpniecību nonāk praktiski visās mājsaimniecībās!
    Varbūt laiks marketinga padomei padomāt par šada izdevuma izdošanu,kas izmaksātu krietni lētāk nodokļu maksātājiem!?
    Arī priekšedētājs ir teicis ka nodokļu maksātāju naudiņa ir jātaupa!
    Arī ventspils.lv portāla līmenis ir ļoti stipri audzis.
    Oficiāla atbilde-

  • -7
    Kļumpats 11.10.2018, 09:17:35

    Jurševica kungs! Jūs FB lapā NAV diskusijas, bet gan jums tīkamu komentāru izlase! Jūs visprastākajā veidā nodarbojaties ar cenzūru, gan likvidējot komentāru, gan bloķējot to rakstītājus. Sauciet to kā gribat un attaisnojat kā vēlāties, bet jūs CENZĒJAT savu diskusiju! Secinājums? Jums neinteresē diskusija, jums interesē tikai rupjību kolekcionēšana par redaktori un laikrakstu. Beidziet melot pats sev un visiem citiem!

  • -4
    Mikess 11.10.2018, 09:41:35

    Pareizi.Šeit arī izbijušais kompartijnieks un stučītājs noteikti dzēstu pret viņu izteiktos komentārus.Kā jau senais partijnieks tad atzīst tikai liekulīgas slavas dziesmas. :D

  • -8
    Zilzīlīte 11.10.2018, 11:41:43

    Ko nu aprejat Jurševica kungu. Tāpat skaidrāks par skaidru, ka šī ir Lemberga avīze un viņa sulaiņi darīs visu lai nomelnotu jebkādus konkurentus. Šajā diskusijā tas ir tiiiiiiiiiik ļoti skaidri redzams, Neimaņa un Kedas kungs.

  • -5
    keda 11.10.2018, 13:14:58

    kāds sakaras ar kaut kādu apliešanu? nevajag jau pašam uz sevi gāst neko virsū, tad ari citi moš nedarīs. nez, kāpēc vispār kādam to jurševicu vajag kustināt, jo ne viņš ko ir paveicis, ne ko taisās paveikt. pats visu laiku piesaista uzmanību ar ierakstiem šeit un tad vēl žēlojas par kaut ko :D un baigais tautas interešu aizstāvis, hahaha. esto viņam kādam jāatvainojas , bet pats te pinās savos tekstos un lēkā no tēmas uz tēmu. tu piemēram saprati, kāpēc Mertena nevar anonīmi kādu nosaukt par pajoliņu, bet viņu par marazmātiķi atklāti saukāt drīkst?

  • -5
    B. Jurševics 11.10.2018, 19:16:05

    ...nu "keda" uzvilcies.... :) nesatraucies, būs jau labi... bet Mertenai atvainoties vēlētājiem gan vajadzētu... bet viņa jau to nevar, jo laikam iedarbojies Lemberga piesauktais teiciens: "Kaut tu lepna paliktu"...
    Viņa izrādīja necieņu pret 300 000 vēlētājiem.

  • 0
    Mikess 13.10.2018, 03:32:14

    Nu B.Jurševics ap...d...ies ir! ?Izlēkajis pa partijām,neko nesasniedz kārtejo reizi kopš CCCP laikiem kad kanditēja izpildkomitejā,ka kompartijnieks un čekists-štučītājs.Kā Jūs varat apvainot citus ko? tik pat labi es varētu teikt Jums - kaut tu dirs....da....ms kājas lauztu! Ziniet tādu teicienu aprobežoti apvainotaitais? Izdi=omājāt kuŗā partijā lēksiet tagad? Savu kompartijas biļetenu turiet labi rokā,savādāk mazums laiki mainās un nāksies dziedāt Voloģkam slavu dziesmas Jums atkal,JO Jūs kā veca niedre lokāties līdzi laikiem lai kādi tie nebūtu! čekists herovs.Es Jūs atceros ļoti labi!

  • -2
    karlito 11.10.2018, 19:44:11

    Abi vienā maisā bāžami,gan Jurševics gan Mertena..Divi ideoloģiski pretinieki,..abi izgāž žulti viens uz otra..kaut gan Mertena izsakās vēl krutāk.,un teikšu tā-stulbak,galvenās redaktores amata necienīgi!

  • -1
    keda 12.10.2018, 09:56:15

    +1 !

  • -2
    Frīdis 11.10.2018, 22:38:34

    Jaunā Konservatīvā Partija varbūt beidzot nodabūs pie vietas smagos kriminālos noziegumos apsūtdzēto Ventspils personu NR 1.

  • -2
    sranskis 12.10.2018, 10:48:45

    Tad tik sāktos jautrība, ja partijām iedotu tiesības likt pie vietas sev nevēlamus cilvēkus!

  • -4
    Latvija pāri visām! 12.10.2018, 12:14:03

    Iecepušies par cieņu vai necieņu.
    Kas teica ka Mertenai obligāti jāizrāda cieņa tiem, kurus viņa neciena?
    Labāk liekuļot?
    Ir cilvēki un cilvēku grupas, kurus necienam
    un noteikti ir kādi,
    kas neciena mūs,
    bet mums par to pakāst.)

  • -2
    Ens 12.10.2018, 23:19:57

    Kurzemnieks,nudien-tu uzvedies kā velns!

  • -3
    Aivars Rozītis 12.10.2018, 23:55:38

    Šitādus prokremliskus izdzimteņus vajadzētu deportēt no valsts !

  • -4
    Aivars Rozītis 12.10.2018, 23:09:31

    Vis mainās, uz vietas nekas nepaliek. Vēlu veiksmi JKP, kalpot tautas labā un neuzrauties uz stipendiju solītājiem !

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: