Ventspils pilsētas informatīvais izdevums

AN | 26.01.2021, 17:16:02 | 4294

Ventspils pilsēta, respektīvi, nodokļu maksātāji, kopš 2021.gada apmaksā jaunu izdevumu - ''Ventspils pilsētas informatīvo izdevumu''.

Kā izdevējs norādīta pašvaldības kultūras, izglītības un informācijas iestāde Ventspils Bibliotēka.

Vienlaikus pašvaldībai saglabājas nepārejoša vēlme pēc ''informācijas publicēšanas vietējā laikrakstā'':

https://iepirkumi24.lv/?s=vieteja+laikraksta

Komentāri (156)

  • 0
    еs 03.03.2021, 11:42:11

    Par pseidonovadpētniecību:

    https://www.portofventspils.lv/lv/jaunumi-un-notikumi/3-zaki-ar-vienu-savienu-glabti-pasvaldibas-ipasumi-iespeja-nopelnit-un-sist-sev-uz-pleca-jeb-patiesiba-par-to-ka-dome-izglaba-brivostas-kreditspeju/

  • -12
    Lāsma Veckrāce 03.03.2021, 15:23:01

    Piekrītu SOFT par tiem pilsētas bukletiem. Tiešām, kāpēc ōpozīcijai neizpausties! Cik kg sūdzību vien uzrakstīts, kam likta kāja priekšā, lai neievazājas investori, cik nauda atņemta pilsētai! Krāsaini pamācītu arī, kad un kā pareizi jāiededz eglīte, kur spraust svecītes un uzķibināt
    grabuļus. Kristovskis uz tā krāsainā bukleta var "krāsaini" atklāt uz iepriekšējām vēlēšanām atklātībā nākušo pavirši neizdzēsto saraksti ar kādu čomu -ka "Krievus arī nevajagot ārstēt". Lai ir ko salīdzināt! Citādi ļaunas mēles melš, ka šie neko nedarot.

  • 0
    Spīdola 26.04.2021, 12:14:45

    Kā gan šīs divas dāmas nepiekritīs viena otrai? Divas lembergistu algotas komentētājas

  • -1
    tiešām suns 03.03.2021, 20:06:12

    likvidēt šito krāsaino lapiņu drukāšanu un viss,ventspilnieki savu varoņu darbus zina.un ko jāslēpj, to mums paziņo tiesas lēmums.tūristi meklē visu internetā.un visi laimīgi. apmēram tā.

  • -2
    krustmateflorence 04.03.2021, 11:46:22

    nav ko rakstīt, bomži atkal VB-pirmajā lapā, dilst mēness, un dilst pilsētas laikraksti... .

  • -1
    Egils Kraulers 08.03.2021, 11:47:45

    Skaisti! Šodien pastkastē atkal Domes pašslavināšanās uzsaukums. "Latvijai un Ventspilij" savu naudu priekšvēlēšanu kampaņā ieguldīt negrasās, pietiks ar mūsu nodokļos nomaksāto. Arī KNAB nav jāatskaitās - mēs tikai iepazīstinām ar paveikto. No CVK mājas lapas - "Priekšvēlēšanu aģitācijas periods pirms pašvaldību vēlēšanām ilgst 120 dienas - no 2021. gada 6.februāra līdz vēlēšanu dienai – 5. jūnijam. Šajā periodā noteikti priekšvēlēšanu aģitācijas ierobežojumi, tostarp attiecībā uz aģitācijas materiālu izvietošanu preses izdevumos, publiskajās vietās, internetā, kā arī elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos." Ap 6.februāru arī sākās pastiprināta viņu aktivitāte. "Mīļos ventiņus" uzskata par stulbu aunu ganāmpulku. Ka tik nepanāk pretējo efektu!

  • -2
    domāju 15.03.2021, 14:55:31

    Vispār jau pašvaldības atskaites ir katru gadu (vai 1 x 2 gados ? ) Tā kā domē ir ievēlēti vairāku partiju deputāti, tad tur netiek partijas škirotas. Šo jau var izmantot arī Landmaņi, Korna un Kristovskis... Viņi taču ne vienmēr balso pret...

  • -12
    Lāsma Veckrāce 08.03.2021, 16:15:16

    Davoxs- turies, draugs. Redzu, ka kārtējais informatīvais izdevums Tev tā maitā nervus un sašaurina izpratni, ka paliek cilvēcīgi žēl. "Pričom" te Lemberga partija? Vienmēr, neatkarīgi būs vēlēšanas vai nē, Dome regulāri ir informējusi iedzīvotājus, kas padarīts, cik 'tas izmaksājis, kādi plāni nākotnē, uzklausīti viedokļi un priekšlikumi.Atver actiņas un apskaties,priecājies labāk par paveikto. Tu un Tavi "domubiedri" varbūt uzskata ventiņus par "stulbo aunu baru", bet es pazīstu un zinu daudzus cilvēkus, kuri priecājas , ir lepni, reizēm pat lielās, kas kopu spēkiem paveikts Ventspilī. Tā kā, pirms izspļauj kādu galīgi "kreizī" frāzi, lūdzu padomā un pārliecinies vai atbilst patiesībai.Varbūt esi fans un "morālais balsts" tai precinieku kompānijai, kam nav darbu, ko parādīt, bet drūzmēties un iekšā tikt pie iekārojamas līgavas -domes, ļoti gribās ....

  • -3
    Egils Kraulers 08.03.2021, 18:15:21

    Draugs gan Tev neesmu, bet iespējams trāpīju sāpīgajā vietā. Tik nepārdomātu un balerūna aizstāvju standarta frāzēm bagātu tekstu Tev nebiju redzējis. Satraukusies esi? Pieliks pie algas un atlaidīs! Tu man te par ventspilniekiem nestāsti. Esmu dzimis un audzis Ventspilī. Jau vairāk kā 50 gadu staigāju pa savu dzimto zemīti!!!

  • -1
    Decembris 08.03.2021, 16:19:07

    Lāsmiņ, vai tev tiešām nav, ko darīt, kā par kaut ko cepties? Iedzersim par sievietēm. Prozit!

  • -12
    Lāsma Veckrāce 08.03.2021, 18:47:50

    Es necepos.Mani vispār ir baigi grūti sakaitināt un dzīvē laimējies, ka apkārt vienmēr ir forši un labestīgi cilvēki, atskaitot tos dažus, kas skaidrā prātā runā visādas nejaucības. Šodien saņēmu daudz apsveikumu, gan no ģimenes locekļiem, gan draugiem.Pati saplaucēju sniega pulksteņus un uztrāpīju īstajā laikā izplaucēt forsītijas, ko aizvedu divām jaukām , bet vientuļām vecām kundzēm.Ne jau visām sievietēm lemts būt mātēm, un vecumdienās jau gadās , ka cilvēks paliek viens un pamests. Ziedus jau vienmēr ir patīkami saņemt, šokolādes arī, ja figūra atļauj . Strādāju
    privātfirmā.Kaut viss pārsvarā notiek attālināti, mūsu boss arī Sieviešu dienā dāmas vienmēr apsveic.Man patīk šie svētki.Mani senči līdz šai dienai atceras, cik lustīgi svinējuši.Šai sakarā kaut kur lasīju nezināma autora asprātīga dzejoļa pantu -adresētu vīriešiem . Lūdzu!
    Ai, vīrieši, bez mums jums klātos grūti-
    Jūs staigātu ne mazgāti, ne skūti.
    Jūs nepazītu mīlestības valgu
    Un nezinātu, kam lai atdod algu!

  • -2
    Varis Paijs 10.03.2021, 09:51:50

    Varat taču necensties tik ļoti :D Domājat, ja uzrakstāt, ka strādājat privātfirmā, kāds tam tic??? Nu nav te neviens (izņemot tās kundzītes, ko Aizliegtais paņēmies filmēja, kas godīgi atzinās, ka nopirktas par 30 eiro gadā) tāds idiots. Jūs var saprast - jāstrādā maizesdevēja interesēs. To, ka šitās avīzes parādījās priekšvēlēšanu laikā, tak visi saprot. To, ka tā ir pašvaldības līdzekļu izmantošana "Latvijai un Ventspilij" kampaņai, arī visi saprot. Partijai taču pat konta vairs nav... Un arī Jūs, Lāsma, to noteikti saprotat, neizklausāties jau TIK stulba.

  • -10
    Viktors Torpēda 10.03.2021, 14:56:30

    Vari, bet tajās avīzītēs ir tikai rakstīts par objektiem, atbalstu dažādām iedzīvotāju grupām, iespējām pilsētā un domes paveiktajiem darbiem.. To, ka tos darbus un atbalstus būtu izdarījusi viena vai cita politiskā apvienība izsecinājāt jūs! Un tad var būt tajā brīdī ir vērts padomāt un vienkārši pavērtēt darbus.. Kurš ko labu ir izdarījis, uztaisīt sarakstiņu, un paturēt pie sevis tad, kad iet atdot savu balsi. Lai pēc tam nav jāčīkst, ka balsi atdevāt, bet no solītā nekas darīts netiek!

  • -2
    Varis Paijs 10.03.2021, 20:13:16

    Viktor, ja 30 gadus nevienam citam domē nav dota iespēja strādāt, nav jābūt īpaši apdāvinātam, lai to izsecinātu, ne tā? ;)

  • -9
    sranskis 10.03.2021, 20:34:59

    Varim Paijai laikam nav nekādas sajēgas kā taisa vajadzīgos TV sižetus, lai parādītu vienu vai otru notikumu vai personu vajadzīgajā gaismā!

  • -1
    Varis Paijs 10.03.2021, 21:41:10

    Sranski, kā nu ne! Es dzīvoju Ventspilī - te padomju propogandas labākās tradīcijas var mācīties dzīvā veidā. Paņem gandrīz katru Kurzemes TV sižetu un būs redzams, kā visu pagriezt vajadzīgajā gaismā. Bet Kurzemes TV nav tik labs piemērs, kā mīļā Ventiņa - te nu kauns pa visu ģīmi pār visu Latviju.....

  • -8
    sranskis 10.03.2021, 21:55:42

    Varim Paijai- nu lūk, to arī vajadzēja pierādīt! Bet šoreiz jau runa par attiecīgu TV raidījumu, ja nu tas neparādīja citus viedokļus kā tikai pareizos!

  • -8
    Viktors Torpēda 11.03.2021, 15:35:11

    Vai tad kādam ir liegts strādāt!? Tas pats Kristovskis, piemēram, viņam ir pienākums apmeklēt domes sēdes, bet viņš pat to nedara.. Kurš te kuram traucē strādāt???

  • -11
    Lāsma Veckrāce 10.03.2021, 12:06:20

    Labrīt, Vari!Kāpēc jums patīk vienmēr meklēt utis otra kažokā,apšaubīt, piesieties? Nevarat pieļaut, ka cits domā savādāk? Neesat taču ne Finks ne Vangas skolnieks.Mana draudzene gan strādā pašvaldības iestādē.Paldies, ka "neizklausos TIK stulba", bet tie izdevumi un pašvaldības atskaites gan ir bijušas neatkarīgi ir vai nav vēlēšanas un man patīk.Toties uzbrukumi Lembergam- neiztrūkstoši pirms vēlēšanām.Arī "Aizliegtais paņēmiens" speciāli, lai tauta jūnijā zin, ko vēlēt.Kura TV drīkst ar labu vārdu minēt Ventspili? Teicu jau- man neinteresē otra nauda un manta, tik un tā to nevaru dabūt.Cik zinu, visa tā ņemšanās ap Lembergu sākās 90.g. sākumā, kad daudzi apsviedīgi cilvēki kļuva bagāti,arī savā starpā ko nesadalīja. Pēc gandrīz 20 gadiem pēkšņi atcerējās un liecināja tiesā pret Lembergu, putrojās savās liecībās. Lembergam piederot daļa arī no ķieģelīšu biznesa.
    Labāk , ja tas būtu Ivanovs,Hanss vai Alibaba? Par Ventspili mērs vienmēr celsies, posīs un ekoloģiju neļaus maitāt

  • -2
    Varis Paijs 10.03.2021, 15:25:03

    Laikam tomēr būšu kļūdījies Jūsu raksturojumā... Varbūt esat ventspilniece tikai pāris gadsu, bet šādas "atskaites"- ir pirmo reizi un tieši pirms vēlēšanām.
    Kritīs un celsies? Nevar noliegt, ka viņam droši vien patīk, ka tantuki uz rokām nēsā, bet te viss tiek darīts pēc labākājām RUS propogandas tradīcijām, un vienīgais iemesls "stādīt puķītes" ir, lai tantuki turpina balsot, tā nodrošinot garantētu ienākumu plūsmu plikā algā vairāku simtu tūkstošu eiro apmērā , plus eksklluzīvas automašīnas un šoferus, plus varu, kas nodrošina papildus ienākumus. Bet ne jau man j;us pārliecināt... kad nolietos un izmetīs tādas komjaunietes kā jūs, tad atcerēsieties šo diskusiju ;)

  • -9
    Viktors Torpēda 11.03.2021, 15:47:33

    Tādi atskata žurnāli par padarīto ir katru gadu. Vari, jāsāk apšaubīt tas, cik ilgi jūs esat Ventspilnieks. Turklāt atskatīties uz padarīto ir labi un cienīgi, nevis kā atsevišķi indivīdi te velk ārā četrus gadus krātu žulti un "pušķo" to kā vien māk, kā fantāzija ļauj. Tas nu gan ir vāji, parāda tik to, ka cilvēki nav neko padarījuši, nu neko labu, ar ko lepoties. un mēģina tik nozākāt citu darbus!

  • -11
    Lāsma Veckrāce 12.03.2021, 11:52:01

    VARI -neaizmirstiet, ka sociālisms ir beidzies, bet "pūstošais" kapitālisms ir nežēlīgs un ievieš visādas korekcijas, tai skaitā miljonāru rašanos, arī nabadzību daudziem. Ja nekļūdos, tad valsts stiprumu nosaka vidējais slānis, kaut, manuprāt, tas daļēji iznīcināts.Ja runājam par miljonāriem kā tādi kļuvuši. Ja galva uz pleciem,kāds starta kapitāls un iespējas, kāpēc ne? Taču, ja jauns 20 gadus vecs " kumelēns" ir miljonārs vai pat miljardieris -nesaprotu.Vari, "pričom" tur tantuki un puķītes? Vai tiešām neredzi, kas te tiek darīts, celts un paveikts, kādi atvieglojumi un palīdzība tiek sniegta dzīves pabērniem, jaunām ģimenēm, senioriem. Kādas iespējas sportam, kultūrai? Mana kursa biedre Rīgā par biļetēm maksā trīsreiz vairāk, te- Dome kompensē lielāko daļu cenas.Tas "sliktā" Lemberga, kas brauc ar labākiem autiņiem kā Jūs un es, prasmīgā vadībā panākts. Vairs nebraucu pēc avota ūdens, tagad pašiem dzidrs. Mēs izbaudījām to brūno dubļaino no krāna.Man informatīvie ziņojumi patīk

  • -12
    Lāsma Veckrāce 12.03.2021, 11:52:01

    VARI -neaizmirstiet, ka sociālisms ir beidzies, bet "pūstošais" kapitālisms ir nežēlīgs un ievieš visādas korekcijas, tai skaitā miljonāru rašanos, arī nabadzību daudziem. Ja nekļūdos, tad valsts stiprumu nosaka vidējais slānis, kaut, manuprāt, tas daļēji iznīcināts.Ja runājam par miljonāriem kā tādi kļuvuši. Ja galva uz pleciem,kāds starta kapitāls un iespējas, kāpēc ne? Taču, ja jauns 20 gadus vecs " kumelēns" ir miljonārs vai pat miljardieris -nesaprotu.Vari, "pričom" tur tantuki un puķītes? Vai tiešām neredzi, kas te tiek darīts, celts un paveikts, kādi atvieglojumi un palīdzība tiek sniegta dzīves pabērniem, jaunām ģimenēm, senioriem. Kādas iespējas sportam, kultūrai? Mana kursa biedre Rīgā par biļetēm maksā trīsreiz vairāk, te- Dome kompensē lielāko daļu cenas.Tas "sliktā" Lemberga, kas brauc ar labākiem autiņiem kā Jūs un es, prasmīgā vadībā panākts. Vairs nebraucu pēc avota ūdens, tagad pašiem dzidrs. Mēs izbaudījām to brūno dubļaino no krāna.Man informatīvie ziņojumi patīk

  • -1
    Egils Kraulers 13.03.2021, 16:01:26

    Interesanti, vai nākamajā nedēļā atkal pašvaldība stāstīs par paveikto! Tiem kuri nedzīvo Ventspilī (pirmām kārtām Lāsmai), ātrāk bija nu varbūt reizi ceturksnī.

  • -1
    Lustiņš 14.03.2021, 10:43:05

    Vai zināt, ka nav Latvijā vairs nevienas pilsētas kurā ir brūns Ūdens? Vai zināt, ka privātais bizness lielajā vairumā Latvijas pilsētu ir attīstījies krietni vispusīgāk? Vai esat bijusi tālāk par savu iedomu pilsētu? Vai patiesi domājat, ka Ventspilnieki ir atlaižu vergi? Strādā pa 500 un iet uz teātri jo ir atlaide? Mums nevajag atlaidi, bet cilvēk cienīgu algu, vienādas iespējas radīt savu uzņēmumu vai nelielu ražotnīti. Un to var radīt ja netraucē ja nejauc gaisu ar savu subsidēto pakalpojumu.

  • -1
    Egils Kraulers 14.03.2021, 11:05:25

    Lustiņ - visu cieņu, labi teikts!

  • -10
    sranskis 14.03.2021, 11:17:05

    Lustiņ- kurš tev traucē vai neļauj atvērt ražotnīti vai savu uzņēmumu?:)

  • -2
    Lustiņš 14.03.2021, 20:05:47

    >Sranskim
    Ir jau gana par to rakstīts. Pārlasi forumu. Ja nepielec, vai nevari redzēt, tad jāiet mazgāties...

  • -8
    sranskis 14.03.2021, 20:26:10

    Lustiņ- man nav jālasa forums, bet paskaidro, kas konkrēti Tev traucē atvērt ražotnīti vai savu uzņēmumu? Prātiņa trūkums, finanšu trūkums vai kas cits?

  • -2
    Egils Kraulers 14.03.2021, 22:58:31

    Lustiņ - ar Sranki bezjēgā, viņiem tur iespējams dod ik rīta laimīgās tabletes!

  • 0
    Lustiņš 15.03.2021, 07:19:24

    >Sranskim
    https://www.ventasbalss.lv/forums/pilseta/4112

  • -6
    sranskis 15.03.2021, 08:59:31

    Lustiņam, davoxiem un citiem dīvaiņiem- man ir gluži vienalga, ko rakstat, par tabletītēm vai ko citu, jo jūsu rakstītais ir tikai pirdiens visumā, bez jebkādas jēgas un saprašanas. Jūs esat vienkārši materiāls...

  • -1
    Lustiņš 15.03.2021, 09:25:23

    >Sranskim
    Apsveicu Visums bez Tevis noteikti nevarēja iztikt un Tevis radīšana visdrīzāk nav visuma kļūda. Kāpēc noniecini savu radītāju, jo visdrīzāk viņš radīja arī tādus pirdienus kā mani? Paskaidro Pirdienu Pirdien - kā ir ar to visumu?

  • -6
    sranskis 15.03.2021, 10:31:19

    Lustiņam- tā arī nepaskaidroji, kas traucē atvērt ražotnīti!

  • -1
    Egils Kraulers 15.03.2021, 11:37:45

    Sranskim - ideāla atbilde, pilnībā apliecina spēju izdomāt sev niku. Lemberģija uz priekšu, uz gaišo rītdienu.

  • -6
    Viktors Torpēda 15.03.2021, 15:59:01

    Visi, kas ir darītāji ar prātu un apņēmību un, protams, darba spējām spēj savus uzņēmumus veidot un attīstīt! Ja kāds sagaida, ka vot tieši viņam pašvaldībai būtu jāpiešķir šāda atlaide, tāds tur atbalsts un vēl šitāds ten līdzfinansējums un tikai tad sāks kaut ko paši darīt - tad vaina ir nevis pašvaldības attieksmē vai atbalstā, bet tajā, ka esi slinks un neesi pats neko gatavs darīt!

  • -2
    Ita Picalcelma 15.03.2021, 14:05:56

    Kaut es vienu no šiem informatīvjiem materiāliem būtu saņēmusi savā pasta kastītē...

  • 0
    Egils Kraulers 15.03.2021, 14:53:51

    Ita, kā Tev neveicās, manējie nokļuva konteinerā. Varbūt Lāsmiņa ar Tevi padalīsies, vai Sigurds ar savu kundzi, kad būs krustu šķēršu izstudējuši.

  • -7
    Lāsma Veckrāce 15.03.2021, 16:06:27

    DAVOXS - varu tikai atkārtot, ka man tie izdevumi patīk. Toties Ventspilnieks.lv -manam papagailim būrim "tepiķis un labi der krāsns iekuram, jo nav skavu. Kaut tajā avīželē man patīk L.Sēles raksti par vēsturi, un vienmēr arī viņas romāni un dzeja. Kur tu tāds mūžam neapmierināts un naida pilns radies un kāpēc dzīvo šeit. Nervu šūnas neatjaunojoties.Laba diena!

  • -2
    Egils Kraulers 15.03.2021, 16:46:58

    Atkal kļūda, Lāsmiņ! Pēc jaunākajiem zinātnes pētījumiem atjaunojas gan. Nedzīvo uz vecās zināšanu bāzes - pilnveidojies! Esmu pilns optimisma ka tas murgs Lemberģija iespējams beigsies!

  • 0
    Egils Kraulers 15.03.2021, 17:08:36

    Atvaino, Lāsmiņ! Tā arī īsti nesapratu - varēsi Itai palīdzēt ar smukajiem bukletiem vai ne, jeb nāksies Sigurdam ar kundzi dalīties ar smukajiem, gaumīgajiem bukletiem. Mazbērniem var nākties pilsētas sasniegumu vietā skaitīt dzejoļus Ziemassvētku vecītim!

  • -6
    Sigurds 16.03.2021, 14:27:33

    Mazbērni arī līdz šim vienmēr Ziemassvētkos skaitījuši dzejoļus. Apvainojums nevietā! Un tomēr lūgšu savas dzēlības neveltīt maniem mazbērniem, ne viņi jums ko nodarījuši ne kā! Savus mazvērtības kompleksus varat izlikt kā citādāk..

  • 0
    Egils Kraulers 16.03.2021, 14:50:59

    Sigurd, par mazbērniem atvainojos, iespējams pāršāvu pār strīpu!

  • -6
    Lāsma Veckrāce 16.03.2021, 11:38:14

    DAVOXS - nedalīšos ar tiem informatīvajiem izdevumiem. Forši paskatīties, ko plāno, kur, kā izskatīsies un izmaksas. Tu jau vari saviem čomiem, tik pat "pareizi" domājošiem kā tu, lai pieliek savam Ventspilnieks.lv. klāt savu informatīvo izdevumu - kam vēl aizšaus kāju priekšā, lai te neielaužas investori,kur plāno vēl atņemt naudu Ventspilij , cik kg sūdzību plānots uzrakstīt, pirmsvēlēšanu solījumu pasakas un tā uz priekšu.Jāsaka kā tai krievu multenē -davaiķe žiķ družno! Padarītie un vēl darāmie darbi rāda mūsu varēšanu tagad un nākotnē. Lai mums visiem veicas!

  • -1
    Egils Kraulers 16.03.2021, 12:15:43

    To nu gan Lāsmiņ nevajadzētu darīt. Itai tas nepieciešams darbam. Viņa vadā tūristus un stāsta par pilsētā sasniegto. Tad sanāk ka esi pret pilsētas popularizēšanu, tās panākumu cildināšanas?

  • -7
    Sigurds 16.03.2021, 14:30:26

    Jūs nu gan esat viens truls tipiņš, kas visām pudelēm par korķi bāžās! Gan jau katrs pats ar savām lietām galā tiks, bez jūsu apvainojumiem!

  • -1
    Egils Kraulers 16.03.2021, 14:47:25

    Nu gan Sigurd - tik cienījams un dzīves rūdīts vīrs ar tik nepārdomātu komentāru!

  • 0
    Egils Kraulers 17.03.2021, 13:00:12

    Šodien mani pašvaldība aplaimoja ar jaunu, skaistu bukletu, sākšu krāt un pēc tam nodošu Itai. Cik noprotu uz Lāsmiņu un Sigurdu paļauties nevar. Viņiem pilnībā nerūp pilsētas tēls!

  • -3
    abez 18.03.2021, 05:22:55

    Kāpēc neviens neraksta par to, kā Ventspils bibliotēka samaksāja par šo krāsaino makulatūru 140000 eur?
    Nebūtu lietderīgāk iztērēt tik milzigo summu grāmatu pirkšanai un uzdāvināt iedzīvotājiem (skolniekiem)?

  • -7
    sranskis 18.03.2021, 09:58:14

    Droši zini, ka 140 000 EUR vai tomēr cita summa? Nebūtu slikti avotu uzzināt, savādāk tā nesmuki sanāk kaut kas pateikts apmēram tā, ka viena tante teica!

  • -6
    Inga Pozdejeva 18.03.2021, 10:13:01

    Atklāta konkursa
    “Informatīvo materiālu iespiešana un piegāde”
    Ziņojums.

    ...Tika veikta pretendenta SIA “Rīgas Apriņķa Avīze” kvalifikācijas atbilstības izvērtēšana. Par pretendenta uzrādītās pieredzes atbilstību iepirkuma dokumentācijā izvirzītajām kvalifikācijas prasībām Komisija papildus pārliecinās arī no publiskajām datu bāzēm. Komisija vienbalsīgi (visiem balsojot “par”) nolemj par uzvarētāju atklātā konkursā „Informatīvo materiālu iespiešana un piegāde” ar identifikācijas Nr. VB 2021/1, atzīt pretendentu SIA “Rīgas Apriņķa Avīze” ar piedāvāto līgumcenu vienam laidienam 10 872,60 EUR bez PVN.

    ...
    Dokuments ir publiski pieejams.

  • -8
    sranskis 18.03.2021, 10:34:53

    Ingas kundze- un par ko es?:) Ir starpība starp 140 000 un ~ 10 000 + PVN! Strunts, ka vien nullīte uz priekšu un atpakaļ! EISā var daudz ko uzzināt!

  • 0
    ventspilnieks 36,7 18.03.2021, 10:46:33

    Tu tak esi cirvis, sranski :D

  • -7
    sranskis 18.03.2021, 14:15:09

    ventspilnieks 36,7 - ja es esmu cirvis, tad tu tikai cirvja kāts! Nopuvis!

  • -6
    Arnis Junge 18.03.2021, 15:25:24

    Jēziņ, neko sev apaļotāji te saradušies! Tas ka 0 pašai par sevi nav vērtības nenozīmē, ka ciparos viņas var bliezt klāt, kur pagadās!

  • 0
    Krišs Daugulis 18.03.2021, 17:05:04

    ...ar piedāvāto līgumcenu vienam laidienam 10 872,60 EUR bez PVN.
    Kādi četri ir jau izlaisti, domājams ne pēdējie.
    Ar "pevnu" laidiens ir 13155,85 - "mirstīgajam" saprotamāk

  • 0
    abez 18.03.2021, 18:40:11

    https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/50126

    3. Līgumcena un Pasūtītāja pienākumi.

    3.1. Pasūtītājs apņemas maksāt Izpildītājam par šā līguma 1.1. punktā minētā darba veikšanu pēc informatīvā izdevuma viena laidiena izcenojumiem, kas norādīti Izpildītāja finanšu piedāvājumā Iepirkumam (Pielikums Nr.2), ar nosacījumu, ka kopējā Līgumcena par pakalpojuma izpildi visā Līguma darbības laikā nepārsniegs EUR 115 600 bez PVN (21%).

  • 0
    Krišs Daugulis 18.03.2021, 18:46:18

    Nu re kā atzinies pats, ka nav vis 140 000, bet nieka 139 876 :)

  • -4
    sranskis 18.03.2021, 19:07:03

    Nu jā, mana vaina, nepievērsu uzmanību līgumam un,, ka summa ir par laidienu! Bet vai tas ir daudz vai maz ne mums spriest! Vienam 300 EUR par biroja krēslu liekas milzīga, citam normāla, vēl citam neliela!
    Un galvenais, ka cienījamā Pozdejevas kundze arī bija iepirkuma komisijā!

  • -1
    ventspilnieks 36,7 18.03.2021, 20:50:31

    :) vaina nav summā, vaina ir nelietderīgā makulatūrā uz mūsu rēķina. Tie veči var atļauties nolocīt 140 pakas no savām kabatām ;)
    Neesmu ne no viena dzirdējis, ka slimnīcas vai skolu remonts būtu izmesta nauda.
    Varbūt kāds nezin, tad piebildīšu, ka sakopt, remontēt, būvēt, apgādāt ir pašvaldības pienākums.

  • 0
    Vpr 18.03.2021, 23:00:44

    Kādēļ tieši bibliotēkai uzlika šo pienākumu? Cerībā, ka amerikāņi nepamanīs?

  • -1
    Vpr 18.03.2021, 23:01:49

    Jebkurā gadījumā, makulatūras idejas autoriem:
    Laikam kopā ar desumaizi esiet kaunu un godu apēduši?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: