Mazais Džordžijs kebabnīca

OskarsJ | 15.06.2020, 18:12:30 | 3158

1. Šis nav apdirš…. raksts!!!
2. Koncepcija un ideja man ļoti patīk, tapēc gribu uzzināt citu Ventspilnieku atsauksmes.

Šodien paņēmu viņu kebabu maize ar assāko mērci – ja jau kebabnīca, tad galvenam ēdienam ir jābūt izcilā kvalitātē.

Viņu melnā maize likās diezgan negaršīga, pārāk daudz mērces, kas bija ne sevišķi assa, bet izteikti nebija sāls piegaršas. Mērces/tomātu un marinēto gurķu bija tik daudz, ka maize kļuva par biezputru un tajā sajaukumā jau nevarēja vairs sajust gaļas garšu. Nu kaut kā tā, pirmais iespaids, man, sanāca diezgan bēdīgs. Kebabu neapēdu lidz galam, jo beigās, tai slapjai maizej bija tik stipra rūgtuma piegarša, ka nācās to izmest. Laikam man tā patrāpījas, par daudz mērces un par maz gaļas ....

Bet tik un tā, porcija liela, interjers labs, cenas pieņemamas – 4 EUR par kebabu.

Komentāri (36)

  • 0
    Janka777 21.06.2020, 08:44:45

    Pateikšu šī raksta autoram tikai vienu. Pats tu laikam dzīvē neko nemāki un nedari un tikai čīksti. Ja tev kaut kas nepatīk un liec visādus stulbus rakstus, tas parāda tavu zemo prāta līmeni. Iesaku tev nekur neiet un neēst, sēdi mājās un ēd desmaizes.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: