Ventspilī sarūk iedzīvotāju skaits.

Pipars | 07.03.2019, 11:49:08 | 2897

Pēc PMLP datiem uz 2019.gada 1.janvari apkopojot 20 lielākas Latvijas pilsētas, Ventspilī(6.lielākā pilseta Latvijā) ir 38 059 iedzīvotāji,kas ir par 503 iedzīvotajiem mazāk nekā 2018.g.1.janvārī.
Absolūtajos skaitļos tas ir 3.lielākais kritums pēc Rīgas un Daugavpils.
Procentuālajā izteiksmē (kritums pret iedzīvotāju skaita) Ventspils ar 1,30% ierindojās godpilnajā 5.vieta aiz Kuldīgas,Talsiem,Dobeles un Bauskas.
Iedzīvotāju skaita pieaugums ir Liepājā,Valmiera,Jūrmalā,Salaspilī,Tukumā un Sigulďā.

Komentāri (93)

  • -16
    kaimiņš007 13.03.2019, 16:56:20

    Kaktuss - tagad pieejami pamperi pieaugušajiem, padomijas laikos tādu nebija. Ja tolaik apčurābjās 5 reizes, tad skats bija par rubuli.

  • -11
    kaimiņš007 13.03.2019, 16:57:54

    P. S. apčurājās.... kļūdas labojums.

  • -6
    Dajūsko 13.03.2019, 18:19:16

    Nu ko, anita, ņečem kritj? Ko ta neatbildi.

  • 0
    Spīdola 13.03.2019, 21:33:23

    Fakts paliek fakts- Ventspils kļūst arvien tukšāka.Tā kā mūsu lokālajā politikā tuvākajā nākotnē nekas nemainīsies, tad process turpināsies. Grūti iedomāties,kas būs Ventspilī pēc gadiem 10.Cik piepildītas būs koncertzāle, Jūras vārti, sporta bāzes un citas atpūtas vietas pilsētā. Vienīgā patiesā vērtība daudziem īstajiem ventspilniekiem ir jūra, zinu, ka dēļ tās cilvēki pāri pusmūžam te paliek. Bet ne jaunieši.

  • -15
    cits kurzemnieks 14.03.2019, 07:09:56

    Iesaku foruma dalībniekiem uz esošā Dajūsko komentāriem reaģēt bez liekām emocijām,jo īstais Dajūsko šeit bija ar bildi (ar meksikāņu) sambrero galvā.Kurš ir esošais,nav grūti iedomāties.1 klases skolnieks sapratīs realitāti. Šis cilvēks regulāri izgāžas kā veca sēta.

  • -14
    Āmen 14.03.2019, 09:51:12

    Tas jau tas pats kalējs vien ir. Tie 8 mīnusi ir no viņa profiliem, kurus viņš uztaisīja piektdien, ja nemaldos. Ar pārējiem četriem viņam bija slinkums šeit nākt iekšā un mīnusot tevi.
    Ja viņš ir skolnieks, tad šāda rīcība vēl ir saprotama - jaunietim ir kur attīstīties. Tomēr, ja pieaudzis cilvēks, tad rodas jautājums vai viņš vienkārši pa dzīvi neaptēsts, vai ari viņš gūst finansiālu labumu no šitās troļļošanas?
    Labākās zāles pret šitiem ir ignorēšana.

  • -20
    .Barons. 14.03.2019, 10:29:03

    Āmen kung/kundz.
    Pa to Ignorešan es ir pekrist.Tāpatams ka vaidzet neņemt vēra,ko drukat kurzemniek (ne cit) un mikes.Tig pielikt īkšķ uz Zem,le zinat.

  • -8
    keda 14.03.2019, 10:47:49

    Man te nesen viens cīnītājs pret Kurzemnieku, kuram esot bloķēti entie profili (ak mans Dievs...), teica, ka tas nav liegts. gan jau līdz ar to arī pretēja puse - tie, kas pret tiem, kas pret Kurzemnieku utt - sasparojušies :D Nevar nepiekrist, ka tā ir diagnoze un pareizākais ir mest pāri tos mīnusotājus un neņemt to novērtējumu vērā :)

  • -4
    Dajūsko 14.03.2019, 13:15:09

    Es vnk blisinu acis un mēģinu atcerēties, kur tad man sombrēro galvā. Ahu.ets.

  • -4
    Dajūsko 14.03.2019, 13:20:15

    Tu kurzemniek, jau sen esi izgāzies kā veca sēta, tā ka nemuldi.

  • -20
    A.n.i.t.a 14.03.2019, 11:39:48

    Pievienojos augstāķ izteiktajam . Tāpēc jau tam "dajuskokam" es neatbildēju kaut skaidri var just , ka šim vai šai velk uz kašķi.

  • -20
    cits kurzemnieks 14.03.2019, 11:51:28

    Āmen,ir jau ir tas pats Kurzemnieka draugs,lai gan Kurzemnieka kungs jau sen uz tādu draugu ir uzšķaudījis.Viņam vienkārši forumā nav citu domubiedru,jo neviens normāls cilvēks tādu neatbalsta-tikai nenormāls.

  • -9
    cits kurzemnieks 14.03.2019, 14:01:42

    Nu pēc logikas, man mīnusu novērtējums ir iespējams,jo ne jau visiem ir prāts.Bet dienas laikā,kad praktiski komentētāji nav (ar izņēmumiem),tad secinājums ir viens-foruma varonis atkal izgāzās.Kad jūs,jaunais cilvēk,vienreiz kaut ko izdarīsiet,domājot ar galvu?

  • -4
    Normunds Birkhans 14.03.2019, 20:01:36

    :DDDD Te noteikti var iesmiet....''.. Nu pēc loģikas... '' Atkal jau plussmīnussgiņčtante sāp ,ka mīnusi.Pat kukaiņiem gudrāka loģika ir. Ar Jums vienis prātis nebūs nekad tie ,kuri zin vairāk un zin kā ir nevis kā Jūs no ar pavērtu muti pie TV un deskopa diennaktīm. :) Kas Jūs esat ir sen pierādījies.Kompleksains indivīds bez profesijām,zināšanām,kurš ries virsū visiem,kuri nav vienisprātis ar Jūsu murgiem,rupeklībām,nezināšanām.Jūs nevarat pārdzīvot to ka citi zin daudz vairāk.Tas ir prāts - Jūsuprāt pasūtot meiteni uz paneli kura interesējas par darbu? Tas ir prāts riet virsū kad citi pasaka pareizi padomus? :) Un pats galvenais,kāpēc ja jau Jums viss tik slikti ir .Visi ir ''idioti '' un tamlīdzīgi - tad kāpēc dirnat šeit forumā? Kaut kā neloģiski trollētājguņčtant no P-U-ltenes. Cik var noprast šeit forumā ventspilnieku ir ļoti maz.Parsvarā kaut kādi nodzerti pudelsbrāļi Jūsu no lauķiem.Redzams,ka nekur nestrādājat.Parazitējat.

  • -4
    kalējs 14.03.2019, 21:30:05

    Jā sarūk. Notiek dabīgā atlase. Paliek īstienie Ventspils sargi. Žurkas aizmukušas..

  • -1
    Spīdola 15.03.2019, 21:30:44

    Noteikti nevajag cilvēkiem maksāt vairāk par minimālo algu vai nedaudz vairāk par to. Kādēļ? Tad nebūs jābrīnās, ka tie nefano par mega peldbaseiniem, zinātnes centriem utjpr. Jo nevar gribēt, lai cilvēks ar minimālo algu spētu novērtēt, kādas pērles viņa priekšā nobērtas.
    NB.

  • -1
    krustmateflorence 18.03.2019, 16:38:46

    Es kā miljonāre nepazudīšu ,man pašai īpašums Kiprā un Maiami,man tikai žēl ir to cilvēku,kuri godīgi dzīvodami un strādādami šeit Latvijā nekad nedzīvos tā, kā pa piemēru ,Skandināvu tauta.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: