Kuldīgas svētki, Ventspils svētki

Āmen | 17.07.2017, 16:07:48 | 3678

Cepuri nost Kuldīgas svētku organizētājiem - ļoti skaisti svētki.
Kas labs būs Ventspilī?

Komentāri (53)

  • -3
    KRX 18.07.2017, 18:43:38

    Ā, un kuram no jums te ar varu liek iet uz tiem svētkiem?! Dzen ar pātagu!?
    Sēdiet taču istabā un nelieniet ārā! Kur problēma? Sestdienas vakaros taču rāda šlāgeri pa LTV1!

  • -1
    gg65 18.07.2017, 21:18:41

    KRX tā kā svētkus rīko par nodokļu maksātāju naudu, tad nodokļu maksātājiem ir tiesības izteikt savu viedokli. Kurš dzen domi ar pātagu rīkot svētkus par svešu naudu? Atvainojos - Dome neko nerīko. Kultūras centrs vai "juriki"
    Ja tu tērē pilsētnieku naudu, tad tev jāņem vērā nevis savas un priekšnieku vēlmes, bet gan pilsētnieku vēlmes un tās jāsabalansē.

  • 0
    norge 18.07.2017, 21:48:11

    nu cik bija informacija preses tad Laima Vaikule par koncertu nem 45000 lidz 60000 eu , par tadu naudu var uzaicinat 10 normlas pasmaju grupas , man ta liekas

  • 0
    Krišs Daugulis 18.07.2017, 22:06:05

    Kad man nav naudas, tad es nevaru dzert, kad man ir nauda, tad es nedrīkstu! Kad tad lai es dzeru?

  • -1
    KRX 19.07.2017, 08:02:12

    Gret, nu, saņemies! Gaidu vismaz 8 ieteikumus no Tevis tepat! Pirms tam laikam internets bija atslēgts, ja nevarēji savus lieliskos ieteikumus izteikt jau savlaicīgi :)

  • -1
    Āmen 19.07.2017, 09:19:51

    Tāpēc ir domāti organizatori, kuriem par to maksā, un izskatās, ka esi viena no viņiem. Bet tā bēda jau ir, ka gadiem nekas netiek mainīts svētku programmā - saturs ir nodrāzts līdz pēdējam. Tas pats attiecas uz Jūras svētkiem.
    Jums bail kaut ko pamainīt, vai papiņš nav ar mieru? A varbūt pa slinku?

  • -1
    Labais123 19.07.2017, 12:41:59

    Nu es ar pabiju Kuldigā nu sastapu ļoti daudz Ventspilniekus! Bet runājot par pasākumiem Kuldīgu kultūra izdoma katru gadu savādāk tie cilvēki kas tur strādā pie organizēsanu kā sak ir labs darbs padarīts! Papētiju Ventspils programmu nu teikšu švaki! Nu paskatīsimies kā nu būs tad vērtēsim!

  • -7
    Kitija Joksta 19.07.2017, 14:02:30

    Nepiekrītu par "vienreizējiem, īpašiem un superīgiem" Kuldīgas svētkiem-katru gadu viens un tas pats. Lielajā laukumā karuseļi,gājēju ielā tirgotāji cits pie cita tik saspiesti,ka ne garām paiet ne paelpo,brīžiem šaurākā vietā vispār veidojas bīstama nekustīga ļaužu masa, ne uz priekšu ne atpakaļ. Māmiņas ar ratiņiem brauc visiem uz kājām tai šaurumā un pukojas,ka neko neredz. Ēdinātāji vieni un tie paši,tirgotāji ari . Mazā skatuvīte pie "pagrabiņa" vairāk tukša nekā kaut ko rāda.
    Šogad patika braucošās klavieres un vijolniece,bet Ventspilī tādi mazformāta mākslinieki iznāk "piektdienas vakara pastaigās".
    Nu nav vairs Dzīres Kuldīgā,kā bija pirmajās reizēs, Nekā īpaša.

  • -2
    KRX 19.07.2017, 14:57:40

    Āmen, diemžēl, sarūgtināšu - man nav teikšana ne par nekādiem Ventspils svētkiem, ne par to saturu. Ja būtu, tad izdzēstu visus šitos čīkstuļus-pīkstuļus :)

    Kitija, pilnīgi piekrītu! Es arī biju Kuldīgā - neko atšķirīgu, izņemot tās pašas klavieres laikam, nemanīju.
    Protams, ka niansēs ik gadu ikvienas pilsētas svētku organizatori kaut ko pamaina. BET cilvēkam parastajam viss liekas vienādi, jo visas aktivitātes notiek ierastajās vietās - tīri lokāli.

  • -2
    Raitis Kuzņecovs 19.07.2017, 15:28:25

    Man gan ir cits redzējums ir Kuldīgas svētkiem! Programma plaša, daudzās vietās notiek kaut kas cits, daudzi mākslinieki no citām valstīm-dejotāji, dziedātāji un citi.
    Un tā par Kuldīgu varētu turpināt...
    Ventspilī? Es jau no galvas zinu kur kas un cikos būs, tikai citi mākslinieki uzstāsies!
    Švaki mums tie organizētāji. Bet naudiņu saņem no Domes! Tas jau pats galvenais!

  • 0
    domāju 27.07.2017, 19:43:08

    Mums arī daudzās vietās.... Hūte, akvaparks, Lielais laukums, Reņķene, promenāde, Pārventa, centrs, lidosta ar dragreisu... Turklāt pasākumi Ventspilī notiek katru nedēļu visu vasaru

  • -1
    Labais123 19.07.2017, 15:33:02

    Nu pa tirgošanu neiet runa es tur neiedziļinājos tirdzniecībās ka visās vietās cenas ir nežēlīgi uzspūstas! Bet vismaz Sesdienā pasākums bij bez maksas bij izklaides vietas piecās vietās! Vai Ventspilī to nevar atļauties vot tur ir tas jautājums?

  • 0
    Labais123 19.07.2017, 15:37:45

    Piekritīšu Raitim! Redz runājot pa organizētajiem es šat tad paskatos domes sēdi ka organizētāji nāk ar savām idejām bet Kungam nau pa prātam līdz ar to organizētājiem rok nolaižas! Tas ir Ventspils domes mīnuss!

  • 0
    Vilis Skuja 19.07.2017, 15:45:03

    Pilnīgi pareizi.
    Ventspilī notiek un ir labs tikai un vienīgi tas,kas patīk Biedram Napoleonam!

  • -6
    SIA "Kurzemes filharmonija" 19.07.2017, 16:26:57

    Šī gada Ventspils Pilsētas svētku programmā, papildus ilggadējām svinību tradīcijām – svētku gājiena, ziedu paklāju festivāla, grāmatu svētkiem un citām aktivitātēm, iekļautas vairākas jaunas svētku norises. Vēlamies izcelt Alternatīvās skatuves programmu, kas noteikti uzrunās gados jaunāku un citādi domājošu mērķauditoriju, kā arī orģinālprogrammu Ostas ielas promenādē ar Laimas Vaikules, Jāņa Stībeļa, Ventspils Kamerorķestra un Ventspils bigbenda piedalīšanos.

  • -1
    vinetine 20.07.2017, 20:16:53

    Vienīgais -kas šogad uzrunā ir vakara programma.
    Atvainojiet-bet-naktī balle -Lauris Reiniks, Roberto Meloni ...Tas jau vairāk bērniem,jauniešiem.Nu-tomēr pēc uguņošanas arī mēs-pieaugušie ejam uz Reņķeni ar saviem sabraukušajiem ciemiņiem. Gribētos kaut kādu zelta vidusceļu. visiem vecumiem der 80 gadu mūzika-nu,tad...kaut ko tādu..

  • -5
    SIA "Kurzemes filharmonija" 21.07.2017, 12:49:49

    Pilsētas svētku Nakts deju programmu veidos trīs mūziķu priekšnesumi. Uz Reņķa dārza skatuves kāps Lauris Reiniks un MC Orķestris, Roberto Meloni ar pavadošo grupu un Ralfs Eilands ar pavadošo grupu. Vēlamies uzsvērt, ka mūziķu izvēlētais repertuārs, kā arī pasniegšanas veids būs piemērots ballītes atmosfērai un atšķiries no ierastā, koncertos dzirdētā.
    Runājot par 80. gadu mūziku, jāatzīmē, ka Roberto Meloni programmā iekļauti visiem zināmi itāļu mūzikas hiti, kas popularitāti iemantojuši tieši šajā desmitgadē. 80. gadu mūziku atskaņos arī Nakts deju dīdžejs.

  • -4
    Indra Vī 21.07.2017, 18:47:00

    Kaut jauniete esmu tikai sirdī ... domāju, ka nakts balle būt pa pirmo zorti.
    Bija tāds gadījums ... brauc samosvals ... ai, ne to gribēju sacīt ... piektdienas pastaigā staigājot no vietas uz vietu nonācu līdz Lielajam laukumam. Mūzika tāda ka kājas sāk cilāties ... nodomāju, iešu paskatīt kas tur tos kaveriņus tik labi bliež. Izrātās, ka mūsu pašu saldais Rutulītis. Pirms tam izlasot programmu nodomāju, ka Lielajā laukumā man nav ko darīt.
    Kāda morāle?

  • 0
    Anastasija333 21.07.2017, 13:51:18

    Jā un paps nevar atļauties ventspilniekiem viņu pašu svētkos noorganizēt bezmaksas balli. Fui! Šogad es un mani draugi boikotēsim šo pasākumu!

  • -2
    Elviss22 22.07.2017, 08:05:16

    Es arī biju uz "Dzīres Kuldīgā" un ik uz soļa satiku kādu ventspilnieku, nu foršs pasākums, ar izdomu! Man ļoti patīk Kuldīgas pasākumi, Ventspils paliek tālu ēnā ar saviem pasākumiem, tas nu tā ir jau vairākus gadus. Žēl!

  • 0
    domāju 27.07.2017, 19:46:46

    Ja mums būs tāpat kā Kuldīgā, kas tad brauks uz Kuldīgu un uz Ventspili...Ir muļķīgi vienam otru kopēt.

  • 0
    Guantanamo 22.07.2017, 18:47:27

    Reņķa dārza pasākums būs ļoti labs, tā mūzika būs saprotama un varēs pašaut vaļā!

    Bet uz nākamajām pašvaldību vēlēšanām 2021.gadā mana partijas programmā būs pilsētas svētku vakara pasākuma daļu organizēt pludmalē ar Armin van Buuren un Timati, Ventspils ir pelnījusi šādu renesansi!

    Kuldīgas svētkos neesmu bijis!

  • 0
    Frīdis 27.07.2017, 14:27:55

    Kuldīgas un Ventspils domes nepamatoti augstu sacēluši tirdzniecību vietu cenas. Daudzi amatnieki tirgotāji saka - Nebijām Kuldīgā un arī uz Ventspili nebrauksim tirgot. Mums tas vairs nav izdevīgi. Laikam jau šīs pašvaldības uzskata ka šie cilvēki pelna miljonus un nu tik jākāš, vai nu arī šie tirgotāji ir tiem nevēlami .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: