Nesakoptā Pilsēta!

krustmateflorence | 18.04.2017, 13:53:56 | 4806

Skatos un domāju. viena mēslotava Galiņciemā pie mazdārziņiem,pilni grāvi un pļavas pie dzelzceļa ar tukšo taru, arī jūrmalas parks nesakopts , sestdienās un svētdienu rītos pašā pilsētas centrā mētājas uz ielas atkritumi, un šorīt pie Swedbankas vispār kautkas amorāls,uz ielas ieraudziju sieviešu krūšturus.
drausmīgi piegānīta vecā naftas bāzes teritorija netālu no t.c Tobago J

Komentāri (137)

  • -5
    Būvniecības administratīvā inspekcija 20.04.2017, 15:56:21

    BAI nepiekrīt apgalvojumam, ka pilsēta ir nesakopta, jo teritorijas regulāri tiek uzturētas, ne tikai Ventspils pilsētas centrā, bet visā Ventspils pilsētas administratīvajā teritorijā kopumā. Informējam, ka par publisko parku, skvēru u.c. teritoriju uzturēšanu ir noslēgti līgumi ar uzņēmējiem, kuri arī uztur tos kārtībā.
    Vienlaikus informējam, ka BAI regulāri seko līdzi, lai nekustamie īpašumi Ventspils pilsētā tiktu uzturēti kārtībā atbilstoši Ventspils pilsētas domes saistošajiem noteikumiem. Nepieciešamības gadījumā atbilstoši faktiskajai situācijai, tiek veikts preventīvs darbs izteikti brīdinājumi vai ierosinātas administratīvās lietvedības. Atsevišķu neuzturēto īpašumu īpašnieki tiek saukti pie atbildības un uzlikto soda naudu piedziņa, nepieciešamības gadījumā, tiek vērsta pret īpašumu, attiecīgi, tas nonāk gādīga saimnieka rokās.

  • -3
    Būvniecības administratīvā inspekcija 20.04.2017, 15:56:34

    Operatīvai jautājuma atrisināšanai aicinām zvanīt BAI atbildīgajam speciālistam par Ventas kreiso krastu t. 63601292, Ventas labo krastu t. 63601291 vai Ventspils pilsētas pašvaldības policijai t. 63680808.
    Vēlamies pateikties visiem Ventspils pilsētā esošo īpašumu īpašniekiem par ieguldīto darbu Ventspils pilsētvides sakopšanā, uzturēšanā, radot iedzīvotājiem un tās viesiem patīkamu un sakoptu vidi ikdienai.

  • -1
    codah 20.04.2017, 16:04:30

    Kāds varētu pateikt, kuram ir jātīra piemāju grāvji no lapām utt? No mana grāvja tekoši netek normāli prom ūdens, jo nākošais kaimiņš vienkārši neiztīra savu grāvi no lapām.

  • -1
    Būvniecības administratīvā inspekcija 21.04.2017, 09:47:10

    BAI informē, ka pēc Ventspils pilsētas domes saistošā noteikuma Nr.7 ,,Ventspils pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi”, grāvi jāuztur nekustamā īpašuma īpašniekam, izņemot valsts un maģistrālos grāvjus, kuru uzturēšanu nodrošina pašvaldība.
    Aicinām sniegt informāciju, kur atrodas neuzturētais grāvis, zvanot BAI atbildīgajam speciālistam t.63601292

  • -1
    krustmateflorence 20.04.2017, 16:12:11

    VĒLU VAKAROS UN PA NAKTI TIEK DRAZA VESTA AR VIEGLAJĀM MAŠĪNĀM ,UN IZGĀZTA GAN GALIŅCIEMA PĻAVĀS --PIE TIRZNIECĪBAS BĀZES UZ VECĀ DZELZCEĻA IERĪKOTS BOMŽU BRĪVDABAS RESTORĀNS,TUR REIZĒM BAILĪGI IET UZ BĀZI,GADIJIES KA TUMSĀ EJOT GAR BĀZI MAN UZMĀCĀS VIRINĀTĀJS, KNAPI AR SAVU ROKAS SOMIŅU ATKĀVOS.
    ESMU DULLA BĀBA, BET AR GALVU MAN VISS IR KĀRTĪBĀ, NEKAD NĒSMU CIETUSI UN NEKAD NECIETĪŠU KA DABA TIEK PIESĀRŅĀTA.
    CENTRU TIK PUCĒ , BET PILSĒTAS NOMALES PALIEK AIZMIRSTAS.

  • 0
    Krišs 21.04.2017, 10:47:11

    Aiii, tak kas par cepšanos. Rīt talka, vismaz iemesls iet un savākt.

  • -1
    Ketija Drieka 21.04.2017, 13:59:42

    Es loti biezi staigaju pa piejuras parku , un nekur nesaredzeju ka butu netiriba .

  • 0
    krustmateflorence 22.04.2017, 09:18:39

    šodien lielā talka, bet rīt drazas būs papilnam, tikai centru vien berž un mazgā, paskatīšos rīt agri kā ir sakopts pie bāzes un pie vecās naftas bāzes .

  • 0
    Batman 22.04.2017, 10:29:47

    Atkal cilvēka stulbums progresē.

  • -2
    krustmateflorence 22.04.2017, 13:27:54

    stulbums progresē sliņķu un nevīžu galvās.

  • 0
    Milda Kušš 22.04.2017, 22:00:53

    TAD EJ SAKOP!!

  • -2
    ayk 22.04.2017, 23:28:11

    Miskastes Jūras 1 mājas galā... totāls ārprāts.

  • -1
    Būvniecības administratīvā inspekcija 25.04.2017, 15:40:03

    Būvniecības administratīvā inspekcija (turpmāk BAI) informē, ka sakarā ar Jūras ielas 3, Ventspilī iekšpagalma remonta darbiem atkrituma konteineri ir pārvietoti publiski redzamā vietā. Kaut arī atkrituma konteineri tiek uzturēti kārtībā un regulāri tiek izvesti, uzkrājas lielgabarīta atkritumi, kurus attiecīgajā teritorijā nav paredzēti izmest vai novietot. BAI aicina mājas iedzīvotājus savus lielgabarīta atkritumus nogādāt tiem paredzētā vietā - atkritumu pieņemšanas punktā Jēkaba ielā 47, Ventspilī.

  • -6
    krustmateflorence 23.04.2017, 09:05:28

    šorīt gāju ar saviem suņiem pastaigā , galiņciema pļavas palikušas nesakoptas.

  • 0
    tā viš i 24.04.2017, 09:25:50

    krustmateflorence paskaidrojiet,lūdzu-vai pļavas palika nesakoptas,pēc Jūsu pastaigas ar suņiem?Vai kā?

  • -1
    Būvniecības administratīvā inspekcija 24.04.2017, 17:34:28

    BAI informē, ka saistošajos noteikumos Ventspils pilsēta ir nosacīti sadalīta divās daļās, kur zāles pļaušana ir jānodrošina atšķirīgi, t.i. zāliens – zāles regulāra pļaušana, uzturot to 4-12 cm garumā, kurā ietilpst arī zālāja daļā esošās apbūvētās teritorijas, zālājs- zāles pļaušana ne retāk kā vienu reizi gadā. Atkritumus nekustamā īpašuma teritorijā un piegulošajā teritorijā ir jāvāc regulāri, kas arī tiek darīts.
    Nepieciešamības gadījumā aicinām sazināties ar BAI atbildīgo speciālistu t.63601292

  • -3
    krustmateflorence 24.04.2017, 09:14:56

    Nācu vakarā no darba mājās, pa lielo prospektu,piefiksēju ka jau trešo dienu puķu dobēs samesti celafāna maisiņi.

  • 0
    evans 24.04.2017, 21:16:25

    wow. Tev ir arī darbs. Neapskaužu tavus kolēģus un darba devēju.

  • 0
    tā viš i 24.04.2017, 09:40:04

    Ar tiem maisiņiem ir problēma tiešām.Tev,krustmateflorence, vajadzēja viņus iezīmēt ar flomāsteri no paša sākuma.Iespējams,ka 3 dienu laikā tie ir nomainīti(vecie savākti,bet nomesti jauni). Vispār jau labak tikties personīgi un aprunaties.Te jau tik daudz spiegu forumā,labak tādus jautajumus zem četrām acīm apspriest. No kuras nodaļas tu esi,un palātas Nr. kāds?

  • -1
    domāju 25.04.2017, 09:43:25

    Man žēl pašvaldību, kurai jāreaģē uz troļļu komentāriem.....

  • -2
    Krišs 25.04.2017, 10:18:56

    Baigie cilvēki - sūdzas, ka kaut kas palicis nesakopts... a kur tad jūs paši bijāt? Kāpēc negājāt vākt, ja jums tik ļoti sāp?

  • 0
    Rasma 26.04.2017, 15:56:24

    Sarkanmuižas dambī. Pie super pulksteņu dobes. Aiz Vecās Sarkanmuižas skolas. Pagājušā rudenī bomži sagrāba lapas, nav savāktas vēl līdz šim. Turpat apkārt mājai gar grāvi pāri grāvim un sānos uz ceļa pusi vairākas atvērtas akas un caurules zemē, kur tiek mesti atkritumi. Iespējams, ka kāds jau tur ir ievēlies, bet nevienam nekas netiek teikts, līdz brīdim, kamēr notiks, kāda nelaime. Lūdzu Kom pārvalde, ja tas nav Ventspils īpašums, informējiet un lieciet sakārtot īpašniekiem! Tās akas ir bīstamas. Nakts laikā nav redzamas.

  • -2
    Būvniecības administratīvā inspekcija 28.04.2017, 14:39:26

    Būvniecības administratīvā inspekcija (turpmāk BAI) apsekoja nekustamā īpašuma teritoriju Sarkanmuižas dambī 28, Ventspilī, un uzdeva atbildīgajām personām sakopt minēto teritoriju, kā arī sakārtot vaļējās akas, lai tās nebūtu bīstamas sabiedrības drošībai. Pēc BAI rīcībā esošās informācijas šobrīd akas jau ir apsekotas un tiek lemts kādā veidā tās aizdarīt.
    Pateicamies par ieinteresētību pilsētvides sakopšanā.

  • 0
    tā viš i 28.04.2017, 15:05:23

    Cien.Būvniecības administratīvā inspekcija! Analizējot jūsu komentāru,nonākam pie secinājuma-Ventspils pašvaldības teritorijas(daļēji) tiek apsekotas pēc iedzīvotaju sūdzībam VB forumā. Bravo! prātiņa nav un neprasiet to. Jūs vispār tiekat tālāk pa savām somu pirtīm,ko?

  • -3
    vai man dieniņ!!! 28.04.2017, 15:44:17

    Diemžēl Jums pašam prātiņa par īsu, lai saprastu ka nebūs 5000 inspektori, kas izsekos katru kvadrātmetru pilsētā. BAI kontrolē (nevis uztur) visu pilsētu, nevis tikai pašvaldības vai privātās zemes, un ja iedzīvotājs ziņo un seko darbība/saziņa ar īpašnieku, tad ir tikai apsveicami.
    Bet vienam žults gāzējām aiz neko darīt, kas aiz savas nekompetences visu sagāž vienā maisā, kas pat nezin, kas ir BAI, ir iemesls izbļaustīties un izgāzt savu verbālo caureju.

  • -3
    krustmateflorence 28.04.2017, 16:45:29

    šodien esmu šokā, man pie zivju kombināta ēdnīcas uzmācās virinātājs ,knapi atkāvos no netikļa ,biju jau iepriekš dzirdējusi ka tajā rajonā klīst maniaks ,kurš uzmācas jaunām sievietēm,bet trakākais neviens mani ne aizstāvēja, man ļoti traģiskajā brīdī, tas briesmonis ar varu mani gribēja ievilkt krūmos,labi ka līdzi nēsāju gāzpistoli.

  • 0
    tā viš i 28.04.2017, 17:24:58

    krustmateflorence,tātad viņš paspēja aizmukt no tevis? palaimējās cilvēkam.. .

  • 0
    tā viš i 28.04.2017, 17:20:09

    Vispār, virinātājs var būt ikviens,kurš atver,aizver durvis.Starp citu,pieklajīgakie ir visbiežākie virinātāji.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: