Medicīniskie pakalpjumi Ventspilī.

Inese | 23.01.2017, 12:24:03 | 3503

Sirsnīgi sveicu visus mediķus Sarkanā Gaiļa gadā. 2017.gada būtu loti nepieciešams sakārtot darba organīzāciju un sagādes jautājumus. Nevaru saprast kāpēc slimnīcā procedūru kabinets strāda no pukstens 16.00-18.30, ja visi izmeklējumi tiek veikti dienas pirmajā pusē, Jūs piedavājiet pacientim uzlikt sistēmas savos doktariātos, sakiet lūdzu, cik dotariātos Ventspilī tas ir iespējams izdarīt, vai kāds ir veicis aptauju. Mans piemērs , man sistēmu varēja uzlikt tikai ar reaminācijas māsu palīdzibu, sakiet lūdzu kā to izdarīt doktariātos. Ventspils politlīnikai stingri vajadzētu padomāt par procedūru kabineta aprīkojumu un sagādi, kā proceduru kabinetā var nebūt sistēmu trubiņas un katetri, bija tikai tauriņi pacientiem ar specifiskām vēnām ar tauriņiem vēnas tiek pārdurtas, man ar 10 piegājienu vareja tikai uzlikt sistēmu, visas rokas bija zilas, man loti žēl medmāsas, kas tajā dienā strādāja, viņa nav vainīga, kad politlīnikas vadība nevar savlaicīgi organizēt materiālu iepirkumu , es labprāt pati būtu nopirkusi aptiekā, bet diemžēl tas nav iepējami.Lūdzu iestrādājiet visu izcenojumā par pakalpojumu, ja tas sagādā grūtības es varu Jums palīdzēt.
Ļoti vēlētos zināt , kad Ventspilī būs neiroķiurgs , normāls endikrinologs, , ja ir kaut kas sarežģītāks tūlīt jadodas uz Rīgu, kad bs iespējams veikt epidurālās muguras blokādes.Visā Kurzemē nav neviens speclīdzekļu veikals, kur varētu iegādāties jostas ortozes, es piektdien atgriezos no Rīgas pēc blokādes, man obligati nepieciešama josta, tas nozīme to , kad pēc jostas man atkal ir jabrauc uz Rīgu, jo piektdien Traumataloģiskajā slimnīca veikals jau bija slēgts.

Komentāri (29)

  • -2
    Mārīte 05.02.2017, 10:24:31

    Vairaak pozitiivaa!

  • -1
    Mārīte 05.02.2017, 11:49:13

    Slimniica ir lieliska!

  • -1
    Mārīte 05.02.2017, 16:32:02

    Bez viedok'la!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: