Ziemeļkurzemes reģionālā Ventspils slimnīcas traumpunkta uzņemšana

KK | 17.08.2022, 21:59:42 | 7084

Vakarpusē ierados traumpunkta uzņemšanā,ar sūdzībām par sāpēm vēderā un asiņošnu, aizdomām par grūtniecības pārtraukšanos.Sagaida mani nevisai laipna uzņemšana.Proces,kamēr tiku līdz dežūrējošajai ginekoloģei ilga aptuveni 3h.Attieksme nebija tā pati labāka gan uzņemšanā,gan pie dežūrējošās ginekoloģes.Pēc ginekoloģes izmeklēšanas man pašai bija jāsaprot,ka man ir noticis spontāns aborts un ka par šādu izmeklējumu man ir jāmaksā.Mana atbilde viņai bija,ka nav problēma samaksāt par izmeklējumu,ja runa ir par manu veselību un vēlos zināt,kas ar mani notiek.Šis viss pieredzētais man vel šodien ir kā murgs.Attieksme ir drausmīga un nesaprotu,kādēļ tie,kas sēž tur augstākos krēslos neko nemaina.Zinu,ka neesmu ne pirmā,ne pēdējā,kas ir saskārusies ar drausmīgu attieksmi.Žēl tikai,ka neviens par to nerunā un klusē,bet būtu jārunā.Žēl,ka šeit ir atvēlēta maza vieta tekstam un nav iespējams izklāstīt sīkāk,cik briesmīga un sāpīga bija mana pieredze.Ceru,ka tie,kas augstāk sēd tur šo sadzirdēs!!

Komentāri (42)

  • 0
    Nobody 28.09.2022, 02:25:27

    Un tagad Daudzes intervijas sakarā. Es interviju nelasīju.
    Jautājums tēmas autorei: Kā tu domā, kur "aizgāja"tavs pāragri aizgājušais bērns? Tu tak viņu neapglabāji.

  • -1
    Nobody 28.09.2022, 02:26:05

    Orgāniem.

  • 0
    Mihelsons Kondrāts Karlovičš 29.09.2022, 23:29:16

    Katrs civēks saprot , kad un kam zvanīt ! Apvainot medicīnas darbiniekus ir jocīgi , jo viņi nav vainīgi , viņi tādi ir ......labi un jocīgi ...

  • -1
    Kikii 22.10.2022, 20:06:59

    KK visas tiesības būt neapmierinātai par šādu necieņpilnu attieksmi! Tāda izturēšanās ir necilvēcīga un zem katras kritikas. Nācies saskarties ar ārstiem ārzemēs, augstāk attīstītās valstīs, kuri arī glābj dzīvības, bet kaut kā spēj saglabāt cilvēcīgus morālās ētikas standartus. Tātad, būsim godīgi - tā ir IZVĒLE. Tas, ka te nav ētikas, pamata cieņas, arī ar to esmu, diemžēl, saskārusies un tas ir ļoti skumji. Sākot ar drastiskiem minējumiem - bez nekādu pārbaužu veikšanas pateica, ka man esot AIDS 18 gadu vecumā, lai arī patiesībā tas bija dzemdes iekasums un beidzot ar vardarbīgu attieksmi dzemdībās - gan pret mani, gan tikko dzimušo un tādu stāstu ir nav mazums. Tas nāk no Padomju laikiem un tiek normalizēts. Gluži kā Martas (med personāla vai domes trollenes) neempātiskie, trulie komentāri.
    TAS NAV OK. Un PALDIES, ka Tu esi pietiekami drosmīga un par to runā, KK. Es no sirds vēlu Tev dziedināšanu tajā, ko esi piedzīvojusi. Tas nebija ok, mīļā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: