Veiciet iemaksas,dāmas un kungi!

Ens | 01.09.2018, 12:29:25 | 1702

"No šodienas personas, kuras nav sociālo iemaksu veicēji, var sākt veikt iemaksas, lai nākamgad saņemtu visus valsts apmaksātās veselības aprūpes pakalpojumus" https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/var-sakt-veikt-iemaksas-visu-valsts-veselibas-aprupes-pakalpojumu-sanemsanai-14204158

Komentāri (34)

  • 0
    Arms 04.09.2018, 13:37:13

    Eu mīļā tauta par kādiem vienādiem un varbūt bezmaksas pakalpojumiem iet runa?Es strādāju,maksāju nodokļus,pērku vēl apdrošināšanas karti,bet man visur ir jāmaksā-vizīte pie ārsta,flurogramma,masažas,vai med.komisija!!!!Par ko jāmaksā vēl būtu papildus???

  • -1
    Anita 04.09.2018, 15:35:31

    Tieši tā , maksājam vienalga par visu , par slimnīcu arī par katru dienu , tāpēc ,ja gribam palīdzēt sev , uzkrājam naudiņu mājās vai bankas kontā un ,kad pienāk reize ārstēties ,tad ir kur paņemt un nav jāatdod nauda nezin kam .Labāk pa 20 eiro katru mēnesi noliekam un gada beigās 240, bet ,ja esam veseli ,tad tā turpinot, pēc gada vēl 240.Beigu beigās tā var sakrāt arī bēru izdevumiem , lai palicējiem vieglāk.

  • -2
    Latvija pāri visām! 04.09.2018, 15:57:04

    Būtu jau labi , bet tad vajag ļoti daudz no kā sakrāt.
    Te par 200 šo to no valsts saņemsi, citādāk par 200 uzrēķinās tev tik cik melns aiz naga.
    Valstu, kas nav ES veselības kartes zonā un nekādi nav apdrošināti, pilsoņiem var nākties samaksāt pat 900 eiro dienā.
    Nedomājiet ka šī valsts būs iecietīgāka pret saviem pilsoņiem, ja reiz saodusi iespēju nokāst no tiem papildu naudu.

  • -1
    Kurzemniece. 04.09.2018, 16:10:54

    Kam veselības apdrošināšanas karte,tiem,manuprāt,nekas vispār nav jāmaksā!

  • -1
    snaiperis999 07.09.2018, 17:02:58

    It kā iegādājoties to karti tu nevienam neko nemaksā.Normālā valstī veselības aprūpei ir jābūt par brīvu,arī izglītībai.Nodokļos dīrā ne pa jokam,tā kā nauda tiem kungiem ir,kura par lielu nožēlu laikam ir domāta parazītiski administratīvā aparāta uzturēšanai,kā arī dažādu rangu shēmotājiem un kampējiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: