Atlidoja no Marsa?

Vigil | 13.10.2017, 19:13:01 | 1866

Šodien ap plkst. 4:20, pārventas pusē, debesīs, novēroju lielu, dzeltenu, lidojošu objektu. Esmu manījis, ka no plkst. 6 rītā līdz pat 6 vakarā tas objekts parādās un pēc tam mistiski pazūd. Pie tam, kad pienāk ziemas laiks, viš sāk lidot īsākā laika posmā.
Mana izvirzītā hipotēze, man būtdam ļoti erudētam cilvēkam, skan šādi: "Neatpazītais lidoošais objekts ir Marsa planētas izcelsmes kodolierocis, kas kalibrējās uz punktu, kaut kur manas mājās tuvumā. Blakus ir mežš, kur kara laikā brauca tanki. Droši vien, tur arī ir paslēpts kāds dārgums, ko tie Marsieši grib iegūt. Varbūt pat kareivja dvēsele, kas ir iesprūdusi kokā. Un, lai to dvēseli dabūtu debesīs, viss mežs ir jauzspridzina, jo visi zina to, ka marsiešiem nav kāju, un tie nevar paši atpeldēt uz zemi pa piena ceļu."
Ko jūs domājat par manu zinātnisko hipotēzi?

Komentāri (39)

  • 0
    Temida 10.11.2017, 23:36:57

    Miklas minet nemaca ,gramatas nelasa ,fantazija nekada

  • 0
    Milda Reimane 11.11.2017, 11:50:18

    Ari es esmu redzejusi vairakas reizes gan
    pirms 6 no rita ZR virziena no Ventspils dazreiz pat vairakus spozus lidojosus objektus

  • 0
    Anita 11.11.2017, 13:01:53

    Viss ir dabiski ,jo mēs kosmosā neesam vienīgie, un kādam jau tā planēta Zeme ir jāuzrauga , jo tādu trako kosmosā nav daudz ,kas paši sevi iznīcina izdomājot arvien jaunus masu iznīcināšanas ieročus.

  • 0
    Carlos Leonardo Cabrera 11.11.2017, 15:16:13

    Paskola pasiūlyti greitą ir rimtas.
    Jums reikia finansuoti savo namuose, savo verslo, automobilių pirkimo, pirkti motociklą, sukurti savo gera kompanija, jūsų asmeninius poreikius. Mes teikiame asmeninės kreditai nuo 2000€ iki 1.000.000€ su nominalioji palūkanų norma 2%.. Prašome rašyti mums el. paštu: herofinance90@gmail.com

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: