Brauceji

Sintija | 14.10.2016, 19:52:09 | 2526

Sveiki visi.
Esmu diezgan sašutusi par atieksmi kada ir braucejiem pret kajamgajejiem.
Kur jus visi skrienat, tad nebrinos ka tik daudzi cilveki Latvija nositas. Tik agresiva brauksana un nekauniba. Ejot ar bernu un ratiem man speciali ir jaapstajas un japagaida vai tiesam mani laidis uz gajeju parejas kur man ir prieksroka. Sausmas gandriz jau mani notrieca ar 7menesus vecu bernu uz gajeju parejas. Tas tacu nau normali,katru dienu ejot uz centru apstajos lai palaistu masinas kur praktiski man ir prieksroka. Gruti jau nav man palaist,bet kur paliek celu satiksmes noteikumi un pieklajiba? Varbut man tikai ta gadas?

Komentāri (28)

  • 0
    DaceDucite 20.10.2016, 21:01:22

    Policai slikti strada pie gaj3j7 parejam, palaiz garam ienesigu vietu

  • 0
    keiss 18.11.2016, 22:09:12

    nesen jūras un brīvibas iela apturēts ar ceļu policijas ekipāžas auto apvidus auto,cik redzeju sastādīts administratīvais protokols,ceļu policija pameta vietu,un mašīnas saimnieki pameta auto zem zīmes un pat otro reizi bija atnākuši kaut ko tur paņemt,auto joprojam stāv zem zīmes.

  • -1
    Goldfish 19.11.2016, 15:41:14

    VISAM PRIEKSHA IR JASTAV VIENAM NOTEIKUMAM- nedrikst dragaat pa pilsetu 60-70 km/st. JO tas ir galvenais celonis visam izrietosham problemam. Maminjas ar ratiem sudzas par autovaditajiem un autovaditaji par maminjam. Celu satiksmes noteikumos ir rakstiits ar melnu uz balta kads ir atlautais atrums, kuru nedrikst parsniegt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: