Mazais" Top "Lielais prospekts

Vējapūka | 17.02.2019, 17:09:16 | 2881

Gribēju pajautāt.....kas tur notiek?Cik var tirgot vecus produktus?Jau ne pirmo reizi esmu iegrābusies.....Vecas olas,vistas gaļa ar nepatīkamu aromātu,vistu aknas,sapuvuši mandarīni utt.Fasētā produkcija tur ir vienkārši drausmīga....Vai viņiem nestrādā aukstum vitrīna????Šodien ar gandrīz savam mazam bērniņam iebaroju sarūgušu zemeņu mērci ar biespiena kremu!!!!Pieņemiet lūdzu mērus...tas nav normāli....

Komentāri (36)

  • -9
    kalējs 23.02.2019, 12:38:28

    Lielā Prospekta "Top",senos laikos bija veikals "Draudzība". Tagad šim veikalam ir īpaša "draudzība" ar alkoholu- Lai tiktu pie kases,ir "jāizlaužas" cauri nemērīgiem alkoholu plauktiem. Jautājums-vai nedzērājs Bergmanis vēlas nodzirdīt savus tautasbrāļus?

  • -1
    cits kurzemnieks 23.02.2019, 13:00:34

    Pēc vairākiem tēmas komentāriem gan rodas citi secinājumi,ka "iepirkušies" daudzi ir veikalos,nevis tirgū.

  • -8
    kalējs 23.02.2019, 13:39:23

    ej tak dillēs ar savu tirgu!

  • -1
    cits kurzemnieks 23.02.2019, 18:32:20

    Būs man gan dilles,gan daudz kas cits no tirgus,kā arī laba veselība no kvalitatīvas pārtikas.Tu,protams,domāji citas "dilles",tikai nesaprotu,kāpēc?Ja nu esi foruma varonis,tad cita lieta.

  • 0
    Nif nifs 24.02.2019, 06:58:43

    Nu tirgus jau arī vairs nav vieta, kur zemnieciņš pārdotu paša izaudzēto. Šis tas no pašražotājiem ir nopērkams, bet...bet tā kā tagad praktiski savu pārdot tāpat vien nevari, ir "jāuztaisās" par kaut kādu uzņēmēju, "pašu" arī pārsvarā ir komercprece un tur tomēr pazūd tas īpašais "kā priekš sevis". I vecas ogas gadījies nopirkt, i tos pašus poļu ābolus (lielveikalu preci) pa dārgāku cenu kā vietējos.

  • 0
    Zefiirs 28.02.2019, 16:57:17

    default!
    A kur tāda informācija,ka Rimi pārņems Topus????

  • -1
    default 28.02.2019, 18:25:29

    ir savējie kanāli.. dzīvosim, redzēsim

  • 0
    gg65 28.02.2019, 23:45:02

    Nav nekādi kanāli, tikai fantāzija. TOP veikalu tīklā katrs veikals pieder citam īpašniekam (atsevišķos gadījumos 1 īpašniekam ir vairāki veikali). Tā ir frančīze. RIMI/MAXIMA gadījumā visi veikali pieder vienam konkrētās valsts uzņēmumam. RIMI nevar pēkšņi atpirkt visus Latvijas TOP veikalus vai uzspiest tik daudz īpašniekiem darboties zem RIMI preču zīmes. RIMI nekad to nedarīs, jo viņiem kvalitāte un brenda uzticamība ir svarīgāka. Tak ieslēdz loģiku. Poruka ielā TOP nomainīs RIMI un turpat pāri ielai būs otrs? Centrā ir mazais RIMI un 200m uz vienu pusi autostacijā būs vēl mazāks RIMI? Turpat 500m tālāk Andreja ielā būs arī RIMI? Par to var nesapņot, jo konkurences padome nekad neko tādu neatļautu.
    Tā kā visi šie kanāli ir paša izdomātas baumas ar vēlmi izrādīties anonīmu komentētāju priekšā, ka baigi zinošam cilvēkam.

  • -2
    default 01.03.2019, 00:17:16

    Ne fantāzija, nekas, atslābsti. Es pats par dzirdēto esmu izbrīnīts, tāpēc arī vaicāju šeit, vai kādam nav vairāk info, jo arī man kkā tas viss nelīmējas kopā, ka RIMI varētu būt uz katra stūra utt. Domāju, mož te kāds arī kko ir dzirdējis. Bet kaut kādas pārmaiņas esot gaidāmas, tikai neesot zināms kādas, neviens neko negribot teikt daudz. Tpc saku - dzīvosim redzēsim, jo pa lielam mani tas baigi nesatrauc. Taču, kas attiecas uz to «kvalitāti», tur Tu gan nošāvi greizi...

  • 0
    Zefiirs 28.02.2019, 19:30:40

    Gribētos redzēt.....

  • -1
    Persona 28.02.2019, 21:35:26

    Tiešām gribētos redzēt, kā 9 TOP veikali kļūs par Rimi.
    Pasaki savam kanālam, lai izguļ dzērumu

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: