Vējš 2.49 m/s
Šodien ap plkst. 15:00 tika iebuktēts sudraba sedans, pilsētas maximas stāvlaukumā. Videonovērošanas kamerās ir redzams vaininieks. Lūgums labpratīgi griezties pie maximas apsardzes, atstājot savus kontaktus, mierīgā ceļā vienosimies par nodarīto kaitējuma kompensāciju.
Sveiki!
Vai kāds nezin, vai vēljoprojām var lasīt zemenes un nopelnīt naudiņu par katru salasīto kilogramu? Gribētos pastrādāt.
Ja kāds kaut ko zin, būtu jauki, ja atstātu kādu informāciju, ar ko vajag sazināties, kur atrodas u. tml. ;)
Vēlos pateikt lielu lielu paldies Aleksandra ielas 15 mājas sētniecei Gaidas kundzei par pūlēm un centību tīrības ieviešanā ,mūsmājās treptelpu un iemītnieku labā. Vienmēr laipna un lapsirdīga pret visiem. Tiešām liels liels paldies viņai no visas sirds. Vairāk pasaulē tik labestīgu cilvēciņu.
Nu tā tak nav taisnība ko Delfi raksta!
Nu nevar tak tik gaišs, sirsnīgs un pozitīvs cilvēks tā rupji runāt!
Ventiniem jāprasa lai delfinārijs atvainojās par šādu neķītrību publicēšanu!
http://www.delfi.lv/news/national/criminal/kliegs-un-blaus-ka-tu-ar-politiku-taisiji-naudu-ir-publisko-ridzenes-sarunas.d?id=48955383
Sveiki! Pazaudēju maku 19. jūnijā ap. pulkstenis 14:30-15:30 pie pludmales galvenās ieejas. Makā ir svarīgas kartiņas un gribētu tas dabūt atpakaļ. Gatavs atlīdzināt atradējam. 27453679 Miklos.
Tas viss ir meli,lai pievilinātu pircējus , kā saka ,visas iespējas ir labas.Tikai solīto preci nav iespējams saņemt.Sakrājot savas uzlīmes dodos uz kasi un vēlos to saņemt,bet ak vai ,mums preces nav.Kad būs,smīkņa kasierei,varbūt rīt. Aizeju rīt,A vakar jau bija!!!Kaut kāds stulbums.Uz nakamām akcijām vairs neiekritīšu.Rimi vismaz bija saraksts kas kuram pircējam ir vajadzīgs,šeit pat par to nav padomāts.Žēl, par par pircējiem nav padomāts..
Aiziet aiziet pasaules godiiba
Autobuss, kas izpildīja reisu 19.06.2026 plkst.16 no Rīgas SAO, b…
Kā jau iepriekš informējām, apstāšanās maršruta vidū nav atkarīga…