Hesburgers

Gerda | 15.09.2017, 09:36:41 | 2880

Sveiki,vēlos pieteikties darbā Hesburgerā,kādas atsauksmes par šo iestādi?Ir vērts tur iet strādāt?

Komentāri (12)

  • 0
    Persona 15.09.2017, 10:36:11

    Protams. Tur 4.50 eur stundā maksā

  • 0
    Nika 15.09.2017, 15:50:22

    Parbaudes laika nav tada stundas likme,bet pec parbaudes laika darba grafiks tads,lai darbinieks nedanjemtu par daudz.

  • 0
    Nika 15.09.2017, 15:51:38

    Atvainojos - nesanjemtu

  • 0
    Persona 15.09.2017, 16:29:31

    Oho. Kas tik te neatklājas. Vēl viena iestāde, kas šmauč cilvēkus. Žēl

  • 0
    defauIt 16.09.2017, 01:54:17

    Ko jūs tur muldat??? Ļaujiet tak cilvēkam pastrādāt. Lai Gerda iet pastrādā Hesītī, tur pat ļoti labi maksā, forši, atsaucīgi kolēģi, vadība arī ok, darbs nav smags, grafiks ideāls - var iet uz darbu kad vēlies, līdzīgi kā Maķītī. Arī cilvēku maz, biežāk sanāk sēdēt nekā strādāt, tad var pasēdēt, uzpīpēt, papļāpāt, un tā, uz pirkstiem neskatās - lēnā garā tu tur sašmorē tos kāpostus, samet porciju bļodā un liec šmorēt nākošo, 2 h strādā un tad 20 min pīppauze. Liels pluss, ka trauki nav jāmazgā, jo ir trauku mazgājamā mašīna, ir i-Robots, un daudz kas automatizēts. Vakaros transports ved mājās darbiniekus, ir veselības apdr., visus izdevumus viņi sedz, bieži notiek sporta dienas. Ja neesi vietējā, tad viņi tev pat kojās istabiņu piešķirs, kuru paši apmaksās. Viena no labākajām darba vietām Ventspilī! Nestiep gumiju, jo par tikšanu iekšā daudzi cīnās (y)
    Silti iesaku ;)

  • -4
    Lika 16.09.2017, 07:03:50

    Smiekligi))) jastrada ka vergs.majas tikt pa gruti jo jamazga visu virtuvi un cepshanas ierikojumus un skapishus un td.12 pa nakti dazhreiz varetu paspet uz pedejo marshrutnieku.alga var but par stundu normala bet dod maz darba stundas menesi un tapec neizdevigi.man iznaca 80 evro par menesi.biju shoka.vienam japaspej apkalpot mashinas paraleli ar rindu zale un paraleli jabut kartibaj galdinos unbtuaketes.jaskatas un jadar visu viena laika ! Nervi un veseliba gan prom. Ka Afrika vergs par velti!

  • -3
    defauIt 17.09.2017, 00:53:53

    Te nu gan Tu dzen zosis par tiem 80 jevro, kā tu saki. Varbūt vnk nemācēji naudu saskaitīt, taisīji milzīgus iztrūkumus, varbūt bulkas zagi, varbūt radīji uzņēmumam kādus citus zaudējumus? Tad nebrīnies, ja atvelk no algas :)
    Un vispār, ko tu cerēji ejot uz Hesīti? Ka sēdēsi baltā blūzītē, baltā kabinetā pie kompja? :DDD
    P.S. Labi, ka neraksti to anonīmi, lai arī citi darba devēji zinātu no kādām darbiniecēm būtu jāizvairās. :D

  • -4
    Riebīgais 17.09.2017, 08:01:53

    Uz tādām vietām kā hesburger,rimi,maxima,top var iet tikai tad,ja mirsti bada nāvē,un nav neviena cita varianta.

  • -1
    krustmateflorence 17.09.2017, 08:43:05

    Riebīgais jums pilnīga taisnība, cilvēka cienīgu algu Ventspilī un novadā saņem tikai retais,šeit tas vergu sindroms ir stipri izplatīts,tāpēc tie kas var brauc darbā uz Rīgu vai ārzemēm.

  • 0
    Guantanamo 17.09.2017, 15:48:01

    Ventspili var labi nopelnit programmetaji, arhitekti, juristi, inzenieri, privatie pakalpojumu sniedzeji, finansisti, vaditaji, lidz ar to vainot ka parejas profesijas ir mazak atslgotas ir katra pasha izglitibas izveles jautajums. Pardeveju atalgojuma problema ir jarisina specigai arodbiedribai.

  • -3
    Latvija pāri visām! 17.09.2017, 16:54:04

    Interesanti, kā Ventspilī var nopelnīt arhitekti (izņemot kādus Domes pietuvinātos), ja nekāds celtniecības bums te nav vērojams? Ar tām dažām privātmājām vai šķūnīšu projektēšanu?)
    Līdzīgi arī inženieri utt...

  • 0
    Ilgа 17.09.2017, 21:01:53

    Es kaukad senak nošancej hesiti kād nedēļ,es bij ķēķi vairak,viss bij burvig un sirksnig bet man bij nenormāl alerģij no miltiem viss kājs sapamp un palik sarkans tapec es izdzēsas no turiens un man kustibs lēns.
    Ilg no Miķeļiels

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: