Reņķu dārzs...

KaijaMaija | 28.08.2017, 09:36:46 | 2832

Vai Reņķu dārzā vispār ir sētnieks?!?! Tādu netīrību un nekārtību ko novēroju turšogad,nekad unnekur citur neesmu manījusi! Katru rītu un vakaru dodos tu pastaigāties,bet man trūkst vārdu. Ja tā būtu bijusi tikai viena reize,bet novēroju tur lielu netīrību regulāri. Alus dzērāju nomestās taras mētājas,celiņi netīrīti,krituši zari, zāle katrā ziņā šovasar tur ir ļoti netīrs!

Komentāri (40)

  • -2
    KRX 28.08.2017, 10:49:41

    Varbūt tāpēc, ka mums nav tāds Reņķu dārzs? :)

    Un sakrituši zari.... ak, šausmas! Ko nu darīs? Man šķiet, ka jānorīko atbildīgās personas no kombināta, ka ķers krītošos zarus. Tūlīt sāks krist arī lapas taču, kas noteikti apdraudēs gājējus.
    Šķiet, ka jāizveido arī izmeklēšanas komisija par šo jautājumu.

  • -4
    KaijaMaija 28.08.2017, 12:12:29

    Filologs ar pievienojies!!!!! Reņķa dārzs!!!! Piekrītu,ka iepriekš viņš ir bijis ļoti sakopts,bet šovasar - nesakopts. Atbildi un komentē pēc būtības, nevis komentē pareizrakstību!!!!

  • -3
    KaijaMaija 28.08.2017, 12:13:25

    .....un nav runa par, lapām utt.,man lapas patīk runa ir par tur neesošu sētnieku!!!!

  • -2
    šašliks 28.08.2017, 17:26:21

    Zari? Lai nu kas, bet nolādēti zari?? Un celiņš netīrīts - Reņķa dārzā!

    Zini, parasti cilvēkiem neko tādu nenovēlu, bet tev, Signija, gan - skuju taka gaida.

  • -3
    tā viš i 28.08.2017, 10:59:17

    Vai tad nabaga Reņķadārzs vairs spēj konkurēt ar Lembergu? Nomainiet nosaukumu pareizā virzienā-Lembergadārzs atrisinās visas problēmas..

  • -2
    krustmateflorence 28.08.2017, 11:41:03

    Vai galīgi traki esiet palikuši aiz bada un skaudības, lai nu kur,bet reņķadārzs ir viena no sakoptākajām vietām pilsētā, drīzāk uzmanība jāpievērš pilsētas nomalēm.Un vecais Lembergs visus izkontrolēt nespēj,pašiem jāmācās kulturāli uzvesties.

  • -4
    Latvija pāri visām! 28.08.2017, 12:21:21

    Neko darīt, Aiviņam par to lielu naudu maksā, būs vien jākontrolē..)

  • 0
    KRX 28.08.2017, 13:21:28

    Pilnīgi piekrītu Krustmātei!
    Ja kādu reizi kāds bomzis neredz miskasti - tāpēc tā nav traģēdija! Katram cūkmenam klāt neizstāvēsi.
    Dzīvē noteikti ir daudz svarīgākas lietas par kurām uztraukties, nekā viena nomesta alus bundža.

  • -1
    Ragnar 28.08.2017, 13:22:39

    Man labāk patika kad Reņķenē ganījās govis.

  • 0
    Nif nifs 28.08.2017, 13:27:46

    Reņķenē neatceros, bet tur, kur tagad VW centrs, tur gan bija aploks. Reiz gāju garām, čigānene lūdza, lai pastāvu pie aploka vārtiem, govis bij pamukušas :)

  • -3
    Novadnieks 28.08.2017, 13:30:39

    Viena vēl tagad klīst pa pilsētu un uzskata sevi par miljonāri,kādreiz arī te VB forumā pakomentē.

  • -1
    Anita 28.08.2017, 16:37:43

    Man gan skolas gados Reņķa dārzs izraisīja bailes , tāds aizaudzis un drūms , bail bija iet tumsā garām , tagad gan viss pārredzams un sakopts.

  • 0
    tā viš i 28.08.2017, 13:32:36

    govis jau ir atrastas,vari iet "mājās"..

  • 0
    Ragnar 28.08.2017, 13:40:18

    Viena govs ganījās gan Reņķenē no privātmājām atceros. Es kā puika vēl trušiem zāli tur pļāvu.

  • -3
    tā viš i 28.08.2017, 17:16:41

    To govi ganīties uz Renķeni ,iespējams,vadāja maza auguma vīriņš no Puzes. Vēlāk jau pārgāja uz plastmasas govīm,kad Puzes saimniekam piena vietā sāka plūst dolāri..

  • -2
    Nif nifs 28.08.2017, 21:05:30

    Tu tak esi slims, visur iens un tas pats rēgojas

  • -1
    Lolita Igare 28.08.2017, 19:13:07

    Esmu reņķa dārza sētniece un eju katru dienu tīru un kārtoju aiz mūsu sivēniem un no tā nekaunos.Un nekaunīgi teikt ka tur ir netīrs un pilns ar zariem.fui!Un ja vēlies izteikties tad neslēpies zem segvārda un nāc acīs pasaki esmu katru dienu Laipni gaidīti!Kaut vienreiz kāds kaut ko labu arī var pateikt par sētniekiem pilsēta bez viņiem nebūtu skaista.

  • -1
    Lolita Igare 28.08.2017, 19:19:42

    SignIja! piecelies vienreiz ātrāk un kopā izstaigāsim un sakopsim un sagrābsim citādi garlaicīgi tev.Apvainot jau visi māk.

  • -1
    vai man dieniņ!!! 28.08.2017, 19:36:05

    Nav pat jābūt stulbam, lai saprastu, ka Signija ir uzēdusies uz konkrēto sētnieku un ka ne jau Reņķa dārzs vainīgs, pietam trūkstot vārdu...

    Kārtējās stulbo bābu razborku mēģinājumi kautko ieriebt, atriebt...

  • 0
    Rasma 28.08.2017, 21:15:32

    Atstājiet divas nedēļas pilsētu bez sētniekiem. Būs pie mums tāpat kā Indijā. Ieraudzīsim paši savu patieso dabu.

  • -1
    Anita 29.08.2017, 06:47:00

    Pievienojos tiem ,kas atbalsta sētniekus un novērtē viņu darbu . Parasti viņu darbu neciena tie ,kas nav kārtīgi slotu un grābekli rokā turējuši , ja nu vienīgi paraugdemonstrējumu laikā , lai tiktu uz bildēm VB slejās , kad ir sarīkota kāda talka.Tik tiešām , kāda būtu pilsēta bez sētnieku un apzaļumotāju smagā darba ??? Nevajag noniecināt šo darbu , kas zin , vai kādreiz dzīve nenoliek pie šāda darba . Ne jau visi sētnieki ir ar zemu izglītības līmeni , vai neko citu neprot , bet dažkārt notiek tā ,ka vienīgais iztikas līdzeklis ir tā minimālā vai pat mazākā alga .Ir teiciens , nespļauj akā, no kuras pašam var nākties dzert.Paldies visiem ,kas rūpējas par pilsētas sakoptību un skaistajiem ziediem !!!!

  • -8
    KaijaMaija 29.08.2017, 08:12:01

    Nav dūmu,bez uguns!!! Izteicu savu viedokli! Un Jūsu neadekvātie komentāri, pierādījums,ka ne reizi tur neesat bijuši. Jauku dienu!

  • -2
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 30.08.2017, 13:33:06

    Informējam, ka šorīt jau 6:50 tika veikta Reņķa dārza kopšanas darbu kontrole - darbinieks atradās teritorijā, parka teritorija bija sakopta un tīra kā vienmēr. Pārkāpumi netika konstatēti, līdz ar to izteiktajam apgalvojumam par Renķa dārza netīrību nav pamata. Turpmāk, ja ir konstatēti kādi pārkāpumi vai nekārtības, aicinām iedzīvotājus, publicējot komentārus, norādīt precīzu laiku un vietu, kad tās ir novērotas, pretējā gadījumā izteiktie apgalvojumi ir nekas vairāk kā nepatiesa un apmelojoša informācija par uzņēmumu un tā darbinieku veikto darbu.

  • -3
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 29.08.2017, 08:38:41

    Informējam, ka Renķa dārzā, tāpat kā visos citos parkos, gan zālāju pļaušana, gan teritoriju kopšanas darbi tiek veikti regulāri, tādēļ nevaram piekrist šim apgalvojumam. Katru rītu teritorijā līdz plkst. 8:00 notiek uzkopšanas darbi, kā arī šā gada vasarā vairākkārt zāģētas koku atvases, cirpti zaļo apstādījumu krūmi un ik reizi gatavojoties kādam publiskajam pasākumam Renķa dārzā tiek papildus pļauta zāle un pēc pasākumiem nekavējoties teritorija tiek uzkopta.
    Arī pēc Renķa dārza apsekošanas netīrība netika konstatēta.

  • -8
    KaijaMaija 29.08.2017, 09:49:44

    Tad jau labi!!! jauku dienu Jums ar!!!!

  • -1
    Matrix 29.08.2017, 09:27:24

    Signija:D tai vietā lai te komentētu uzvelc cimdus panem slotu un ej palidzi sakopt
    Varu deret ka pašaj bardaks dzīvē un meklē bardaku citur !!!Nevajag apvainot sētniekus vini ir tadi paši cilvēki kā mes visi un tev prātā pat nenāk cik grūts darbs ir but setniekam itipasi rudeni un ziemā!Tev dubultā ši apvainosana nāks atpakaļ!

  • -1
    krustmateflorence 29.08.2017, 11:21:04

    Vai jūs nešķīstie vienreiz variet beigt riet kā suņi pa to reņķa dārzu.
    Nemeklējat utis kur to nav, es katru rītu agri ar savu auto braucu garām reņķa dārzam ,tur cilvēki cītīgi strādā ,līdz sīkumam sakopj ,lai pēc tam visiem būtu par dārzu prieks. Labāk būtu šeit forumā rakstijuši ,cik smieklīgi zems atalgojums ir cilvēkiem kuri strādā par sētniekiem.

  • -1
    Pelēkais akmens 29.08.2017, 13:17:06

    Piekrītu, krustmateflorence, arī es bieži apmeklēju Reņķa dārzu (nūjoju un izmantoju trenažierus). Viss tīrs, sakopts. Pirms kāda laika ievēroju, ka salauzts viens trenažieris, vakarā pa e-pastu ziņoju Komun.pārvaldei. Otrā dienā saņēmu atbildes vēstuli, ka objektu apsekos. Pēc divām dienām viss bija salabots.

  • -1
    aivars 29.08.2017, 18:39:48

    Signijai
    Nav dūmu bez uguns, bet nav arī sūda bez smakas! Izgāzies kā veca sēta, tik piesmirdināji forumu! Un neroc bedri citam, ka pats neiekrīt!!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: