Vējš 2.01 m/s
Esmu pensijā jau 10 gadus un vienmēr uz Ziemassvētkiem saņēmu dāvanu karti no uzņēmuma, nekas liels nav , bet patīkami. Šajā uzņēmumā saņēmu savu pirmo algu un arī pēdējo. Šogad saņēmu apsveikumu , bet ar piebildi- saskaņā ar lēmumu Nr.1-3/11.12.28.,sākot ar 2019.g. ,pensionāri vairs nesaņems dāvanas. Šī tradīcija bija izveidota jau senos laikos, kaut kad 50 gadus iepriekšļ. Vai tiešām VITOLam 4-5 t.E dara ļoti lielus zaudējumus ? šeit redzam kapitālisma īsto seju. Viņiem uzpļaut uz vietējiem iedzīvotājiem , ka tik sava kabata ir smagāka.
Labvakar! Vai dažreiz nenākas secināt,ka cilvēki bieži ieslīkst primitīvismā pa dzīvi un tādā rutīniskā galertā trīcot arī pavada visu dzīvi?
Vai tiešām dzīves jēga ir aprecēties,radīt bērnus,darbs,mājas un atdusa kapos?
INBOX.LV iepazinos ar interesantu,pie bieza auto stūres sēdošu džeku.Ar ciema kukuli dodos ciemos.Pagatavoju vakariņas-šis uzcienā ar GRANTIŅU+Ābolu sulu..a džekam ta zobu mutē nav..tik vecas,,pilsdrupas,,..šis stāsta,ka dikti labi dzīvo ŠANHAJĀ un ir automehs uz MOLA.Šis sāk sūdzēties par dzīvi,sievietēm...rāda,,DRAUGOS,,savus bezrezultatīvos meklējumus.ES ŅIRDZU.Šis jau pālī,apvainojas-zvana draugiem-it kā sūdzas,dzirdu tik,,TĀ JAU IR AR TĀM SIEVIETĒM,,
Mazgāju traukus virtuvē,zvans pie durvīm,ienāk divi simpātiski MUNICIPĀLĀS POLIC.puiši..es ņirdzu,puiši nesaprot,kas notiek?
Jautā,kurš sauca?ŠIS ČIPENDEILS atbild;,,ES saucu,es viņu zinu,jūs tik savāciet viņu,Jā ir mans ciemiņš,es tak nezināju,ka viņa ir stulba un neadekvāta.,, Muņiki;,,Ko tad jūs TAXI neizsaucāt,bet mūs.Vai jūs zinat,ka jums būs BRĪDINĀJUMS PAR VILTUS IZSAUKUMU? ;)),,
Ienāk dzīvoklī otrs puisis(MP) un saka:,,Viņam nav pase.Par dzīvošanu bez pases jums būs SODS!,, ;))
ŽIGALO izdveš:,,Tas nekas-tik savāciet viņu!,
Nevienā karā,nemierā,strīdā un tml. nav un nebūs uzvarētāja. Ir tikai zaudētāji,jo MIERS baro-NEMIERS posta. Nemiers vai konflikts ar kādu veicina,pirmkārt jau, paša konflikta dalībnieka iekšējo degradāciju. Pēdējie notikumi VB forumā šo faktu apstiprina. Vēlos aicināt foruma dalībniekus nolikt netīros "kara ieročus" ,komunicēt draudzīgi un pārtraukt sevi degradēt.
Iesakiet labus juristus Ventspilī,jo tiks celta lieta par personas un cieņas aizskaršanu.Par cik VB atbalsta sevi un savējos tad lieta būs nopietna.
Chalis ar numuru 25520417 nevis salabo kompi bet sachakaree + jagaida nedelju lai kkas vispar notiek un pec tam kompis lago un speles spaiko kr4 pilnigs murgs visu to naudu droshvien visu nedelju dzera un beigas atnesa ar kkadam savam detaljam neko nezaudejot un neperkot (teica ka japerk vairakas jaunas lietas jamaksa 100 eiro bet kompis uz pusi sudigaks neka pirms tam).
Autobuss, kas izpildīja reisu 19.06.2026 plkst.16 no Rīgas SAO, b…
Kā jau iepriekš informējām, apstāšanās maršruta vidū nav atkarīga…
Ostas ielā visas 3 WC kabīnes strādā. Īslaicīgi bija slēgtas 2 k…