Bērnu dārzs "Zvaigznīte"

GP | 19.11.2020, 09:28:44 | 1922

Labdien!

Varat lūdzu padalīties pieredzē, kā Jums gājis bērnu dārzā "Zvaigznīte"?
Interesē tieši, kā mazos ieved grupiņā -vai vecākiem ļauj sākumā darboties kopā ar bērniņu?
Kā ir ar ēdināšanu - vai ir pretimnākoši bērniņiem, kas neēd, kā pārējie?
Kādi ir audzinātāji?

Komentāri (20)

 • -4
  Pilsēta Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tev tiešām liekas, ka pilsētā ir tāds kā bērnu geto kur bērniem visu dienu liek rakt tranšejas, bet pārtraukumos atļauj spēlēties ar ķieģeļiem?
  Varu apgalvot, ka visi bērnu dārzi ir ļoti labi atšķiras tikai vecāku uztvere un paniskas bailes, ka viņu bērns netiks galā un viņam vajadzīga palīdzība kuru var sniegt tikai mamma.

 • -4
  Gunvaldis (ugunsdzēsējs) Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Jā,un bērniņus,kas neēd,kā pārējie,baro ar piltuves palīdzību.Akurāt kā zosis pirms kaušanas Ziemsvētku cepetim...

 • 0
  yolo Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tas viss būs atkarīgs no konkrētās grupiņas audzinātājām. Viņas būs tieši tās, kuras būs atbildīgas par visām augstākminētajām lietām.

 • -5
  Eeeeeeeeee Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Bērnudārzi ir koncentrācijas nometnes! :)

 • -6
  Soross Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Mazie parasti ir priecīgi, ka var atrasties kopā ar jauniem draudziņiem. Par vecākiem atceras tikai uz vakarpusi. Un spēles bariņā, mācības ar spēļu elementiem ir stipri interesantākas nekā tas, ko vecāki pieraduši mājās darīt.

 • -4
  Lietus Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ne velti kādreiz visi zināja saukli: kadri izšķir visu. Šajā ziņā nekas nav mainījies un sevišķi bērnudārzā. Ideālā gadījumā vajadzētu stingri testēt audzinātāju intelektu. Ja tagad ņem gandrīz jebkuru un arī algas nekādas, tad ir, kā Aizliegtā paņēmiena sižetā.

 • -9
  Blogs Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Skatoties kādā grupiņā bērns uzsāk iet.....Ir bijusi arī pieredze kad audzinātāja ir bijusi alkahola reibumā un pret bērnu palaidusi rokas.....Esiet ļoti vērīgi uzticot bendārzam savas atvases!

 • -1
  .Barons.. Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Blog kung.
  Ja to Kinder iekš Ģimen ir būt tapuš pa daudz izlaist,ta iekš Kindergarten būt jasauc palīdzet Dakter Bērziņ,le zinat.Un nebūs žēlot žagar.

 • -4
  Mimmīte Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Bērni ir vecāku sejas, nevajag pārspīlēt!

 • -1
  Pipars Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Bagātajā Ventspilī bernudarza audzinātājam pat neiznāk pilna slodze!
  Tikai 0.85 slodze!

 • -10
  Karīna Sleja Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Jā, jo valdība lēma "palielināt algas", bet pie reizes palielināja stundu skaitu slodzē, līdz ar to audzinātājas, kas strādāja pilnu slodzi un kurām "palielināja" samaksu par pilnu slodzi atdūrās pie fakta, ka nu vairs nesanāk pilna slodze, par tām pašām stundām. Un īsti nav iespējas to slodzi strādāt!
  Tā mūsu audzītes, kuras pieskata, sargā un rūpējas par mūsu bērniem lielāko dienas daļu, lielāko nomoda laiku, tika kārtējo reizi apkrāptas, un valdība parādīja attieksmi pret pedagogiem kopumā, īpaši audzinātājām!

 • 0
  Vilis Skuja XVI Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Karīnai Slejai
  Vai pašvaldība nevarēja noorganizēt piemaksu līdz pilnai slodzei?Par to gan varētu slavēt vietējo varu,nevis par mākslīgi izskaistinātu pilsētu,utt.Vairāk praktiska materiāla atbalsta cilvēkiem vajag.

 • 0
  Pipars Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Ekonomika
  Pedagogi Latvijā saņem uz pusi zemāku atalgojumu nekā OECD valstīs vidēji
  Teju visas pedagogu grupas Latvijā saņem uz pusi zemāku atalgojumu gadā nekā Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) valstīs vidēji, teikts OECD ikgadējā izglītības pārskatā "Education at a Glance 2020".
  Pēc pārskata datiem, Latvijā skolotāju vidējā faktiskā alga gadā pirmsskolas pakāpē sasniedz 16 668 eiro (19 635 ASV dolārus), kas ir krietni mazāk nekā vidējais atalgojums OECD valstīs - 32 833 eiro (38 677 ASV dolāri).
  Pārskatā norādīts, ka OECD valstīs publiskā sektora izglītības iestādē strādājoša tipiska skolotāja mācību stundu vidējais skaits gadā ir ar tendenci mazināties ar katru nākamo izglītības pakāpi - no 993 stundām pirmsskolas pakāpē līdz 778 stundām sākumskolā, 712 stundām pamatizglītības otrajā posmā .
  Latvijā skolotājiem ir jāmāca 1368 stundas gadā pirmsskolas izglītības pakāpē, 572 stundas gadā sākumskolā, 621 stunda pamatskolas otrajā posmā.

 • -9
  Blogs Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Mimmīte-neviens neko nepārspīlē bet runā par faktiem un pierādījumiem un zinu ka tāds gadījums nav viens!

 • 0
  Lietus Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Ventspils ir bagātā tikai šauram lokam ap domi. Privātuzņēmēji ir atsevišķā kategorijā un par bērnudārziem neatbild. Ventspilī neviens nedomā, ka darbinieki parastie ir pārtikuši, tā ir viltusziņa pārējai Latvijai un tūristiem, bez šaubām.

 • -10
  Karīna Sleja Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Atļaušos nepiekrists! Sazinoties ar bijušajiem skolas biedriem dažādās pilsētās secinu vienu - ventspilnieki nenovērtē to, kas mums ir, un pie visa vaino domi, tuvu tādam līmenim, ka pats Lembergs viņiem vakariņas piededzinājis! Nesaprotot, ka domei ir ierobežota vara arī pilsētā, likumus izdod valsts. Ja valsts lemj, ka visi staigās maksās, tad dome nevar to atcelt. Pašvaldībai arī nav jāgādā maskas, bet Ventspilī tas tiek darīts.
  Vai bērniem skolās tiek ieviesta jaunā "kompetenču izglītība" - tā tiek ieviesta visā Latvijā. Visā Latvijā pedagogiem ir no jauna jāizdomā un 100 reizes jāatskaitās kā tā tiek ieviesta un izpildīta. Bet Ventspilī audzinātājām dārziņos ir interaktīvās tāfeles, ir pieejams internets. Ir pieejams dators, kur šo atskaiti iesniegt. Ir jāgatavo materiāli, lai arī dārziņa bērni var mācīties mājās - viņām ir kur sagatavot un ar ko aizsūtīt. Mazpilsētās arī tas ir jādara, bet uz visu dārziņu ir viens dators, turklāt - bez interneta.

 • -6
  KRX Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Daudz kur var piekrist Karīnai Slejai, tiešām.
  Atliek tikai norādīt uz epizodisku amatpersonu neienteresētību atsevišķos gadījumos, kad tiek vērtēts tikai un vienīgi Excelī redzamais, neņemot vērā, ka zem katras šūnas ir dzīvs bērns ar vecākiem un arī pedagogi, protams. Tas tā, svaru otrajam kausam. Jā, mums pilsētā ir daudz kas! Taču par kādu cenu?

 • 0
  Lietus Pirms 6 dienām, 10 stundām

  Kam ir ierobežota vara Ventspilī?

 • -3
  Soross Pirms 6 dienām, 2 stundām

  Man!!! Ventspilī mani neviens neņem par pilnu!!!

 • 0
  liiga899 Pirms 3 dienām, 12 stundām

  Arī mans bērns drīz, janvārī, uzsāks savas bērnudārznieka gaitas tieši Zvaigznītē. Vecums tad būs 1.7g. Protams, satraukumiņš ir, kā un kas viss būs, bet tas jau vairāk tā saucamais mammas satraukums. Pirmā komunikācija ar dārziņu bija lieliska, ļoti atsaucīga vadītāja, kas jau uzreiz deva tādu iekšēju mieru, ka viss būs kārtībā. Galvenais jau, manuprāt, ir tas, kā mēs paši vecāki pozicionējam bērnu, respektīvi nevar uzstādīt audzinātājam nez kādas prasības tieši pret savas bērnu, ka redz, manējais tas galvenais ap kuru tagad visiem būs jādanco. Kā vecais, labais teiciens - kāds Tu pats būsi pret apkārtējiem, tādi arī apkārtējie būs pret Tevi!!! Kā vadītāja jau sākumā pastāstīja, sākumā ir adaptēšanās periods, aizvest mazo uz stundiņu, tad uz divām...lai lēnām pierod.
  Cik saprotu, arī Jūsu bērniņš drīz sāks iet Zvaigznītē. Ja vēlaties varam sadraudzēties, lai drošāk. Varat man uzrakstīt privāti heidi_15@inbox.lv

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: