Cenzūra Ventspilī

Gints Linde | 06.03.2020, 14:35:03 | 3678

Pirms pāris dienām tika publicēta tēma, kurā redaktors tika lūgts ievērot vārda brīvību un tēmu nedzēst. Pats par sevi saprotams, ka lūgums netika ievērots ...!

Komentāri (62)

  • -8
    Gints Linde 06.03.2020, 14:37:14

    Šeit izdzēstais materiāls - Tēma: "Beidzot atklātībā īstā seja", Teksts: "Šodienas „Ventiņas” drukātajā versijā atrodams „priekšsēdētāja” pārspriedums, kā Ventspili pārējā pasaule rīdzinieku personā kārtējo reizi apskauž, noskauž un savā greizsirdībā izpaužas pret vienīgo pareizo saliņu Latvijā. Tostarp apgarotajā rakstā ir ”priekšsēdētāja” skaidrojums par to, kas ir AULS. Tagad mēs zinām, kāpēc, iespējams, šī viedā persona pret saviem mīļajiem ventiņiem izturas, kā pret aula iedzīvotājiem, jo savulaik bijusi tur par pārzini. Vienīgi, atšķirībā no viena maza vīriņa, katrs skolēns zina, ka auls ir sādžas tipa apdzīvota vieta kazahiem, kirgīziem, tadžikiem un tamlīdzīgiem austrumniekiem.
    P.S. Cerams, ka cenzors Pēteris nepārkāps vārda brīvību un neizdzēsīs šo."

  • -36
    ventasbalss.lv 06.03.2020, 14:50:58

    Un šeit ir atbilde un paskaidrojums, kāpēc tēma tiks un tika dzēsta. Nevajag dramatizēt un melot, Lindes kungs! Pievērsiet uzmanību priekšpēdējam teikumam!
    ventasbalss.lv, 06.03.20 09:57: Gint Linde, jums ir taisnība, dzēsta tiks visa tēma. Kāpēc gan kādam savās mājās būtu redzamā vietā jātur melīga antireklāma? Nav šaubu, ka esat atradis lieliskus pierādījumus savai teorijai un tiktāl viss ir kārtībā, bet tālāk Ventas Balss mājā lamāt Ventas Balsi... Tas ir vismaz nepieklājīgi.

  • -2
    Gints Linde 06.03.2020, 20:06:55

    Protams, ka aiz vārda "ventasbalss.lv" stāv konkrēts cilvēks un visi (nu, gandrīz visi) zina, kas viņš ir. Tāpēc, cilvēk, skumji lasīt Jūsu, atļaušos rakstīt, bālo komentāru par apspriesto tēmu. Tajās, kā Jūs rakstāt, "savās mājās", protams, varat cenzēt, apvainot vai kā līdzīgi izpausties, bet, tiklīdz šis viss ir publiski pieejams, tās Jūsu "savas mājas" iegūst globālu raksturu.
    Norādiet, lūdzu, manis aktivizētajā tēmā konkrētu frāzi, kurā ir Jūsu pieminētā melīgā informācija vai lamāšanās.
    Jo vairāk dzēsīsiet lasītāju tēmas un komentārus, jo stabilāk savu portālu pozicionēsiet kā vienpusīgu un cenzūru praktizējošu mediju, jo par ko gan citu liecina Jūsu paustā puiciskā apvainošanās par elementāru norādīšanu uz prastu nekompetenci...

  • -13
    Soross 07.03.2020, 17:33:36

    Pilnīgi pareizi, ikviens Lursoftā var redzēt, kas stāv aiz Ventas Balss: tas ir Mihails Soifers, vienīgais īpašnieks un PLG!

  • 0
    MG 07.03.2020, 20:40:25

    Jā gan,varētu padomāt,priekš kam tam krievžīdam tāda mazpilsētas avīžele?
    Tātad atstādinātais palūdza nopirkt priekš viņa?

  • -4
    vecakais22 06.03.2020, 15:06:25

    Aciim redzot taisniiba nepatiik un tamdeelj ari iznjeema gLJEEVA UN NOZJEELOJAMA RIICIBA Kas vAINIIGS TAS BAILIIGS

  • -34
    ventasbalss.lv 06.03.2020, 15:10:33

    Ieteikums: pirms komentēt un izteikt viedokli, pamēģiniet iepazīties ar pieejamo informāciju. Šeit pat ir redzams komentārs, kurā paskaidrots dzēšanas iemesls.

  • -36
    Latvija pāri visām! 06.03.2020, 15:18:32

    Atbalstu vb rīcību.
    Melsēji par vārda brīvību ir lielākie cenzori, tiklīdz rodas iespēja.
    Un ikvienam aftoram vienmēr ir iespēja veidot savu paša i-neta resursu, kur var izpausties uz nebēdu.
    Jautājiens tikai - vai to kāds lasīs?)

  • -4
    Margrieta456 06.03.2020, 15:55:18

    Tā jau gan sanāk-suns nekodīs rokā,kura viņam pa reizei pamet kādu kaulu...
    Bet vai cītīgajiem cenzoriem nav iešāvies prātā,ka reiz var pienākt diena,kad viņu "Pašam,Pašam Galvenajam" būs,tā sacīt,"kirdik"?
    Un kur tad dabūs darbu tāds pērkams žurnālistelis?

  • -2
    Bomzis 06.03.2020, 16:16:10

    Neatkarīg no tā, dzēš vai nedzēš, kirdik vienam otram būs tik un tā, var necensties. Laika jautājums!!!

  • -28
    Tas pats 06.03.2020, 17:15:14

    Netiku lasījis to rakstu VB. par ko tur tika tieši rakstīts. Tādēļ arī nebija iemesla tur ko komentēt. Bet pacentīšos to izlasīt VB. Vienu gan atceros no rakstītā forumā. ** katrs skolnieks zin kas ir auls** par to gan es šaubos. Pats autors raksta ka tur bijusi par pārzini. Bet raksta autors uzrādīts Gints Linde. Kaut kā nesaprotami. Bet sīkums. Raksta autors saprot no kurienes ir cēlies vārds auls un ko viņš nozīmē izanalizējot visu. Skolā ļoti mīlēju vēstures stundas. Un ne tikai skolā. Es domāju ka Vikipēdijā tagad var visu atrast ja meklē. Cik atceros kopīgojot to aulu vēsturi. Kā tas vis veidojies un ko tas apzīmē visu kopā. Varu pateikt ka tas točna nenozīmē čurka vai aborigēns. Manā sapratnē tā ir --ģimene, radi, radu radi. Vopšem viena liela ģimene. Mēģināšu dabūt izlasīt to rakstu VB. Tas mani interesē. A autors lai kaut kur pameklē ko nozīmē auls.

  • 0
    vecakais22 06.03.2020, 18:39:03

    VBlv apstrid foruma kaa taada buutibu Tamdeelj jau ir domu pluralisms un forums kalpo dazjaadu viedoklju apmainjai VENTSPILSnav Kjiina kur filtree un regulee sabiedrisko domu

  • -24
    Tas pats 06.03.2020, 19:00:45

    Pirmkārt atvainojos autoram ka ne tā biju izlasījis rakstīto un nesapratu kas kur strādājis. Bet tagad tiku pie raksta un izlasīju. Par kādu īsto seju tu tur raksti nesaprotu. Un nekur rakstā nevarēju atrast kur Lembergs skaidrotu kas ir auls. Jā kādām vietām viņš bija devis auls nosaukumu. Tas ir viņa paša izdomātas iesaukas Bet nesaprotu kāds te sakars ar Ventspils iedzīvotājiem un vispār neredzu ne iemeslu ne tēmu. Vienkārši neveiksmīga jaunas tēmas sākšana lai kārtējo reiz uzlikt veco plati par Lembergu. Tas ir galīgi truli.

  • -2
    reku 06.03.2020, 19:00:46

    Atstādinātais/sankcionētais gandrīz vai kļuvis tāds kā ķīniešiem Lielais Stūrmanis Mao Cze Duns.
    Vēl tik nav iespiestas viņa citātu grāmatiņas,kuras būtu obligāti jānēsā līdzi viņa privātās "partijas" biedriem...

  • -25
    Tas pats 06.03.2020, 19:24:56

    Vecakais22: forums ir domāts lai cilvēki apspriestu kādu tēmu. Bet ne jau ,,, viene tante teica,,, murgu. Tik tiešām es tur saskatu murgu. Var jau parunāt i pa Lembergu i par Bordānu. Bet nevajag no mušas taisīt zīloni. Un pēc tam abižoties ka izmetuši miskastē. Es rakstu un apspriežu viskautko. Un nebaidos. Pat par valdību rakstu. Jā vārda brīvība. Un nebaidos par saviem vārdiem atbildēt.

  • -23
    Tas pats 06.03.2020, 19:34:16

    Reku: Kas ir bail atstādināto, sankcionēto nosaukt vārdā. Par privātpartiju un grāmatiņām neesmu dzirdējis. Bet tev ir iespēja paprasīt personīgi.

  • -3
    Lielais Kretīns 06.03.2020, 19:43:45

    Tas jau sen bija zināms, ka šeit apgriežās Ventspils gudrie prāti

  • -7
    vecakais22 07.03.2020, 13:57:57

    Nezs kamdeelj nepareizi izprasts vaards auls kuraiistaa noziime ir Universitaates galvenaa aktu zaale un nekas vairaak

  • -1
    Gints Linde 07.03.2020, 20:38:17

    Universitātes aktu zāle ir AULS!? Nav, ko piebilst, tas pats "līmenis", kas priekšsēdētājam. Kurā klasītē mācaties?

  • -5
    ilona kaķis 07.03.2020, 22:36:59

    Aula un auls. Divas dažādas lietas, bet cik daudz kašķa.

  • -24
    Tas pats 07.03.2020, 23:27:09

    Katram cilvēkam ir savas vietas kurām viņš ir devis savu nosaukumu, iesauku. Vai tad dēļ tā jāceļ tracis. Jaunības gados mēs gājām uz "zivtiņām" uz"ofiņiem" cilvēki manos gados saprot par ko iet runa. Bet tā teksta autors ja to būtu rakstījis cilvēks kuru viņš tik ļoti neieredz. Uzrakstītu savu kārtējo stulbību lai tik kaut kādā veidā rastu sev apmierinājumu. Da viņš ir slims tas autors. Meklēt vis mazāko iemeslu lai tik varētu izcelt tā cilvēka vārdu publiskai aprunāšanai. Tik tiešām cilvēka stulbums ir bezgalīgs.

  • -3
    Gints Linde 08.03.2020, 17:52:47

    Jums pilnīga taisnība. Tik tiešām cilvēka stulbums ir bezgalīgs. Jā, un runa nekur neiet...

  • -4
    Margrieta 789 20.03.2020, 15:32:29

    >>ventasbalss.lv
    Jautājums-kāpēc pēdējās dienās intensīvi tiek dzēsti jaunizveidoti lietotāju profili,pie tam tādi,no kuriem nav paspēts publicēt NEVIENU komentāru,ne vēlamu,ne nevēlamu?
    Portāla lietošanas noteikumos par profilu skaita ierobežojumu no vienas IP adreses nekas nav minēts.

  • -4
    Margrieta 789 20.03.2020, 16:30:22

    Te būs konkrētāk:
    cenz@8264213.com
    panz@brainfras.cf
    Tie tikai 2 pēdējie,pirms tam vēl daudz bija...

  • -20
    arcus 22.03.2020, 08:51:03

    Kā tu zini, ka dzēsti ir profili, no kuriem nav veikts neviens komentārs. Secinājums viens- tie ir tavējie. Tas tikai pierāda, ka tev līdzīgu viedokli, ko pasniedz kā vairākuma viedokli, pauž 4-5 cilvēki katrs ar daudziem nikiem. Te arī rodas pozitīvie un negatīvie vērtējumi, kas pilnīgi neizsaka neko un ir neobjektīvi. Kaut gan tas jau sen zināms.

  • -3
    FerdinanTs. 22.03.2020, 09:17:08

    >>arcus
    Jūs,lembergisti (un arī piekasīgie),arī esat diezgan kupls pulciņš...

  • -19
    arcus 22.03.2020, 16:17:41

    Lūdzu nocitē vienu manu komentāru kurā slavēju Lembergu!

  • -3
    .Barons.. 22.03.2020, 16:48:12

    arcus
    Šoreiz es būs adbildet Ferdinant kung vieta.
    Neir lasit it nevien Jūs komentār,kur Jūs būt gānit vai kādig citād nolikt to Lemberg,le zinat.
    Aiz to varet domat,ka ir drīzak PAR viņ,ne PRET viņ.
    Un pa daudz piekasig ar būt,le zinat.

  • -15
    arcus 23.03.2020, 06:33:08

    Tieši tā! Es ne slavēju, ne lamāju. Mana attieksme ir neitrāla, balstīta uz faktiem. Ja nelamāju, tas nebūt nenozīmē, ka aizstāvu un otrādi. Vai tiešām tā ir tik sarežģīta patiesība, ka dažam prātiņam nav sagremojama?

  • -16
    arcus 23.03.2020, 06:48:55

    Baronam! Atļaušos pajautāt- vai atbalstāt kādreiz notikušo baronu muižu dedzināšanu?

  • -2
    .Barons.. 23.03.2020, 07:37:47

    arcus.
    Adbild:
    Ja Jūs prasit pa Piekto Gad,tad es ir adbildet,ka toreiz man Senč Dzimt muiž viss palik vessel.Ne vien nebij aiztikt.Aiz to es sav vērtejum nevaret dot.Aber,ja dedzinat tagad,tad es nevaret to Darb fizisk adbalstit dēļ sav cienijam vecum.Bet ir vien Muiž,pa kur nodedzinašan es varbut pie sev klussiba būt prieciks,ja izlasit iekš Avīz,ka to ir notikuš.
    To muiž ir pie Puz ezer,le zinat.

    Un vel ir Jautajum:vai Jūs neir vien Penzionet Skolmeistar?Aiz ko tig piekassig?

  • -9
    arcus 23.03.2020, 08:12:29

    Baronam! Skaidrs. Jūs ar abām rokām esat par muižu dedzināšanu piektajā gadā, jo neesmu lasījis, ka kaut kur esat izteicis ko sliktu (gānījis, vai kā citādi nolicis) par šiem procesiem. Tas tā, pēc jūsu loģikas! piekasīgs arī neesmu, bet katrs izteikums vai apgalvojums ir jāpamato ar faktiem, skaitļiem vai kā citādi! Nevar teikt, ka Jānis ir zaglis, nepamatojot kāpēc! Pretējā gadījumā tās ir baumas vai pat viltus ziņas. Saprati, kāpēc esmu "piekasīgs"?

  • -7
    .Barons.. 20.03.2020, 15:44:57

    Cenzōr galig būt aptrakuš,le zinat.

  • -5
    .Barons.. 22.03.2020, 08:14:12

    ventbals.lv CENZOR!!!
    Man muiž 'Cilvek šo rīt akal sūdzeties.
    Aiz ko būt izdzēst 3 Profīl?Vel svaig,ne izmantot?
    JAUTAJUM:
    Cig Profil katers drīkst uzturet?

  • -22
    arcus 22.03.2020, 08:55:16

    Āpsi, ja cilvēks grib izteikt savu viedokli, pietiek ar vienu, bet ja to grib mēģināt uzspiest citiem, izplatīt viltus ziņas, sēt naidu un izgāzt savu žulti uz līdzcilvēkiem, tad arī ar 10 nepietiks.

  • -5
    .Barons.. 22.03.2020, 09:03:08

    arcus
    Aber,ja iekš vien māj,ka iekš man Muiž būt tig 1 (vien) Kompjūter adress,abet to Cilvēk,ko gribet ko uzrakstit,ir makten pulk,ko tad?
    Un neko Falš nebūt rakstit.
    Tie,ko bij vakar izdzēst VISPĀR vel neko nebij rakstit.Le zinat.
    P.S.Un vai Skolotaj,nebij mācit,ka apsaukaties neir smukk?

  • -10
    arcus 23.03.2020, 08:14:04

    Āpsis ir mans mīļākais dzīvnieks!

  • -2
    <>^<> 22.03.2020, 19:07:57

    arcus!
    Par ko tev,tirliņ!,piķo!
    NE-GU-LI!
    Rej visu un visus-FAS!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: