Visiem trūcīgajiem,invalīdiem un pensonāriem -būs-50.eoro pabalsts

krustmateflorence | 23.04.2021, 08:56:35 | 1843

Teiksim lielu paldies pilsētas Rātei-ka izmaksās covid19sakarā-vienreizeju pabalstu

Komentāri (48)

 • -17
  Lāsma Veckrāce Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Krustmateflorence, Jūs pati rakstījāt, ka ārzemēs riederējā un diez kur vēl, nopelnījāt miljonus.Tad nu padalāties arī jūs, un parādiet savu dāsnumu. Ja nav noslēpums, kā tad jūsu pasaules ziņu aģentūras vērtē valstisko ostas prihvatizāciju untranz'ta virzību pa skuju taku? Kariņš taču tendēts uz "gudro ražošanu". Braucam no viena grāvja otrā ar to vakcināciju un kūpinam gaisā naudu. Gribētos zināt. Diemžēl, man blata Pasaules ziņu aģentūrās, un aģentu arī nav kā jums.Skarbi.

 • -4
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  tā ir samaksa lai vecie čāpo un baiso par cietumnieku? vecā paaudze diez vai to darīs-viņiem vecāki sen sen -bērnībā jau iemācījuši ka jādzīvo godīgi un no cietuma pa gabalu jāturas tāpat arī no tiem neliešiem kuri sēž bet kādreiz varbūt iznāks...

 • -18
  Arnis Junge Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Valsts dala vienreizējos pabalstus - tā ir palīdzība. Pašvaldība dala vienreizējos pabalstus - tā nav palīdzība!
  Jums var būt Talsos ir tā, ka pašvaldība neko tīri iedzīvotāju labā nedara, bet pie mums te citādi. Te primārie ir iedzīvotāji, īpaši mazaizsargātie. Tiek sekots līdzi pabalstu līmenim, tie tiek indeksēti atbilstoši minimālo ienākumu līmeņa paaugstināšanai.. Un tas tiek darīts visu laiku!

 • -3
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Nauda paliek nauda, to vajag visiem -kuriem ļoti grūti ar iztikšanu-un politiku šeit iekšā jaukt nevajadzētu.
  Ir zināms-ka pilsētā ir daudz ļoti, ļoti trūcīgu cilvēku-kuriem vienkārši trūkst naudas zālēm un maizei-nejiet runa pa tiem-kuri peldas šokolādē... .

 • -7
  Zefiirs Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Kas tad viņu maksās to pabalstu?

 • -6
  A.n.i.t.a Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Vai tad invalīdiem un pensionāriem nepietiek ar valsts dāsni pasniegtajiem 200 eiro? Normāla piemaksa , protams, ja uzreiz neskrien uz bodi un nenotrallina, tad vismaz pa 10 eiro katram mēnesim klāt un vienu palielāku pirkumu ap 80 eiro var atļauties.

 • -3
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  neiet runa ka nav vajadzīga nauda,ar šo naudas izmaksu nevar padarīt par nebijušu cietumā sēdošā darbus vai nedarbus kā nu kuram patīk nosaukt šo veikumu,,saprotam ka zvejo vēlētājus,,,bet pabalstus maksā ar cietumnieka svētību no mūsu pilsētas budžeta, vai jūs domājat ka kāds no kliķes savus līdzekļus tā ,,izšķērdēs,,?

 • -4
  Vpr Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Saņemiet pabalstu (kam tas pienākas), bet - NEVIENU BALSI komūnistu partijas funkcionāra,tagad Centrālcietuma iemītnieka sarakstam!

 • -5
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  pilnīgi mana nostāja-kaut kāds kauns-radīt vīziju ka mēs esam pavisam glupi-reklamēt ka mums tas vajadzīgs lai zem kliķes jūga dzīvotu, atjēdzieties-prom un aizmirst>>>

 • -2
  Vadims Kevrelis Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Un izrādās ka nauda ir, bet viens raksts par pieguļošajām teritorijām un kur ņemt aptuveni 2 miljonus signalizē un parāda ko citu.

 • -18
  Justinete Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Jā, jo normāli domājošai pilsētai cilvēku labklājība ir svarīgāka, mazaizsargāto atbalstīšana vismaz ar šādu vienreizēju pabalstu ir svarīgāka par pieguļošo teritoriju tīrīšanu slinkiem zemes īpašniekiem!

 • -19
  Arnis Junge Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Īpašums uzliek pienākumus, to tādiem grūti saprast. Bet viņu domāšanas līmeni tik apstiprina tas, ka uzskata, ka lietderīgāk naudu tērēt ir viņu pieguļošo teritoriju tīrīšanai, nevis mazaizsargāto atbalstīšanai!

 • 0
  Qv Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Kad jāpērk vēlētāju balsis - piķis nav problēmas.
  Savādāk gan nav naud nav naud

 • -3
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  kā jums nav kauna apvainot ventspils māju īpašniekus un saukt par slinkiem?.meli ir jūsu otrā daba. piegļošā teritorija izdomāta lai pašvaldība netīrītu savu zemi bet uzgrūstu to iedzīvotājiem.ļoti ērta politika..pie tam netrūkst nekaunības un organizē represīvu nodaļu kas tērē jūru benzīna caurām dienām 365 dienas gadā vizinoties pa pilsētu un pētot kas notiek...un privātmājas īpašniekiem visiem zināms kā jāuztur savs īpašums kārtībā,kādi ir likumi-unne maz tā ka spriedelējat cik gribat... jūsu morāle -cietumnieku atbrīvot. fīrēties kā grib tālāk... atkārtoju nesapratīgiem-TĀ NEBŪS,PAT NECERIET -VENTSPILS BŪS TĪRA ARĪ NEIZLIETOJOT 2MILJONUS BET JŪS STAGNĀTUS NO DOMES IZMĒZĪS VENTSPILNIEKI...UN NE JŪSU KABATAS NAUDU IZLIETOS BET MŪSU SAMAKSĀTOS NODOKĻOS -NO 5 MILJONIEM IEKASĒTO VĒL PALIKS UH CIK PĀRI.......

 • -11
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Suns, mēs par Tevi runājam! Mēs nerunājam par Ventspils māju īpašniekiem! Tev īpašums ir Talsos, tā tu vismaz apgalvoji!

 • 0
  Vadims Kevrelis Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Jā Justīnīte par cilvēku labklājību nevar i būt runa ja šis pabalsts paliktu tik regulārs kā ikgadējie Ziemassvētkos un Lieldienās.

 • -10
  Justinete Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Ja kovids mums būs tik pat stabils kā Ziemassvētki, tad arī var būt pabalsts tāds būs, tomēr domāju, ka tas nav tas, ko vēlamies! Krīzes situācija tiek piešķirts papildus pabalsts. Nedomāju, ka vajadzētu vēlēties, lai krīze ieilgst, lai saglabātos šāds pabalsts!

 • -7
  krustmateflorence Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Reti kurš te domā pa citu labumu,kad tik pašam vai pašai vēders ar lēto desu un lēto šmigu piegāzst.
  Lai pilsētas Rāte palīdz grūtdieņiem -kuri paši vairs nevar, Dievs viņiem arī tad palīdzēs.
  Dzīves dārdzība aug katru dienu, vai tad neredziet ka cenas ceļas visam, kas tas 200. un kas tas 500. euro ir, es saprastu 1200, un 1500,tad var brīvāk ieelpot, dzīves dārdzība katru otro ieved nabadzībā- tāpēc teiksim paldies pilsētas Rātei, ka nabagus nav aizmirsusi.

 • 0
  krustmateflorence Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Daudzi jo daudzi vēlas zināt, kā un kad šis pabalsts reāli tiks visiem trūcīgajiem pensionāriem un invalīdiem -izmaksāts???

 • 0
  Ventspils pilsētas Sociālais dienests Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Labdien! Informējam, ka vienreizējais pabalsts 50 eiro apmērā tiks izmaksāts šādiem iedzīvotājiem, kas uz 2021. gada 1. janvāri savu dzīvesvietu ir deklarējuši Ventspils pilsētas administratīvajā teritorijā:
  - pensionāriem, personām ar invaliditāti, apgādnieka zaudējuma pensijas saņēmējiem, kuru pensijas apmērs mēnesī nepārsniedz 384,00 eiro pirms nodokļu nomaksas (neņemot vērā piemaksu pie pensijas),
  - personām, kuras kopš 2020. gada 9. novembra ir zaudējušas darbu un ir ieguvušas bezdarbnieka statusu ar nosacījumu, ja persona saņem bezdarbnieka pabalstu vai bezdarbnieka palīdzības pabalstu, un tā apmērs nepārsniedz 384,00 eiro mēnesī apmēru.
  Pabalsta izmaksa tiks uzsākta no 17. maija. Pabalsta izmaksa tiks nodrošināta pēc pabalsta pieprasītāja iesniegumā norādītās informācijas – ar piegādi uz mājām, pārskaitot uz norādīto norēķinu kontu vai izmaksājot skaidrā naudā Sociālā dienesta kasēs.

 • -3
  A.n.i.t.a Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Izskatās ,ka daļa tautas gribētu ,lai šis murgs , ko sauc par pandēmiju ,nekad nebeigtos , bet dotu pabalstus bez gala. Ir jau viens slānis ,kuri to vien gaida ,ka dos iztikas minimumu un kādu pabalstiņu, lai var dzert un nestrādāt . Šie kadri nekad vairs nestrādās, bet pieprasīs un pieprasīs lai dod tāpat vien. Kā te izsakās "krutmateflorence" grūtdieņiem ir jāpalīdz, bet tie ,kam tas pienākas , tie arī saņem gan invalīdu pabalstus, gan maznodrošināto pabalstus un tādā garā, bet alkoholiķus un narkomānus gan nav nevienam no kopīgās nodokļu naudas nav jāuztur. Drīzāk pati "miljonāre" var pabalstīt šos grūtdieņus.

 • -5
  krustmateflorence Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  ir viens slānis-kur ir Anitas -kedas un visi pārējie sadzīves atkritumi-un šitai kategorija-patīk visu pasauli nostādīt pa savam prātam.
  Es simtiem tūkstošus esmu ziedojusi-un kā brīva un liberāla kundze-žēloju visus-kur redzu netaisnību.
  neberiet sāli uz brūces nabagiem-viņi nav vainīgi-ja dzīvo kā nabagi-viņu tiesu paņēma -reiz acīgie krāpnieki-kā izmānīja reiz sertifikātus pa pāris latiņiem-tā-izmānīja -daudziem dzīvokļus-un turpina to smalki darīt tālāk.
  naudas enerģijai nepatīk skaudīgi cilvēki-to ņemiet vienmēr vērā.

 • -3
  A.n.i.t.a Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Tas labi, ja itkā palīdzi nabagiem, bet runa ir par tiem nabagiem, kuri neko nav darījuši lai tādi nebūtu, bet ragulari parazitē uz to cilvēku rēķina, kuri strādā, maksā nodokļus un neprasa pabalstus. Cilvēkam nav jādod zivs, bet gan makšķere, lai pats sagādā sev to zivi, ar kuru pabaros sevi un sev tuvos. Vari mani un citus šeit ganīt ka tīk, es no tā sliktāka nekļūstu un pašlepnumu nezaudēšu. Lai tev veiksmīga dzive un mierīgs vakars!

 • 0
  666@ventspils.lv Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Nu jau Anita akurāt kā "Puzes punduris" par to zivi un makšķeri...

 • -1
  A.n.i.t.a Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Nu ,protams, vajag tikai bezgalīgi pabalstīt sliņķus un alkoholiķus, tad jau pats būsi viens no tiem , kam strādāt netīk , bet naudu saņemt ,ai, kā gribas!!!!

 • -1
  macro-x Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Veleshanu majiens penchukiem :D

 • -7
  domāju Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  valdības pabalsti bērniem un pensionāriem nav mājiens?

 • 0
  tiešām suns Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  kas tev junge par daļu kur man īpašums.varbūt arī valensijā...tur pašvaldības zeme nav jātīra...apgalvoju es par mūsu domes visatļautību...tālu nemeklējat-jūsu šefs par darbiem nepareiziem sodīts...bet par to jau apnicis -baļķi savā acī neredzat?-vecos cilvēkus nu točna novārtā atstājuši....nopirkt viņus nevarēs....tas laiks pagājis neatgriezeniski///////

 • -10
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Tad ej un dzīvo savā Valensijā! Un tad "mūsu domes" Tev jāattiecina uz Valsensijas pārvaldes iekārtu. Ja Talsos, tad Talsu novada domi. Kā tu nesaproti, ka katrai administratīvajai teritorijai ir sava pārvalde - Talsu novada dome nav tas pats kas Ventspils pilsētas dome, līdz ar to tādas "mūsu domes" šeit nav! Ja Tev ir problēmas ar savu īpašumu, tad vērsies attiecīgās teritorijas domē - tavā gadījumā Talsu novada dome!

 • 0
  Vpr Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  "ir viens slānis-kur ir Anitas -kedas un visi pārējie"

  Vārds Anitas ir aizstājams ar vārdu Junges.

  "Daudzi jo daudzi vēlas zināt, kā un kad šis pabalsts reāli tiks visiem trūcīgajiem pensionāriem un invalīdiem -izmaksāts???"

  Runā, ka maija beigās, īsi pirms vēlēšanām.

 • -9
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Vai galvenais nav, ka tiek sniegta palīdzība šiem cilvēkiem? Jūs vēlētos, ka tiek gaidīts rudenis un tikai tad izmaksā!?

 • 0
  Vadims Kevrelis Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Arni: Neviens jau neapšauba pabalsta būtību kā tādu bet ir jautājums, kur šāds pabalsts bija pirms gadiem 10,vai 20. Protams ka tuvojas izšķirošais brīdis un šis pabalsts ir sauciens kaujā, būs vai nebūs atbalsts vēlēšanās.

 • -9
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Kur bija COVID pabalsts pirms gadiem 10, 20!? Tur pat, kur COVID pandēmija!

 • -1
  tiešām suns Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  neko jau nevar izlabot ar šo vai citu pabalstu,tauta visu saprot---junge rājas ar mani-jo mana patiesība ir ventspilniekiem tuva,,,ja tupam jungem nav citu vārdu kā tikai pārrakstīt manējos -nu ko -ha-ha-ha..es taču saprotu kam un kāpēc liek atrakstīt kaut vai saistībā ar mani...GATAVOJAMIES VĒLĒŠANĀM,,,

 • -11
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Kaut kā Tu ar to savu Ventspilniekiem tuvo patiesību esi diez gan vientuļš.. Var būt tādēļ, ka tā tuvāka talseniekiem!?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: