17.8 °C

Vējš 3.52 m/s

Piektdiena, 26. jūnijs
Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis
Baronkungs
Tirgus

Turpināsim tēmu.Jautājums gudrajai Ventspils sabiedrībai.
Kāpēc viņu sauc par tirgu,ja tas nav tirgus bet veikals.Tirgū cik es zinu var nokaulēt cenu,tā ir bijis visos laikos.Cara,vācu laikā,staļina,padomju,latvijas pirmsākumos.Bet pamēģiniet gaļu nopirkt kaulējoties.Jūs pasūtīs vienu māju tālāk.Comon,tirgū,cenas nav akmenī cirstas,ja kas .....
Nākamais, galvenais.Tirgos visu laiku mainās arī pārdevēji.Šodien Vaņka,rīt Peķka.Bet neviss tā kā pie mums.20 gadu garumā vieni un tie paši tirgotāji.Tad jau tas ir veikals, nevis tirgus

Views
1265
29.03.2022, 09:01
Baronkungs
Jautājums foruma dalībniekiem

Kas tā par Marta P.
Jo raksta par Pēēē. žēēē
Idiotisms sit augstu vilni, vispār nesaprotu kā tā var uzrakstīt

Views
912
28.03.2022, 18:32
A
A
Aivis Ventspils
Saimniek, vai zini ka tavs Volvo XC90 pie Embūtes 51 stāv bez lukturiem?

Saimniek, vai zini ka tavs Volvo XC90 pie Embūtes 51 stāv bez lukturiem?

Views
767
28.03.2022, 14:38
Ziņkārīgs
Kas notiek ar “rus.ventasbalss.lv? “

VB krievu portālā redaktors piedāvā iespēju izteikt savu viedokli tikai tiem kuri nenosoda Krievijas okupāciju un atbalsta tās ieviesto “kārtību”, bet pārējiem aizliegts paust savu viedokli par notikušo un daudzi citi ieraksti un komentāri tika dzēsti.
Vai tieši tagad ir piemērotākais laiks un iemesls vispār atbrīvoties no rus.ventasbalss.lv?

Views
1282
28.03.2022, 13:16
Jānis.
VAI LATVIJĀ IR CENĀS KONTROLE?

Kāpēc ne KONKURENCES PADOME, ne PROKURATŪRA NEVEIC pārbaudi?
Vai pamatoti paaugstināta cenā uz degvielu, uz granulām, uz ikdienas nepieciešamās precēm?

Views
1023
27.03.2022, 20:55
Baronkungs
Cilvēku debīlisms

Lasot forumā uzdotos jautājumus,un lasot komentārus.Jāsāk domāt ka cilvēku debīlisms sit augstu vilni.
Tas viss laikam no covid pndēmijas blakusparādības.
Ka cilvēki vairāk nemāk ne domāt,ne ko jēdzīgu rakstīt.
Vienīgais gudrais rakstītajs bija kurzemnieks.

Views
1449
26.03.2022, 18:21
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 5 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 5 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 5 stundām