Vējš 3.52 m/s
Vējš 3.52 m/s
Turpināsim tēmu.Jautājums gudrajai Ventspils sabiedrībai.
Kāpēc viņu sauc par tirgu,ja tas nav tirgus bet veikals.Tirgū cik es zinu var nokaulēt cenu,tā ir bijis visos laikos.Cara,vācu laikā,staļina,padomju,latvijas pirmsākumos.Bet pamēģiniet gaļu nopirkt kaulējoties.Jūs pasūtīs vienu māju tālāk.Comon,tirgū,cenas nav akmenī cirstas,ja kas .....
Nākamais, galvenais.Tirgos visu laiku mainās arī pārdevēji.Šodien Vaņka,rīt Peķka.Bet neviss tā kā pie mums.20 gadu garumā vieni un tie paši tirgotāji.Tad jau tas ir veikals, nevis tirgus
Kas tā par Marta P.
Jo raksta par Pēēē. žēēē
Idiotisms sit augstu vilni, vispār nesaprotu kā tā var uzrakstīt
Saimniek, vai zini ka tavs Volvo XC90 pie Embūtes 51 stāv bez lukturiem?
VB krievu portālā redaktors piedāvā iespēju izteikt savu viedokli tikai tiem kuri nenosoda Krievijas okupāciju un atbalsta tās ieviesto “kārtību”, bet pārējiem aizliegts paust savu viedokli par notikušo un daudzi citi ieraksti un komentāri tika dzēsti.
Vai tieši tagad ir piemērotākais laiks un iemesls vispār atbrīvoties no rus.ventasbalss.lv?
Kāpēc ne KONKURENCES PADOME, ne PROKURATŪRA NEVEIC pārbaudi?
Vai pamatoti paaugstināta cenā uz degvielu, uz granulām, uz ikdienas nepieciešamās precēm?
Lasot forumā uzdotos jautājumus,un lasot komentārus.Jāsāk domāt ka cilvēku debīlisms sit augstu vilni.
Tas viss laikam no covid pndēmijas blakusparādības.
Ka cilvēki vairāk nemāk ne domāt,ne ko jēdzīgu rakstīt.
Vienīgais gudrais rakstītajs bija kurzemnieks.
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .