Vējš 4.68 m/s
VB 2014.gada 4.aprīlis Lembergs: "Iespējamā NATO militārās klātbūtnes palielināšana Latvijā, ievedot NATO spēkus, būtu uztverama kā svešas valsts okupācija un pielīdzināma 1940.gadā notikušajai padomju karaspēka ieviešanai Latvijā ar toreizējā valsts vadītāja Kārļa Ulmaņa piekrišanu... Ja ieved NATO karaspēku, tā pēc būtības ir svešas valsts okupācija - tas pats, kas 1940. gadā, kad Latvijā ar Kārļa Ulmaņa piekrišanu ieveda padomju karaspēku, " savu viedokli pauda Lembergs."
Šajos laukos kāds uzrīkos arī kād cūk skrietiņ?
Būt viens jestrs pasāciens!
Diez vai tā laika laikraksta un portāla galvenajiem redaktoriem bija kāda morāla sabiedriskā stāja, ja viņi apzinājās, ko publicē? Ja nu galīgi nepiekrita tam, kas bija jāpublicē, jebkurā brīdī taču varēja uzteikt darbu.
https://www.ventasbalss.lv/zinas/sabiedriba/9670-lembergs-butu-jaorganize-krievu-valodas-kursi-video
http://web.archive.org/web/20120611134906/http://www.ventasbalss.lv/news/read/11032
https://www.ventasbalss.lv/zinas/sabiedriba/19435-lembergs-iespejamo-nato-speku-latvija-ievesanu-pielidzina-okupacijai
https://www.ventasbalss.lv/zinas/ekonomika/23005-lembergs-kravu-samazinajumu-ventspils-osta-skaidro-ar-sankcijam-pret-krieviju-video
https://www.ventasbalss.lv/video/preses-konferences/2458
https://www.ventasbalss.lv/zinas/ekonomika/32767-brivosta-varetu-piedalities-projekta-nord-stream-2
http://fronte.lv/2013/03/padomju-laika-sindroms-ventas-balss-redakcija/
https://pietiek.com/raksti/ventas_balss_galvena_redaktore_gundega_mertena_izplata_kremla_propagandu/
Starptautiskie eksperti iesaka palielināt pensionēšanās vecumu;
Eksperti iesaka Latvijā veikt pensiju reformu un tās ietvaros palielināt pensionēšanās vecumu.....
Vai tiešām Latvijas likumu lēmējiem ir vispār saprotams kāds ir cilvēks šodien 65 gados, kur tik daudz pārslimojuši, vai knapi izdzīvojuši šo mēri, kas visā pasaulē..?
Un arī bez tā, 65 gados cilvēks pelnījis cieņpilnu atpūtu -vismaz redzēt sauli , zaļu zāli, ziedus plaukstam .. un bērnus, mazbērnus.... , kas darbā- dzīves laikā, trakā steigā, visu paspēt nebija laika....
Atvēlēt mazliet atelpas pirms cilvēks atstāj šo zemes dzīvi...tāpat jau daudz nesagaida pat tos 65 ... vai tiešām esam vergu zeme????
Vai tiešām cilvēks jādzen līdz pēdējai elpai...to nesapratīs, kas visu savu dzīvi pavada krēslos sēžot meklējot likumu pantus , kā vairāk no tautas dabūt naudu...
Šajās dienās sastopos daudzos saziņu portālos ar šādu video ierakstu ;
https://youtu.be/RKojn_lPRAk
To noklausoties rodas jautājums; vai tikai šī vienīgā ārste zin šo patiesību ?
Jeb kā tur saka ; par ko mums nesaka ārsti? Kas tad nosaka obligāto vakcīnu??? Un kas vispār aiz visa tā stāv-vai tiešām uz šīs sērgas rēķina indēt cilvēkus un grābt naudu????
Sveiki vēlētos uzzināt atsauksmes varbūt var kāds padalīties ar auto elekrtiķi saules iela 137?
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .