Vējš 3.52 m/s
Vējš 3.52 m/s
Cik ilgi turpināsies šitie murgi,no jūsu puses.Cenu tikai ceļ,ceļ,ceļ.Cik ilgi tas taisās turpināties???Ūdens palicis Deficīts??Dzīvojam sahāru tuksnesī????Es saprotu,lai uzlabotu udens kvalitātes sistēmas,paņemti aizņēmumi.Bet tas nav jāmaksā patērētājiem.No kurienes pērkat to ūdeni,no Briseles???Kaut kāds stulbums un idiotisms.
Ceturtdienas laikrakstā bija gana nopietns raksts par situāciju Ventamonjaks terminālī, kura konti ir iesaldēti jo pieder sankcionētai personai.
Amonjaku uzglabāt ilgtermiņā nav droši, tadēļ terminālis ir jāiztukšo. Lūgums katru dienu informēt sabiedrību par statusu, jo negribētos vienu dienu elpot nevis skābekli, bet amonjaka tvaikus.
Kur Jūs špricgribētāji un COVIDS bīstams esat? A?
Visu ieviesa, kad bija 50 inficēto un miris viens mēnesī, bet
tagad visu atceļ, kad ir tūkstošos un dafiga! :D
Ja kāds vēl man teiks, ka tas viss nebija totāls fuflo, tad jums ar prātiņu nāc mājās! :D
"Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija otrdien, 14.septembrī, konceptuāli atbalstīja grozījumus Dzīvokļa īpašuma likumā, kas paredz ieviest iespēju dzīvokļu īpašnieku kopsapulces noturēt arī elektroniskajā vidē.
Paredzēts, ka dzīvokļu īpašnieki mājas kopsapulcē varēs piedalīties arī attālināti vai arī sapulces varēs organizēt daļēji attālināti. Elektronisko funkcionalitāti plānots nodrošināt Būvniecības informācijas sistēmā (BIS). Patlaban kopsapulču norise noteikta tikai klātienē.
Iespēja dzīvokļu īpašniekiem uz sapulci sanākt attālināti ļaus ātrāk un efektīvāk pieņemt lēmumus par mājas iedzīvotājiem būtiskiem jautājumiem, kā arī sapulcē ļaus piedalīties tiem dzīvokļu īpašniekiem, kuru dalība dažādu iemeslu dēļ, piemēram, kustību traucējumu dēļ, varētu būt apgrūtināta, teikts grozījumu anotācijā. "
Avots: https://www.saeima.lv/lv/aktualitates/saeimas-zinas/30105-valsts-parvaldes-komisija-konceptuali-atbalsta-dzivoklu-ipasnieku-kopsapulcu-norisi-ari-elektroniski
Lūdzu paskaidrot man kad tā par parodiju mūsu plsētā,ko sauc it kā pa tirgu.
Kas tie par murgiem,strādā,aukstākais līdz diviem pēcpusdienā.????Jūs nopietni???Comon???
Kāpēc gaļa tirgū ir dārgāka nekā lielveikalā,tad jau tas nav tirgus.Tirgus jau skaitās vietu kur var nopirkt lētāk,neviss tā kā mūsu tirgū.Beidziet bet tas kas ir mūsu pilsētā,tas nav tirgus,bet parodija
Sakiet lūdzu kad beigsies šitie murgi,un vienreiz sāksiet strādāt,tā kā tas ir pieņemts Eiropas Savienībā.
Zvanot uz poliklīnikas reģistratūru, gandrīz vienmēr tiek atbildēts viens un tas pats murgs."Atvainojiet,visi operatori ir aizņemti".Kuri visi?Cik es zinu tad tur atrodas viens cilvēks.Un no kura laika,viens cilvēks ir visi?
Uzgaidiet?Cik ilgi? Kamēr novecošu?Brīžam liekas,ka mūsu pilsētā dzīvo vairāk miljoni iedzīvotāji,un mūsu nabaga poliklīnika,ir pārslogota no darba.
Kad šis murgs beigsies???
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .