17.8 °C

Vējš 3.52 m/s

Piektdiena, 26. jūnijs
Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis
Baronkungs
Jautājums Ūdekai

Cik ilgi turpināsies šitie murgi,no jūsu puses.Cenu tikai ceļ,ceļ,ceļ.Cik ilgi tas taisās turpināties???Ūdens palicis Deficīts??Dzīvojam sahāru tuksnesī????Es saprotu,lai uzlabotu udens kvalitātes sistēmas,paņemti aizņēmumi.Bet tas nav jāmaksā patērētājiem.No kurienes pērkat to ūdeni,no Briseles???Kaut kāds stulbums un idiotisms.

Views
1398
04.04.2022, 13:58
macro-x
Situacija Ventamonjaks

Ceturtdienas laikrakstā bija gana nopietns raksts par situāciju Ventamonjaks terminālī, kura konti ir iesaldēti jo pieder sankcionētai personai.
Amonjaku uzglabāt ilgtermiņā nav droši, tadēļ terminālis ir jāiztukšo. Lūgums katru dienu informēt sabiedrību par statusu, jo negribētos vienu dienu elpot nevis skābekli, bet amonjaka tvaikus.

Views
1435
04.04.2022, 10:51
Eeeeeeeeee
Nu?

Kur Jūs špricgribētāji un COVIDS bīstams esat? A?

Visu ieviesa, kad bija 50 inficēto un miris viens mēnesī, bet

tagad visu atceļ, kad ir tūkstošos un dafiga! :D

Ja kāds vēl man teiks, ka tas viss nebija totāls fuflo, tad jums ar prātiņu nāc mājās! :D

Views
1242
02.04.2022, 14:16
Е
Е
еs
Saeimas komisija konceptuāli atbalsta dzīvokļu īpašnieku kopsapulču norisi arī elektroniski

"Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija otrdien, 14.septembrī, konceptuāli atbalstīja grozījumus Dzīvokļa īpašuma likumā, kas paredz ieviest iespēju dzīvokļu īpašnieku kopsapulces noturēt arī elektroniskajā vidē.

Paredzēts, ka dzīvokļu īpašnieki mājas kopsapulcē varēs piedalīties arī attālināti vai arī sapulces varēs organizēt daļēji attālināti. Elektronisko funkcionalitāti plānots nodrošināt Būvniecības informācijas sistēmā (BIS). Patlaban kopsapulču norise noteikta tikai klātienē.

Iespēja dzīvokļu īpašniekiem uz sapulci sanākt attālināti ļaus ātrāk un efektīvāk pieņemt lēmumus par mājas iedzīvotājiem būtiskiem jautājumiem, kā arī sapulcē ļaus piedalīties tiem dzīvokļu īpašniekiem, kuru dalība dažādu iemeslu dēļ, piemēram, kustību traucējumu dēļ, varētu būt apgrūtināta, teikts grozījumu anotācijā. "

Avots: https://www.saeima.lv/lv/aktualitates/saeimas-zinas/30105-valsts-parvaldes-komisija-konceptuali-atbalsta-dzivoklu-ipasnieku-kopsapulcu-norisi-ari-elektroniski

Views
472
31.03.2022, 18:12
Baronkungs
Ventspils tirgus,pārventā,pilsētā

Lūdzu paskaidrot man kad tā par parodiju mūsu plsētā,ko sauc it kā pa tirgu.
Kas tie par murgiem,strādā,aukstākais līdz diviem pēcpusdienā.????Jūs nopietni???Comon???
Kāpēc gaļa tirgū ir dārgāka nekā lielveikalā,tad jau tas nav tirgus.Tirgus jau skaitās vietu kur var nopirkt lētāk,neviss tā kā mūsu tirgū.Beidziet bet tas kas ir mūsu pilsētā,tas nav tirgus,bet parodija

Views
1937
31.03.2022, 17:52
Baronkungs
Poliklīnika

Sakiet lūdzu kad beigsies šitie murgi,un vienreiz sāksiet strādāt,tā kā tas ir pieņemts Eiropas Savienībā.
Zvanot uz poliklīnikas reģistratūru, gandrīz vienmēr tiek atbildēts viens un tas pats murgs."Atvainojiet,visi operatori ir aizņemti".Kuri visi?Cik es zinu tad tur atrodas viens cilvēks.Un no kura laika,viens cilvēks ir visi?
Uzgaidiet?Cik ilgi? Kamēr novecošu?Brīžam liekas,ka mūsu pilsētā dzīvo vairāk miljoni iedzīvotāji,un mūsu nabaga poliklīnika,ir pārslogota no darba.
Kad šis murgs beigsies???

Views
2282
30.03.2022, 19:37
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 5 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 5 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 5 stundām