18.1 °C

Vējš 3.65 m/s

Piektdiena, 26. jūnijs
Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis
Baronkungs
Vai Jums mīļie cilvēki loģika strādā

Kāda velna pēc ik pa laikam cilvēkiem kuri šeit forumā raksta ir jāmaina savs niks?????Labi izdzēsa,noblokēja.Taisīt jau var arī savādāk besenij karasj1,2,3,4,5,6......utt.lai tik bloķē,kas Jums nummuru ir trūkumā ko beigās pielikt

Views
647
31.05.2022, 10:42
H
H
Herta
VENTSPILS REISS, MOSTIETIES!

Tas ir normāli, ka pēc 21iem nevar tikt ne uz, ne no Pārventas?Tā tam ir jābūt, ka atstarpe starp reisiem ir turpat stunda? Mikriņi pārbāzti, ja neiekāpj sākumā, tad pēc tam uzlikts uzraksts, ka vietu nav. Jums ir zināms, cik cilvēku šovakar gaidīja velti divas stundas, un tā arī nekur netika? Pilsēta ar aizvakardienu, čuhņa, ibio!!!
uzlikts uzraksts, ka vietu nav!

Views
2155
31.05.2022, 10:37
Baronkungs
Stulbums 30 g garumā

Sakiet lūdzu kad vienreiz beigsies,līšana pēcpusē,krieviski runājošajiem.???
Cik ilgi tas murgs turpināsies?
Piem:
Pienāk cilvēks pie kases,kasiere jautā valsts valodā ko Jūs vēlaties???No kā tiek saņemta atbilde што,што( kas,kas)???
Kā tu vari dzīvot visu mūžu valstī,un neko nejēkt???
Pārdevēja automātiski pārgāja uz krievu valodu.Kas tie par murgiem,cik ilgi tas turpināsies,izdabāt krieviem,svešā valstī????
Tas ir tā kā padomju laikos ja no 10 cilvēkiem ir 2 latvieši8 krievi tad visi murkšķēs lai krievi saprastu.Vai tad vienreiz visiem pohuj par to ka viņi nesaprot ko mēs runājam.Laiācās valodu,vai arī lai lasās Zilupes virzienā.
Aizbrauciet uz lietuvu,vai arī uz kadu citu valsti.Gribu redzēt cik jūs tālu tiksiet ar savu što,što.Kad mēs vienreiz sāksim sevi cienīt,un beigsim kādam laisīt to vietu kur saule nespīd???

Views
2319
14.05.2022, 17:54
Baronkungs
Kriska kundze

Kādu Jūs skolu esat beigusi,un cik klases?
Ja nesaprotat par ko tiek runāts.Kādas skolas????
Kāds te ir sakars pa skolēniem??

Iet runa par cilvēkiem kuri šeit latvijā dzīvo vairāk nekā 40 gadu un neko nesaprot ko runā vietējie,un žvadzinājās ar savu što što ja ņepoņimaju.Kā tu vari nodzīvot visu savu mūžu citā valstī un nesaprast nevienu vārdu ko tev saka???? kā????
Tā ir tādas necieņas izradīšana.Mēs redz esam aukstāka rase,un mums nav jāmācās zemākas rases valoda.Tā sanāk.
Un es nekad no latvieša neesmu dzirdējis frāzi
" Lūdzu runājiet latviski".Lietuvā pats esmu ar to saskāries,pat vairāk kārt.
Bet mēs automātiski pārejam uz krievu valodu.
Un tā vai tad nav pakaļas laizīšana???
Nu un kad es saprotu un protu runāt krieviski.Man tāpēc nav jārunā krievu valodā.Ja cilvēks ir iebraucējs,teiksim kara bēglis,tad es vēl varu pieņemt izņēmumu,bet ne savadak.
Viela pārdomām,katram.
Un davai bez kaut kādiem šķidriem murgiem

Views
974
12.05.2022, 20:57
Baronkungs
Amonjaks

Kad beidzot kāds izvedīs to bīstamo kravu? Vai arī gaidīs kamēr tas uzzies gaisā??
Un pēc tam meklēs vainīgos???
Kā var būt tāda bezatbildība???

Views
667
11.05.2022, 16:10
agrita50
Apģērbs

Kur Ventspilī var ziedot apģērbu?

Views
2013
09.05.2022, 00:06
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 4 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 4 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 4 stundām