tehniska apskate

007 | 28.03.2016, 20:11:31 | 4532

kur varparakstitiespar tehniskas apskates veiksanureizi divos gados

Komentāri (36)

  • 0
    benedic Deo et mente 29.03.2016, 01:17:12

    Pamatskolā var iemācīties, ka teikumu sāk ar lielo burtu un beidz ar punktu, jautajumu zīmi vai izsaukuma zīmi, kā arī jālieto garumzīmes.

  • -5
    Novadnieks 29.03.2016, 06:43:37

    Iepriekšējam.
    Tu ļoti labi saprati, ko cilvēks bija domājis ar savu komentāru,bet raksti te kā pats gudrākais vistu kūtī.Dēļ tādiem"gudreļiem"kā tu,mēs šajā esam dziļā pakaļā.

  • -6
    qwerty 29.03.2016, 10:00:37

    Ja transporta ekspluatācijas nodokli iekļautu degvielas cenā un apskates cenas atgrieztos iepriekšējā līmenī , tad manis pēc skate var palikt reizi gadā .Tomēr daudzu transporta līdzekļu tehniskais stāvoklis ir pabriesmīgs un tas nozīmē ka šo satiksmes dalībnieku nihilisms apdraud citus . Esmu par drošību uz ceļa. Tieši TA ir viens no instrumentiem šīs drošības organizēšanai. Kamēr cilvēku apziņa/atbildība un LV ceļu stāvoklis netuvosies EU līmenim , apskatei jāpaliek kā līdz šim - reizi gadā.

  • 0
    Jana 29.03.2016, 16:11:52

    manabalss.lv

  • -7
    aga 29.03.2016, 21:04:25

    to qwerty
    Tev kaut kādas iestudētas frāzes no medijiem, no kā var secināt, ka tās nemaz nav tavas domas.
    Ja tu drusciņ pāris sekundes loģiski padomātu ar savu prātu, tad redzētu pavisam citu ainu. TA mūsu valstī GALVENOKĀRT ir instruments kā izkāst piķi no tā jau nabadzīgās tautas, un nevienam īstenībā no politiskās kliķes vispār nerūp cik kas un kā un ar ko brauc pa ceļu.
    Un ja tu vēl pāris sekundes padomāsi, tad redzēsi, ka ir pietiekoši daudz valstu kur brauc pa ielām vēl briesmīgāki auto nekā pie mums, un tur neviens par to neuztraucas tāpat kā tas bija pie mums vecajā Padomijā.
    Un ja tu vēl pāris sekundes padomāsi, tad ieraudzīsi, ka dēļ tiem TA striktajiem noteikumiem svalkās jau tā mūsu nabagie iedzīvotāji ir spiesti nodot salīdzinoši labus auto ar kuriem vēl varētu braukt un nevienam nekas netraucētu. Un ja tu vēl pāris sekundes padomāsi, tad varbūt sapratīsi kāpēc tā notiek.
    Es arī esmu par drošību uz ceļiem, bet šajai mašinērijai, kura mūs pārcentīgi drāž katru dienu ir visas iespējas strādāt pavisam savādāk.

  • -4
    Novadnieks 29.03.2016, 21:20:28

    To qwrty.
    Tev taisnība par visiem 100%.

  • -2
    funky monky 29.03.2016, 23:49:48

    Jā, qwerty taisnība.

  • -2
    qwerty 30.03.2016, 08:05:16

    to aga
    Paldies par manis teiktā komentēšanu. Atļaušos palikt pie savām domām , jo runāju par novērojumiem ,kuri man radušies 15 gadus strādājot autoservisā. Ja Jūs pieminat cilvēku švako rocību , tad jājautā, kā gan var atteikties no bremžu remonta, atrunājoties ar līdzekļu trūkuma. Varbūt tad labāk atteikties no auto? Bet nē! Cilvēkam ir auto ,ir statuss kaimiņu vai draugu acīs , bet tehniskais stāvoklis ir štrunts, tā lūk!
    Zināju tādus desmitiem auto un to īpašniekus , kuri TA vienkārši pirka.Kad iedomājos kādā stāvoklī tie auto ir , bail paliek pa ielu braukt. Ja nevari atļauties auto uzturēt tehniskā kārtībā , tad nemokies ,pārdod un nevaino - re kā man katru gadu piekasās! Mans autovadītāja stāžs ir vairāk kā 30 gadu un ne reizi neesmu saņēmis t.s. melno uzlīmi. Cita lieta ir ka tiek paceltas nodevas un nodokļi , es arī pret to iebilstu , taču par TA esmu tikai PAR.

  • 0
    žurka 30.03.2016, 08:30:02

    Jā, auto ir ko remontēt vismaz reizi gadā. Bet man šoks par ko citu - šogad ir krietni pacelts CSDD ceļu nodoklis, viss izdarīts klusu, ne čiku, ne grabu, bet ceņņiks - dubultā. Kā lai tādu summu sakrāj?

  • -9
    aga 30.03.2016, 15:14:30

    to qwerty
    Jā, tev ir ķēriens nesaskatīt par ko es rakstu, un izdomāt to par ko es neesmu teicis (runa iet par bremzēm), un es nemaz netaisos tevi pārliecināt mainīt savu viedokli.
    Noteikti to, ka CSDD boksos ir brutāli sabojātas neskaitāmas braucošas automašīnas arī nekad neesi dzirdējis? Nu ja tu esi par tādu CSDD, tad tik dzīvo vien tālāk ar rozā brillēm uz acīm, un izmaksā CSDD vietā cietušajiem kompensācijas par tīši sabojātiem auto, kuras droši ka ir ar daudzām nullēm rakstāmas, kopš CSDD radīšanas brīža.
    Spriežot pēc tavas stilistikas un interpunkcijas tas taču biji tu, kas senāk te uzstājās ar krutāko niku Eiropijā izbijis valsts patriots, kurš katru dienu bārstīja anarhistiskus komentārus? Viss mums ir skaidrs kas tu esi par tipu.

  • 0
    qwerty 30.03.2016, 17:48:25

    paldies,uztvēru Jūsu stilistiku : vienā postiņā trīs reizes - Pāris sekundes :)
    Tas viens, otrs - runa nekur neiet! :):):)

  • -10
    aga 30.03.2016, 19:44:27

    Zinu zinu, ka ar saprašanu tev grūti, nav vērts atzīties. Patriotelis vienmēr tikai izmanto iespēju izteikties šabloniskos saukļos, un neieklausīties tajā kas ir ārpus viņa maļamā.

  • -4
    Novadnieks 30.03.2016, 20:24:17

    Ir mašīnai jābūt labā tehniskā stāvoklī,lai neapdraudētu ne citus,ne sevi uz ceļa.Par to vispār nav ko strīdēties.Lieta ir cita un pavisam nopietna.Un tie ir nenormāli augstie maksājumi (neatbilstoši realitātei),ko pieprasa CSDD ,kad cilvēks veic kārtējo tehniskoauto apskati.Tā nav saprātīga naudas iekasēšana par veikto pakalpojumu,bet ar likumu legalizēta noziedzīga naudas izspiešana no cilvēka ,apzinoties personas bezpalīdzīgo stāvokli,izmantojot alternatīvas neesamību.

  • -8
    Victor Def 31.03.2016, 02:34:29

    Atkal lauķis ņaud!!! Novadniek, ko tu maisies pa vidu visos foruma tematos?! Tak apnicis jau te smirdināties, pārgudrais!!! Ja tu nespēj iztikt bez citu foruma dalībnieku aizvainošanas, kuru viedoklis nesakrīt ar tavējo, tad vienkārši pieveries, nelien te, izdzēsies un ej iztīri savu vistu kūti!!!

  • -2
    Novadnieks 31.03.2016, 06:22:40

    Tu tik visur vari līst.Tu gadījumā neesi uzskaitē pie psihiatra?Laikam bērnībā tev vienaudži tā nopietni pāri nodarījuši.Bija te iepriekšējā forumā tieši tāds pats jocīgais kā tu(dēvēja sevi par POLICIJA).Pirms raksti komentāru,aizskaiti līdz desmit un nepārsprāgsti no dusmām un bezpalīdzības,ka nepieķēzī istabu.

  • -8
    Victor Def 31.03.2016, 07:19:57

    Ja kāds ķēzī nepārtraukti, tad tas esi tu, pa visu VB. Nav nevienas tēmas forumā, kurā tu kādu nebūtu apsaucis par «atsaldēto» vai tml.!

  • -10
    Аnita 31.03.2016, 07:23:35

    Tas tādēļ,ka jūs man visi besījat un man besī ventspils.Mani sieva pameta,aizgāja pie cita,un es tāpēc dzeru un brīžiem nejēdzu ko rakstu.
    Laikam man pašam vajadzēs psihiatra palīdzību. :(((

  • -2
    Novadnieks 31.03.2016, 07:37:55

    Uzradies ir vēl viens novadnieks.Vai tik tas krutais atsaldētais nav Defs?Tu "gudriniek" mācies,ja?Tad jau droši vien būsi ar augstāko izglītību.Tavi komentāri jau liecina par tavu neciešamo raksturu.Tavs komentārs,kur tu,gļēvā dvēsele, uzdevies par novadnieku,tik tiešām liecina par to,ka tu varētu macīties,lai iegūtu augstāko izglītību,lai parazitētu un citiem traucētu normāli dzīvot.

  • -2
    Novadnieks 31.03.2016, 12:24:46

    Victor Def.
    Nožēlojams akmens metējs no mugurpuses tu esi.Tādi ilgi nemocās.Interesanti,tev draugi ir?Lai Dievs stāv klāt tiem nelaimīgiem,kuri tev uzticas.

  • -9
    Victor Def 31.03.2016, 16:22:47

    Njā, nemaz nezināju, ka mācīties, vai iegūt augstāko izglītību - tas ir slikti. Toties labi ir saukāt visus par atsaldētajiem, tēlot pārgudro visos tematos, uzrunāt svešus cilvēkus uz TU utt...
    3 nervozi posti pēc kārtas - TEV JĀSTRĀDĀ NAV???

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: