Es vairs nevaru.........

Gunvaldis | 29.10.2016, 18:03:12 | 1874

Es 10 gadus nemitīgi tieku vazāta pa tiesu namu gaiteņiem par to ka nekad nedariju neko sliktu! Ir bijusi viena vienīga kļūda- aizdevu naudu policistu sievai. Kad aidevu naudu, es nekad nevarēju iedomāties, ka ar mani tā varēs kāds izrīkoties! Protams, ka nauda atpakaļ netiek atdota un vēl pret mani bija safabricēts kriminālprocess!
Tomēr tiesa visās instancēs atzina, ka safabricētā krimināllieta nav pamatota un tai ir prīvata ievirze. 10 gadus dzīvoju ellē un brīnos, kā vēl esmu dzīva! Man bija žēl ne tikai sevis un savas zaudētās naudas, bet arī to, kāmēr tiesājos, dabūju smagu depresiju...
Māsīcas dēls mums ar bērniem palīdzēja ar naudu, lai samaksāt par kredītu, lai vispār izdzīvot. Nauda pamatā ir domāta arī pārējām radiniekiem. Reizēm man bija tik slikti, ka es no mājās gadiem ārā iziet baidījos, nerunājot jau par pasta sūtījumiem. Es nevienu no sūtījumiem neesmu saņēmusi. Pēc kāda laika es uzzināju, ka pa visiem šiem gadiem VID man aprēķināja 20 000 Eur nodokļa summu..... Tas ir gals!
Man kā radošam cilvēkam ir ļoti grūti šādos apstākļos dzīvot. Es tiešām brīnos, kā es pēc visa pārdzīvotā esmu dzīva un staigāju pa zemi. Es negribu publiski bļaustīties, kā man tagad dara pāri un kā man klājas, jo cilvēki ir nežēlīgi un tas nevienu neinteresē. Es gribu, lai vienreiz tas viss beidzas!!! Es tāpēc gribētu uzzināt, ja es uztaisu pašnāvibu,vai VID maniem bērniem (15 un 17 gadi) neatņems dzīvokli?

Komentāri (27)

  • -1
    Ena 30.10.2016, 01:02:24

    Ventspilī tikai lētticīgie palikuši ?

  • 0
    works 30.10.2016, 05:35:45

    Ir tāda iestādē,kā beztabu,ltv un tt tur šitos visus lupatniekus izvazās pa visām instancēm atrādīs sabildēs un visu lietu novedīs līdz rīgai. Ventspils tiesa ir uz vienu roku ar policistiem zagļiem,meļiem un ārstiem zagļiem,meļiem tam esmu gājis cauri . Karma un bumerangs reiz nāks arī viņiem .

  • 0
    igors 30.10.2016, 20:22:35

    Tā viņš ir, ja nau kādi radinieki varas iestādēs, man pašam arī bija slikta pieredze, ar A.Šroma kungu, izkrāpa lielu naudu, un tikko kustinu tiesas lietas, tad policija sāk intresēties un mēģina viskautko piesiet!
    Tādi mūsu valstī ir strādājošie varas orgāni!

  • 0
    Jans 01.11.2016, 07:06:33

    Nesaprotu, kur autoram radies nodokļu parāds un pie tam tik liels? Par aizdotu naudu nodokļi nav jāmaksā. Gan jau būs kādas štelles taisītas, ja tāds uzrēķins. Un kāds tam visam sakars ar pasta sūtījumiem?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: