Es vairs nevaru.........

Gunvaldis | 29.10.2016, 18:03:12 | 1872

Es 10 gadus nemitīgi tieku vazāta pa tiesu namu gaiteņiem par to ka nekad nedariju neko sliktu! Ir bijusi viena vienīga kļūda- aizdevu naudu policistu sievai. Kad aidevu naudu, es nekad nevarēju iedomāties, ka ar mani tā varēs kāds izrīkoties! Protams, ka nauda atpakaļ netiek atdota un vēl pret mani bija safabricēts kriminālprocess!
Tomēr tiesa visās instancēs atzina, ka safabricētā krimināllieta nav pamatota un tai ir prīvata ievirze. 10 gadus dzīvoju ellē un brīnos, kā vēl esmu dzīva! Man bija žēl ne tikai sevis un savas zaudētās naudas, bet arī to, kāmēr tiesājos, dabūju smagu depresiju...
Māsīcas dēls mums ar bērniem palīdzēja ar naudu, lai samaksāt par kredītu, lai vispār izdzīvot. Nauda pamatā ir domāta arī pārējām radiniekiem. Reizēm man bija tik slikti, ka es no mājās gadiem ārā iziet baidījos, nerunājot jau par pasta sūtījumiem. Es nevienu no sūtījumiem neesmu saņēmusi. Pēc kāda laika es uzzināju, ka pa visiem šiem gadiem VID man aprēķināja 20 000 Eur nodokļa summu..... Tas ir gals!
Man kā radošam cilvēkam ir ļoti grūti šādos apstākļos dzīvot. Es tiešām brīnos, kā es pēc visa pārdzīvotā esmu dzīva un staigāju pa zemi. Es negribu publiski bļaustīties, kā man tagad dara pāri un kā man klājas, jo cilvēki ir nežēlīgi un tas nevienu neinteresē. Es gribu, lai vienreiz tas viss beidzas!!! Es tāpēc gribētu uzzināt, ja es uztaisu pašnāvibu,vai VID maniem bērniem (15 un 17 gadi) neatņems dzīvokli?

Komentāri (27)

  • -1
    Nif nifs 29.10.2016, 18:15:51

    Nevis VID dzīvokli atņems, bet Bāriņtiesa bērnunamā ieliks tavus bērnus. Dzīvoklis līdz ar to....ej nu zini. Nedari gan to, kaut bērnu dēļ Laimoni, kurš raksti sieviešu dzimtē...ej svētdienās uz baznīcu, meklē risinājumu pie Dieva. Tur tas ir, pavisam nopietni.

  • 0
    tā viš i 29.10.2016, 18:20:33

    respect

  • 0
    Novadnieks 29.10.2016, 18:40:42

    Varbūt uzraksti šeit,forumā tās policista sievas vārdu un uzvārdu,Nebaidies,ja jau esi cilvēks ar iespējamu pašnāvības izdarīšanu,kas protams nebūtu prāta darbs,bet darīšana tava.Nevienam nedodu padomu,bet ja es sadomātu sev darīt galu,tad paņemtu savus pāridarītājus sev līdz,jo kompānijā jautrāk.

  • -1
    Ridzinieks.. 29.10.2016, 18:44:48

    Iesaku no labas labas sirds versties pie Privata Advokata: Igors Jakusonoks. Ir rezultats, vairak ka 10 gadus izmantoju vina pakalpojums. Bet, uzblaut vins var ari, bet i to par mulkibam no Jusu puses. Nenozelosiet, vins uzreiz pasaka, vai vares palidzet vai nu nu ne!
    Atvajnojos, bet par konsultaciju gan naksies samaksat.
    Smejaties, vai nu ne, bet pie vina pat cigani versas.
    Velies sviestmaizi, tad esi gatavs....
    Izmaksas neteiksu...
    Konsultejaties ar mr.Jakusonoks.

  • 0
    Gunvaldis 29.10.2016, 19:20:04

    Paldies, man ir advokātsm no Rīgas un nav nekādas jēgas un samaksa arī neadekvāta.

  • 0
    Novadnieks 29.10.2016, 18:49:08

    Varbūt vēršanās pie Dieva kaut kādu mierinājumu var dot,bet aizdoto naudu tas neatgriezīs.
    Vispār kaut kāds vājprāts,iesaistīties nopietnās lietās ar policijai pietuvinātu cilvēku!Neņem ļaunā,bet kur tev prāts bija?

  • 0
    Ridzinieks.. 29.10.2016, 18:49:09

    Liels Pluss Novadniekam!

  • 0
    Ridzinieks.. 29.10.2016, 18:51:42

    Versies uz prokuraturu, bet ne Ventspils. Ja nepalidzes Ventspils, tad uz Rigas General Prokuraturu.
    I to, talak, atkarigs no iesnieguma un atbildes.
    Turpinajums sekos......

  • 0
    šašliks 29.10.2016, 18:51:57

    Sūdzi viņus pašus tiesā par morālo kaitējumu. Kur te vienā tēmā pavīdēja, kāds bija ierakstījis, ka par novešanu līdz tieksmēm uz pašnāvību var uzsākt krimināllietu.

  • 0
    Ridzinieks.. 29.10.2016, 18:58:13

    Es personigi kad eju uz tiesam, noalgoju 3 privatos advokatus.
    Vot tad ir rezultats, jo vini daris visu lietas laba, kaut tik tas butu manas intereses laba un t.t...

  • 0
    Pelēkais akmens 29.10.2016, 19:02:28

    Teātris....

  • 0
    Ridzinieks.. 29.10.2016, 19:05:07

    Svarigakais ir tas kad ej uz tiesu, Nenem Ventspils advokatus, jo vini visi ar tiesnesi ir ka cimds ar roku.
    Panem Ridziniekus.
    Piekritu, parmaksasi, bet es vismaz ta daru. Vismaz ka divus advokatus noalgoju, bet galvenais lai nebutu vietejie.
    Lieku pat miksto Tiesas Izplditajiem.

  • 0
    No malas 29.10.2016, 19:47:26

    Bet varbūt labāk naudu izlietot,lai noalgotu nevis advokātus,bet nopietnākus vīrus,kas tai kruķa sievai apaus betona zābaciņus?

  • 0
    Ridzinieks.. 29.10.2016, 19:06:25

    Pedejais komentars no manas puses: Katru Likumu var apiet ar Likumu.

  • 0
    tā viš i 29.10.2016, 19:11:07

    Man,kā Apsargam,ir jautājums-kur ir tēmas autors??!,ko??

  • 0
    tā viš i 29.10.2016, 19:14:24

    Pirmdienas rītos šādas tēmas netiek paceltas. Tā kā,lohi-mazi,un lieli-eh,labi-aizmirsīsim šo tēmu.

  • 0
    šašliks 29.10.2016, 19:44:03

    Kur tev sestdienas vakarā radās pirmdienas rīts?

  • 0
    tā viš i 29.10.2016, 19:19:51

    Nē nu,nevaru samierināties! Labi mēs ta,a Novadnieks arī uzķērās uz šito burbuli.. .Spaisiņš,tas ir spaisiņš.

  • -1
    Gunvaldis 29.10.2016, 19:21:17

    es ļoti atvainojos, piedodiet, ja varat , es neredzu vairs neko, jo- raudu... Man vairs nav spēka šīs mocības izturēt....

  • -1
    Latvija pāri visām! 29.10.2016, 19:23:32

    Nesaprotu, atvainojiet, lohus, kas kādam aizdod naudu...
    Piecīti iztikai vari aizdot un viss!
    Atdod, vari aizdot atkal,
    neatdod, vari vairs neaizdot.

  • 0
    tā viš i 29.10.2016, 19:25:37

    Laimonīt! Nemirsti! Vai jums šim vakaram naudiņas pietiks? Gan jau tevi rīt sašūs citā vietā! Piemini manus vārdus.

  • 0
    qwerty 29.10.2016, 21:49:45

    Īstie lēcēji eklērus neprasa , tie nolec bez ažiotāžas.

  • -3
    Lise 29.10.2016, 22:41:25

    Sveika, Laimonīte!
    Laimējies tev nepajokam.. Drausmīgs tev tas stāsts, un pēc visa spriežot tā ir taisnība. Es ļoti piekritīšu pirmam komentāram- reizēm novēršot domas, domājot par Dievu, viņa dēla upuri un mīlestību kļūst vieglāk.
    Tomēr neaizmirsti, ka viss var laboties, ja dēls būs prātīgi audzināts - viņš sāks strādāt un palīdzēs tev, Dievs dod, lai būtu arī vīrs, kas palīdz. Arī meita drīz izaugs. Nepamet viņus!
    Ja grūti ar finansēm, dodies uz soc.dienestu, tur saņemsi papīrus, kas apliecina tavu nespēju maksāt VID parādu. Saņemies drosmi (palūdz Dievu)un aizej uz VID konsultāciju ( tur strādā tādi paši cilvēki- un sirds ir visiem, pat ja tā ir cieta) - tur noskaidrosi, kā viņi var tev līdzēt (ar papīru no soc.dienesta- maznodrošinātās vai trūcīgās statusu). Varbūt var atlikt, mīkstināt vai vēl kā palīdzēt.?
    Varbūt var pieteikt tavu maksātnespēju?
    Protams, dzīvojot bailēs labāk ir pārvākties uz mierīgāku vietu, tev kā radošai personībai arī tas derētu.
    Un neaizmisti, ka ir labi cilvēki!
    Lai Dievs Tev palīdz!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: