Jehovas liecinieki.

666.lv | 05.09.2016, 17:59:10 | 2148

Es vēršos pie Jums Jehovas liecinieki. Ja nebeigsiet savā sektā vilkt citus cilvēkus un skalot viņiem smadzenes nāksies Jūsu kantori uzlaist gaisā. Taču attopieties! Neesiet Jūs nekādi izredzētie. Dievs ir viens un viņu noteikti nesauc Jehova. Vai Jūs, sektas locekļi , tiešām neredzat, ka ar Jums manipulē ? Taču ieklausieties, ko saka Jūsu līdzcilvēki, ka tas viss ir galīgs sviests. Ieklausieties savā sirdsbalsī.
Šīs sektas vadītājus vajadzētu izolēt no sabiedrības. Ja zinātu viņu vārdus - runātu aci pret aci.

Komentāri (108)

  • 0
    Frīdis 07.09.2016, 22:16:27

    Jehovas liecinieku kroplo sektu jāaizliedz ir ar likumu ! Viena slima tautiņa kura prasās nokļūt aiz restēm ! Cilvēki - atveriet acis - neziedojiet ne santīma šiem krāpniekiem un blēžiem !!!!

  • -2
    Novadnieks 08.09.2016, 08:04:54

    Tātad, jehoviešiem kropla sekta.Kristiešiem un pārējiem oficiāli atzītiem gan viss ir kārtībā,tā teikt tie ir bez kropluma.Esiet visi tie pareizie,ar taisnām mugurām,visi locekļi jums ir klāt un domas gaišas un tīras dvēseles.Gan starp jums,gan starp jehoviešiem ir tādi maitas,kuri totāli ir sasmērējušies,tādējādi kaitējot gan saviem bērniem un mazbērniem un sev apkārtējiem arī.Neatbalstu ne jehovas sekotājus,ne tos kas gaudo par Muhamedu,kā arī neatbalstu nevienu citu apmātu ļaužu grupu kas vienkārši akli tic un tic tikai tāpēc ka tā labpatīk viņu priesterim,kurš attiecīgi visai veiksmīgi izmanto šos garā vājos ļautiņus.
    Gribu ieteikt tradicionāliem kristiešiem "nespļaut" virsū savējiem-arī jehovieši ir kristieši,tikai ar mazliet citādu ampelēšanos.

  • -1
    Ragnar 07.09.2016, 22:20:50

    Tas pārfrāzēts franču filozofa teiciens " Es nepiekrītu tavam viedoklim,bet esmu gatavs mirt lai tu to drīkstētu izteikt" Laikam apmēram tā,neatceros gan vārdu,kas to teica.

  • -1
    Novadnieks 07.09.2016, 23:01:34

    Ar ko kristietība labāka par citā reliģijā (islamu ,budismu,hinduismu)?Tā kā spītīgi komunisti,gatavi uz visādām nelietībām,lai tik būtu situācijas noteicēji pasaulē.Mēs tik tie pareizie,visi citi ir sektanti.
    Kurzemniek ,esmu izlasījis Korānu un Bībeli,un droši varu apgalvot,ka Bībele nobāl Korāna priekšā.Kas attiecas uz Budismu un Lamaismu,tad tām divām reliģijām būtu jākļūst par dominējošam visā pasaulē,jo pilnībā tur ir izslēgta vardarbība un ļaunums.Varbūt tu nezini,ka kristīgās reliģijas autori šo reliģiju izveidoja,lai savos žņaugos turētu visu cilvēci,ar mērķi paverdzināt un valdīt ,pielietojot visus līdzekļus savu interešu īstenošanai.
    Un beidz te slavināt to,ko vispār vajadzētu aizliegt ar likumu.

  • 0
    Tepatvien 08.09.2016, 07:34:36

    Kristus mācība jau nav patreizējā kristietība ar katolisko baznīcu priekšgalā. Tas ir pavisam cits pasākums un tā mērķis tiešām ir būt par situācijas noteicējiem.
    Cien. Novadniek, izlasīt jau vēl nenozīmē saprast. Neņem ļaunā. ;)

  • -1
    Novadnieks 08.09.2016, 08:46:30

    Neko neņemu ļaunā.Tieši otrādi,Paldies par viedokli.Tev pilnīga taisnība.Izlasot Korānu un Bībeli daudz ko nesapratu.Vairāk gan salīdzināju un šo to arī sapratu.Un sapratu arī to,ka var iztikt gan bez Bībeles gan bez Korāna,jo pirms tam taču dzīvoja.

  • -1
    Latvija pāri visām! 08.09.2016, 09:44:41

    Novadniek, stiprs šķieties tu savā ticības pārliecībā - NEticībā.
    Teikšu tev, tava NEticības mācība pat no vnk vēstures un ideju viedokļa ir pekstiņi.

  • -1
    Novadnieks 08.09.2016, 11:41:28

    Kur nu man dzīvot tavas parliecības ticībā.Nav man lielummānija un pārliecība ka esmu pārāks par citiem un pareizāks,atšķirībā no kristiešiem.Jā, ar neizsakāmu vēlēšanos tradicionālo konfesiju augstākās aprindas un arī daži zemāk stāvošie grib būt ar autoritāti cilvēcei,nedomājot par graujošām sekām.Un neesmu es neticīgais.Es ticu realitātei un acīm redzamajam.Man nav jātic kaut kam tikai tāpēc ka daudzi tam tic,paši īsti nezinot kam un kāpēc.Man nav jāpaliek par lētticīgu muļķi un kaut kādiem parazītiem jādod desmitā tiesa un vēl rokas jābučo.Kā saprotu ,tu esi katolis.Tad jautājums tev,kāpēc Dieva vietnieks zemes virsū ir tik bailīgs, ka pārvietojas bruņotā stikla būrī un ir spiests pulcināt ap sevi pasaulē profesionālākos miesas sargus(Šveices gvardi)?Vai tad,ja pašu Dievu nevar iznīcināt,tad jau viņa viņa vietniekam arī ir jābūt tādam pašam.Interesanta viela pārdomām-Dievam ir vietnieks.Vai kaut ko vēl stulbāku nevarēja izdomāt?Ja Dievam būtu vietnieks,tad arī viņam ir jābūt nemirstīgam(mūžīgam),bet šie te Vatikāna parazīti ik pa laikam atpiržās.

  • -1
    Latvija pāri visām! 08.09.2016, 09:54:49

    Tepatvien,
    Nebūtu pareizi pretnostatīt vēsturisko kristīgo baznīcu un Kristus mācību.
    Tad var nonākt līdz smieklīgajām sektantisma pretenzijām - nekur nav pareizi, tikai manā mājas drudzē, kurā nāk teiksim, Arvīds. Juris un Dace:)
    It kā Kristus būtu piesaistīts pie cilvēku pretenzijām uz savu reliģisko pārpareizumu...
    Šādas pretenzijas nav bibliskas, vnk cilvēcīgi psiholoģiskas - pareizākā tauta, pareizākā ideoloģija, pareizākā ticīgo grupiņa.
    Kristus māca - neviens nenāk pie Tēva, kā vien caur Mani.
    Tam vajadzētu būt kritērijam, nevis ņemšanās gar sekundārām lietām.
    Sektantismā sektas dalās kā amēbas, jo vienmēr atradīsies iemesls, kur visi nedomās vienādi.

  • 0
    domīgā 08.09.2016, 10:48:26

    Manis pēc šie cilvēki var ticēt kam grib, bet būtu lūgums nenākt manā sētā ,kad vārti ir aizvērti. Tā ir ielaušanās privātīpašumā .Pēc tam nevajag sūdzēties ka sakoda suns vai draudēja ar ieroci.

  • 0
    Tepatvien 08.09.2016, 12:44:37

    Kurzemniekam:
    Tieši otrādi, nevis pretnostatot, bet pārbaudot, nonācu pie secinājuma (un ne es viens), ka baznīca it sevišķi katoliskā pati ir pretnostatījusi sevi Kristus mācībai. Un tam nav nekāda sakara ar sektantismu. Pie tāda secinājuma katrs var nonākt, vienkārši to pārbaudot. Novadnieks, redz, arī pie tāda ir nonācis, tikai vēl ar Kristus mācību nav iepazinies, ieraudzījis baznīcu torņus un secina, ka visi, kas sevi sauc par kristiešiem ir vienādi. Tā tas arī ir. Kristieši - Kristus + tieši, tieši tādi kā Kristus. Kur tādi redzami?

  • -1
    Latvija pāri visām! 08.09.2016, 13:11:12

    Tepatvien, tas atkarājas, kā teica Vinnijs Pūks:)
    Romas katoļu baznīca šodien daudzviet pasaulē sludina Kristu patiesi, lai arī tās atsevišķi negodprātīgi pārstāvji taisa nesmukumu.
    Bet tādi - mellās avis ir visur un vienmēr, arī grupiņās kas sevi dēvē par pareizajām.

    Novadnieks pie kā ir nonācis?
    Pie prasta ateista antiklerikālisma un negatīvisma, kas neko no Kristus viņam vis neatklās.

    Bet, no tevis saprotu, ka sektantus un ateistus vieno tikai viena lieta - rūgtums pret baznīcu.

  • -1
    Novadnieks 08.09.2016, 14:22:25

    Pieņemsim ka es patiesi ticuDieva esamībai,nevis kaut kādu apmāto apgalvojumiem un Bībelēs pekstiņiem.Ko tad ,es esmu ateists,zaimotājs?Ja man attiecībās ar Dievu nevajag starpnieku,tad esmu atkritējs no no kaut kā pareiza?Kristieši tik ļoti trīc par savu utopisko pārliecību,ka ir gatavi uz visādām draņķībām un aplamiem apgalvojumiem par citu kristiešu tādām pašām draņķībām.Gandrīz visi jūs reliģiozi noskaņotie esat ar dīvainībām.Vieniem tās ir nevainīgas ,bet citiempat noziedzīgas.Netaisos te gudri spriedelēt ,bet vienu gan teikšu.Nu ir taču miljoniem mudaki,kuri tic apgalvojumam,ka pēc sišanas krustā, cilvēks nomira,tika ievietots kapā,pēc pēc tam cēlās augšā un uzlidoja debesīs.Murgs gatavais.Vatikānā sēdošiem un visiem citiem baznīcu tēviem liels prieks par savām letticīgām avīm.Cik neaptēsta tomēr ir āriešu rase.Žēl ka atlanti un lemūrieši vairs nav,viņi šādu ampelēšanos nepieļautu.

  • 0
    Tepatvien 08.09.2016, 15:38:02

    Kurzemnieks:
    Katrs, kas kaut ko sludina, uzskata ka to dara patiesi. Tas nav rādītājs. Rādītājs ir sludināšanas rezultāts - uz Kristu ticīga cilvēka dzīvošana šinī gadījumā. Tāda veida dzīvošana gan nav savietojama ar piederību jebkādai baznīcai, vai tā būtu katoļu vai kāda cita. Tā mācība ir tukša un bez dzīvības.
    Rūgtums? Nē, vienkārši pārbaudīta atziņa.
    Ateists jau nav pareizs apzīmējums - drīzāk tas ir neticīgais, pagāns, kam tomēr cerība nokļūt Debesīs ir lielāka nekā baznīcēnam.

  • 0
    Latvija pāri visām! 08.09.2016, 15:53:42

    Novadniek, netiecot Dieva atklāsmei Bībelē, tu nonāc pie tās pašas "ticības Dieva esamībai" kas ļaunajiem gariem, jo tie arī tic un ... dreb.

  • 0
    Latvija pāri visām! 08.09.2016, 15:54:16

    Novadniek, netiecot Dieva atklāsmei Bībelē, tu nonāc pie tās pašas "ticības Dieva esamībai" kas ļaunajiem gariem, jo tie arī tic un ... dreb.

  • 0
    Latvija pāri visām! 08.09.2016, 16:05:53

    Tepatvien,
    tu kļūdies, Bībele nemāca, ka neticīgajam vai pagānam, joprojām paliekot neticīgam vai pagānam, ir lielāka cerība nokļūt Debesīs nekā baznīcēnam. Bībele māca - ikviens kas tic Kristum, taps izglābts. Atceries to vienu ļaundari pie krusta, kas ieticēja Kristum un tika izglābts. TICOT, jo labam un pareizam palikt viņam vairs nebija laika..
    Laba un pareiza dzīvošana ir ticības rezultāts.

  • -1
    Novadnieks 08.09.2016, 17:20:17

    Varbūt vari paskaidrot,no kā tad tas ticīgai tiks izglābts?Un ko ir nogrēkojies cilvēks,kurš nepieder nevienai reliģijai,bet visu savu mūžu ir nodzīvojis godīgi?Tikai lūdzu,bez aplamībām un pekstiņiem.

  • 0
    Latvija pāri visām! 08.09.2016, 16:08:08

    Un atceries, ka baznīca visās tās izpausmēs - draudzēs, ir ticīgo kopība un Kristus paša nodibināta.

  • 0
    Antra Paegle 08.09.2016, 16:26:16

    Mani vienreiz jehovas liecinieki pārbaidīja, pieklauvējot pie durvīm un pajautājot: "Vai mājās esmu viena? " Vai tas ir normāli?

  • 0
    Novadnieks 08.09.2016, 17:16:00

    Vai tiešām?Kaut kas traks.Ko nu?

  • 0
    Latvija pāri visām! 08.09.2016, 17:28:13

    Novadniekam,
    izglābts no Dieva dusmām, kuras Viņs vērš pret saviem pretiniekiem. Kas tic Viņa dēlam, tos Viņš pieskaita pie saviem draugiem. Bez ticības Dievam patikt nevar.
    Un nestāsti pekstiņus par godīgo mūža nodzīvošanu...

  • 0
    Latvija pāri visām! 08.09.2016, 17:31:39

    Un tu, novadniek, savā pašreizējā sirds stāvoklī esi Dieva pretinieks, tātad, saņemsi sodu mūžībā, ja dzīves laikā paliksi šai pretniecības stāvoklī.
    Sods tiks atcelts, kad ticēsi Kristum.

  • 0
    Novadnieks 08.09.2016, 17:57:22

    Un kā tad ar visiem tiem kas dzīvoja pirms Kristus?Vai tie mūžīgi mūžos smilkstēs ellē?

  • -2
    Anita 08.09.2016, 17:45:10

    Lasu un brīnos , vai tiešām Kurzemnieks domā ,ka mūžu nevar nodzīvot godīgi kā tikai klausot tam ,ko sludina baznīckungi .Es uzskatu ,ka godīgi dzīvot nozīmē nevis pildot baušļus ,bet nedarīt neko sliktu tikai un vienīgi tāpēc ,ka tas ir slikti un ne jau no bailēm no Dieva .Man tāds Dievs nevieš cieņu ,ja man no viņa jābaidās .Te nu neder teiciens : ja baidās , tātad ciena.Personīgi es ticu Augstākajam saprātam ,kurš izveidojis šo zemi un cilvēkus un visu ap mums, un katram devis savu likteni un ar to tad mums nākas sadzīvot.

  • 0
    Tepatvien 08.09.2016, 17:50:21

    Kurzemniekam:
    Nevajag šūmēties, es nerakstīju, ka Novadnieks ir ko jau iemantojis, bet ka viņam ir cerība lielāka nekā kādam grāmatniekam.
    Par pēdējiem komentāriem - ui, kur tik augstu sevi vērtējam, ka spriežam par cita sirds stāvokli, it kā jau būtu no paša Dieva iecelts par to spriest.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: