Ārstniecības politika

Tārps | 05.06.2022, 09:45:24 | 2316

Paskaidrojiet lūdzu man šo jēgu.Tad kad cilvēku bija divreiz vairāk pilsēta tad cilvēkiem pie speciālista nebija jāgaida mēnešiem ilgi.Tagad kad pilsēta ir tukša lai cilvēks tiktu pie speciālista, jāgaida rindā? Bet ja iet pa naudu tad pieņem uzreiz.Kur tad tā rinda paliek??!Izkūp gaisā??Ja cilvēkam ir kāda kaite,un tam vajaga pie speciālista,tas nozīmē ka tam ir vajadzīgs tagad un tūlīt,nevis pēc nedēļām,vai mēnešiem,ne tā???Tiek pie ārsta tad kad jau jādomā par katafalku,ne tā???Kam tad ir domāta medicīna un ārsti????Kam,lai iekasētu naudu,un gudri papļurinātu????
Ne priekš tam lai momentāli glābtu cilvēku dzīvības un momentā ārstētu.Kas tad nu baigi pārstradajušies,krīt no kājām nost,aiz noguruma???

Komentāri (36)

  • -1
    ilona kaķis 10.06.2022, 09:27:33

    Simia, tas ir nopietni. Es mēģinātu caur ģimenes ārstu, pie kura bērns pierakstīts, dabūt viņam norīkojumu uz slimnīcu. Vienkārši izrunāt situāciju, jo no nodaļas uz izmeklējumiem viņi kaut kā iedabū.
    Ja nu galīgi nekā, iet pie CT kabineta raudāt dakteriem vestē. Kāda mana paziņa Rīgā tā dara. Sarunā ar dakteri kreiso izmeklējumu, naudiņu ķešā un visi laimīgi.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: