Atklata vestule portalam Ventas Balss

Ina Fominova | 06.12.2021, 19:28:35 | 2081

Ka redzu, beidzot jus izdzesat komentetaja ar niku "sranskis" man veltitos godu un cienu aizskarosos, likuma Par personas datu aizsardzibu parkapjosos, manu gimenes loceklu godu un cienu aizskarosos , rasistiskos komentarus, bet vienlaikus izdesat ar manas atbildes komentetajam ar niku "sranskis",deklarejot to par vienkarsu savstarpeju kengasanos,kaut gan komentetajs ar niku "sranskis" jau loti ilgu laiku mani vaja interneta un raksta cienu un godu aizskarosus, rasistiskus, likumu par personas datu aizsardzibu parkapjosus man veltitus komentarus.Esmu jau neskaitamas reizes zinojusi par tiem redaktoram.Pilnigi bez kadas reakcijas un atbildes. Esmu meginajusi nosutit e-pastu Ventas Balss portala redaktorei uz e-pastu madara@ventasbalss.lv,bet katru reizi man
ir atnakusi atbilde, ka vestuli nav izdevies nosutit. Un tikai tad,kad man vakar izdevas nosutit vestuli uz e-pastu help@ventasbalss.lv,jus sodien reagejat, pie tam ta,it ka es te regulari uzbruktu komentetajam ar niku "sranskis".

Komentāri (120)

  • -5
    kalna kungs 08.12.2021, 16:17:55

    Ina Fominova, par vajāšanu uzskata:
    regulāra upura izsekošana ierastajās ikdienas gaitās (piemēram, ceļā no mājām uz darbavietu, mācību iestādi, veikalu, citām vietām , kuras upuris mēdz regulāri apmeklēt);regulāra, uzmācīga un biedējoša kontaktēšanās ar upuri – ar telefona, īsziņu, e-pasta starpniecību (biežāk tiek sūtītas īsziņas vai zvanīts vēlu vakarā un naktī);
    regulāra dažādu apmēru bojājumu nodarīšana upura īpašumam (piemēram, automašīnas bojāšana, dzīvokļa durvju bojāšana, stiklu izsišana, mājdzīvnieku kropļošana vai nogalināšana, dzīvesvietas izdemolēšana);
    uzmācīga dažādu dāvanu pasniegšana upurim (piemēram, regulāra ziedu nosūtīšana, mīlestības vēstuļu nosūtīšana, dāvanu atstāšana pie upura mājvietas durvīm);
    regulāra aizskarošu, biedējošu un divdomīgu komentāru izteikšana par upuri interneta vidē (piemēram, sociālajos portālos "draugiem.lv", "facebook.com" u. c.);

  • -5
    kalna kungs 08.12.2021, 16:18:07

    upura radinieku, draugu un darba kolēģu regulāra un sistemātiska ietekmēšana – stāsta par upuri nepatiesas un apmelojošas ziņas vai cenšas pārliecināt, cik vajātājam ir svarīgas attiecības ar upuri, cik ļoti viņš viņu mīl;
    draudi upurim, ka var ciest pats upuris, viņa bērni, tuvinieki un draugi;
    kopīgo bērnu iesaistīšana un uzpirkšana ar dāvanām un solījumiem, lai tie mēģinātu ietekmēt upura uzvedību, visbiežāk, lai upuris atjaunotu kopdzīvi ar varmāku.

  • -4
    kalna kungs 08.12.2021, 16:19:29

    pievēŗšam uzmanību, ka tas viss ir kontekstā ar mērķi iebiedēt.
    pants par personas cieņas aizskaršanu, jau ir cits stāsts, kuru diemžēl 90_ šeit esošo pārkāpj.

  • -7
    kalna kungs 08.12.2021, 16:23:20

    šeit jums ir dota iespēja portālu neapmeklēt un nekontaktēties ar jūsu tā saucamo vajātāju. taču tā vietā veicat provokācijas, kas liek aizdomāties...

  • -2
    Ina Fominova 08.12.2021, 16:52:05

    Un kapec lai es neapmekletu pilsetas, kura nodzivoti 50 gadi portalu ? Tapec lai sranskis mani nevajatu ? Jus uzskaitijat tiesi to, ko vins darija portala. Un es vinu nekad neesmu provocejusi. Bet man ir tiesibas apmeklet VB portalu tapat ka ikvienam cilvekam uz Zemes. Kapec Jus neiesakiet sranskim beigt vajasanu, bet iesakiet man neapmeklet VB portalu ?

  • -3
    A.n.i.t.a 08.12.2021, 17:36:43

    Gudrākais piekāpjas un nestrīdieties ar nejēgu. Pa saudzējiet savus nervus un kaut uz kādu laiciņu ieturiet pauzi, noplaks tās putas, kas ir sakultas. Lai miers un veselība!

  • -2
    Ina Fominova 08.12.2021, 17:46:56

    Paldies, domaju ta ari darit, kaut interese par pilsetu vel ir saglabajusies. Visiem labajiem cilvekiem - priecigus Ziemassvetkus !

  • -4
    Lielais Kretīns 08.12.2021, 19:08:48

    Paldies visiem par jautro vakaru portālā, beidzot te ir kas interesants ko palasīt :D Tik smiekli nāk, nekas cits

    Manuprāt ļoti vienkārši. Rakstot internetā ir jādomā tā pat kā publiskā vietā, jo tā ir publiska vieta. Ja nevar tikt galā ar citu cilvēku reakcijām, tad varbūt labāk vispār neko neteikt un paturēt savas domas pie sevis :)

  • -6
    Inga Sokolova 10.12.2021, 10:43:22

    to lielais kretīns
    "Ja nevar tikt galā ar citu cilvēku reakcijām ... tad nav ko rakstīt... " - teica īsts ventspilnieks lielais kretīns!
    Nav brīnums, ka Jūsu verga dvēseles pievelk tādas personības kā a.lembergs. lembergs ar visu tika galā! Vai ne?! Tikai kāds ir viņa "izcilās dzīves" noslēgums? Cietums! Cik nožēlojami.
    Agresīvo, manipulējošo komentētāju MĒRĶIS IR APKLUSINĀT citu viedokļu paušanu VB. Jūs cenšaties radīt iespaidu, ka Ventspilī visi domā vienādi. Sak, ja iekšas netur - turi muti!
    Manuprāt, komentētāja Ina Fominova darīja ļoti pareizi vēršoties policijā ar iesniegumu. Tas ir precedents. Nākošajiem jau būs vieglāk aizstāvēt savu brīvību paust savu viedokli publiskā forumā. Jauku dienu!

  • -9
    sranskis 10.12.2021, 12:03:49

    Un atkal mēs nonākam pie Lemberga, Sokolovas kundze! Viņš taču ir visa ļaunuma sakne, vai ne? Un tie, kuri aizstāv likumību (un ne vienmēr Lembergu) ir tie sliktie!

  • -5
    Inga Sokolova 10.12.2021, 12:26:31

    to sranskis
    Visa ļaunuma sakne (atsaucoties uz pasaulē vispārpieņemto morāles standartu) ir mantkārība.
    Pavila 1. vēstule Timotejam 6:10
    "Jo visa ļaunuma sakne ir mantas kārība; dažs labs, tiekdamies pēc tās, ir nomaldījies no ticības un pats sev nodarījis daudz sāpju."
    Precīzi par lembergu.
    Latvijā beidzot esam tikuši pie Likuma varas. Lemberga varas laiks ir beidzies.
    LNT televīzijas nedēļas raidījums (viens no skatītākajiem tai laikā) vismaz desmi gadu garumā pozicionēja lembergu kā VISIETEKMĪGĀKO cilvēku Latvijā. TAS IR FAKTS NEVIS MANS VIEDOKLIS. Lembergs BIJA Latvijas lielākā nelaime un politiskās korupcijas tēvs. Uzsvars uz vārdu - BIJA!

  • -12
    sranskis 10.12.2021, 12:38:23

    Likuma vara ir turēt apcietinājumā cilvēku bez spēkā esoša tiesas sprieduma, likuma vara ir nelikumīgi aizturēt Saeimas deputatu, likuma vara ir tieslietu ministram izteikties par spriedumiem, kuri nav stājušies spēkā, likuma vara ir Levitam zvanīt Saeimas deputātēm un faktiski draudēt, ja neievēlēs viņa Kuciņu?

  • -6
    Inga Sokolova 10.12.2021, 13:35:32

    To sranskis
    Izbeidziet komunikācijā izmantot čekistu paņēmienus. Tas vairs nestrādā. Mēs dzīvojam 2021. nevis 1991. Youtube var atrast visus info par čekistu metodēm cilvēku apstrādē par grāmatām nemaz nerunājot.
    Jums nepatīk esošā vara? Reiz no lemberga faniem dzirdēju frāzi - brauc prom, ja kas nepatīk. Bet es tā nekad neteikšu! Es teikšu - IZGLĪTOJIETIES! Jums būs daudz vieglāk dzīvot! Jauku dienu!
    P.S. Vai Šafranskim jau piezvanījāt?! :)

  • -7
    sranskis 11.12.2021, 09:51:41

    Sokolovai- atkal neviena iebilduma pēc būtības! Tikai plika demagoģija par čekistiem! Starp citu, VDK netiešā vadībā arī šī valsts tika atjaunota!

  • -5
    Lielais Kretīns 13.12.2021, 11:31:20

    Ingai ieteiktu pašai izglītoties un varbūt nedaudz arī padomāt :) Ja cilvēks nevar tikt galā ar citu cilvēku reakcijām, tad nav jāraksta publiski, ļoti vienkārši. Nezinu kas nav saprotams. Vārda brīvība nenozīmē, ka vārdiem nevar būt sekas/reakcijas.

    Liels paldies par izklaidi, tiešām to novērtēju :)

  • -3
    Inga Sokolova 13.12.2021, 12:56:42

    Konkrētais cilvēks, par kuru Jūs izteicāt savu viedokli, Ina Fominova, ir griezusies policijā ar iesniegumu. Tā ir veselīga atbildes reakcija uz rupju, personu aizskarošu komentāru rakstīšanu publiskā forumā.
    Acīmredzot, Jums rupji, cilvēka cieņu pazemojoši komentāri ir IZKLAIDE. Nu ko, jautrojieties, kamēr vēl ir tāda iespēja.
    Redzēsim, ar ko šis stāsts beigsies. Galu galā noskaidrosim, kuram būtu jāapgūst mācību stunda KĀ UZVESTIES publiskā forumā.
    BRĪVĪBA paust savu viedokli IET ROKU ROKĀ AR ATBIDĪBU par izteikto!
    Jurista vārds:
    https://saite.lv/zxqdk
    "Ir situācijas, kad vārda brīvība var nonākt konfliktā ar vairākām cilvēktiesībām, piemēram, PRIVĀTĀS DZĪVES NEAIZSKARAMĪBU, GODA UN CIEŅAS AIZSKARŠANU, robežoties ar naida kurināšanu vai aicinājumu uz vardarbību. Tādēļ noteiktā kārtībā un apjomā šie ierobežojumi (vārda brīvībai) pastāv."

  • -7
    sranskis 13.12.2021, 13:17:57

    Sokolovas kundze, varbūt Jūs būtu tik laipna un nocitēt kādu manu tekstu kur es būtu lietojis rupjības tāda veidā, kā to traktē latviešu valoda!

  • -5
    Inga Sokolova 13.12.2021, 13:58:43

    to Sranskis

    Necitēšu!
    PRIVĀTĀS DZĪVES AIZSKARŠANA un GODA UN CIEŅAS AIZSKARŠANA ir rupjība.
    RUPJĪBA - sieviešu dzimtes 4. deklinācijas lietvārds.
    Nepieklājīgs, rupjš vārds, izteiciens; nepieklājīga, rupja izturēšanās uzvedība.
    NEPIEKLĀJĪGS - Tāds, kura izturēšanās, rīcība, runa ir pretrunā ar pieklājības normām; TĀDS, KAS AIZSKAR, APVAINO KĀDU.
    1.1.Tāds, kurā izpaužas pieklājības normu neievērošana, pārkāpums.
    1.2.Tāds, kura saturs aizskar, apvaino; bezkaunīgs, rupjš.
    https://tezaurs.lv/rupjība
    https://tezaurs.lv/nepieklājīgs:1

  • -4
    Lielais Kretīns 13.12.2021, 15:03:19

    Un izklaide turpinās :D

  • -4
    Lielais Kretīns 13.12.2021, 15:08:05

    Ja godīgi jāiziet uzrakstīt iesniegumu policijā... Inga mani nosauca par lielo kretīnu. Man tas liekas rupji un galīgi nepieņemami un viņa aizkāra manu godu un cieņu saucot mani par lielo kretīnu

  • -4
    Lielais Kretīns 13.12.2021, 15:14:57

    Un vēl pie tam nosauca manu dvēseli par vergu.. Vispār nekāda cieņa. Būs jāiet rakstīt tas iesniegums

  • -2
    Inga Sokolova 13.12.2021, 19:24:40

    Nevaru vien sagaidīt!
    Ejiet uz policu un rakstiet iesniegumu, ja jūtaties aizskarts un pazemots. Tādā gadījumā es varēšu uzzināt Jūsu īsto vārdu un uzvārdu. :)
    Ventspils ir maza pilsēta, kur cilvēki viens otru pazīst. :)
    Jauku vakaru!

  • -10
    Soross 09.12.2021, 13:50:02

    Nu bet ko var gribēt no lietotāja ar niku Sranskis. Jau no tā vien var saprast, ko viņš ar citiem apdara.

  • -10
    Dajūsko 09.12.2021, 14:18:38

    Sranskim ir kritiskā domāšana, kas ir normāli attīstītam cilvēkam. Visiem, kas nopotēti, kritiskās domāšanas vairs nav. Nu, sorry, paši gājāt uz tām karātavām...

  • -10
    sranskis 09.12.2021, 14:28:29

    Paldies, Soross, par labiem vārdiem!:) Un es vienmēr Tevi esmu centies atbalstīt!:)

  • -2
    Kriska 10.12.2021, 14:55:59

    Milie drauģi, vai jums nav ko darīt?

  • -10
    sranskis 10.12.2021, 21:25:13

    Rēcu pusstundu! Atjaunojot savas gastronomiskās zināšanas, meklēju vinegreta ar siļķi recepti. Atveru pirmo, ko izmeta, bet tur atkal priekšā Ina Fominova kā receptes autore!!!
    https://receptes.tvnet.lv/recepte/8203-vinegrets-ar-silki

  • -4
    ilona kaķis 11.12.2021, 18:03:30

    Sranski, beidz vajāt Fominovu starp siļķēm!
    :DDDDD

  • -2
    yolo 13.12.2021, 21:11:08

    Pēc visa šī cirka pieļauju, ka vb foruma uzraugi daudz laicîgàk sakops. Kaut vai pašu miera labad

  • -4
    ilona kaķis 13.12.2021, 21:17:54

    Fominova tagad ārdās "kas jauns? " pie raksta par Streipa neforšo izrunāšanos. Apsaukājas un citādi daiļi iznesas.
    :DDD

  • -4
    ilona kaķis 13.12.2021, 21:22:51

    Palabošu pati sevi- tas tomēr ir NRA blakusprodukts "Tauta runā", kur var apskatīties jaunās aktivitātes.

  • -3
    Dajūsko 14.12.2021, 10:01:15

    Nja, pazuda Fominova, parādījas Sokolova. Trollis troļļa galā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: