Atklata vestule portalam Ventas Balss

Ina Fominova | 06.12.2021, 19:28:35 | 2081

Ka redzu, beidzot jus izdzesat komentetaja ar niku "sranskis" man veltitos godu un cienu aizskarosos, likuma Par personas datu aizsardzibu parkapjosos, manu gimenes loceklu godu un cienu aizskarosos , rasistiskos komentarus, bet vienlaikus izdesat ar manas atbildes komentetajam ar niku "sranskis",deklarejot to par vienkarsu savstarpeju kengasanos,kaut gan komentetajs ar niku "sranskis" jau loti ilgu laiku mani vaja interneta un raksta cienu un godu aizskarosus, rasistiskus, likumu par personas datu aizsardzibu parkapjosus man veltitus komentarus.Esmu jau neskaitamas reizes zinojusi par tiem redaktoram.Pilnigi bez kadas reakcijas un atbildes. Esmu meginajusi nosutit e-pastu Ventas Balss portala redaktorei uz e-pastu madara@ventasbalss.lv,bet katru reizi man
ir atnakusi atbilde, ka vestuli nav izdevies nosutit. Un tikai tad,kad man vakar izdevas nosutit vestuli uz e-pastu help@ventasbalss.lv,jus sodien reagejat, pie tam ta,it ka es te regulari uzbruktu komentetajam ar niku "sranskis".

Komentāri (120)

  • -7
    Soross 07.12.2021, 13:36:02

    Tā, tagad visi tvaiku nolaiduši — es kā lasītājs rekomendēju tēmu izdzēst un turpmāk citam citu atbalstīt, nevis noķengāt :)

  • -8
    sranskis 07.12.2021, 13:40:07

    Atbalstu, jo rokas tā vien niez kaut ko nokomentēt par tēmas autores epitetiem manā adresē!

  • -2
    Vorwärts! 07.12.2021, 14:17:50

    Sorosam,žīdam,kāds vārdu deva?

  • -6
    Ina Fominova 07.12.2021, 13:41:21

    sranski - varesiet tos komentet policija

  • -10
    sranskis 07.12.2021, 13:48:36

    Bet lūdzu! Tikai neaizmirstiet, ka arī Jums par savām rupjībām manā adresē būs jāatbild!

  • -5
    Ina Fominova 07.12.2021, 14:25:38

    Vienmer gatava izskaidrot un atbildet. Jo neesmu Jus vajajusi, ka to esiet darijis Jus. Pat, ja ilgaku laiku neesmu bijusi VB portala, tad pie nakama mana komentara ir bijis just- o, tava pasaule ( izmainits) piesledza Internetu, tatad Jus sekojiet, meklejiet. Tikai vel jus varetu uzskaidrot vienu, kaur ari to esmu vairakas reizes jautajusi, bet atbildi ta ari neesmu sanemusi - kads iemesls jums ir mani ienist ?

  • -9
    sranskis 07.12.2021, 15:22:31

    Es esmu atbildejis! Bet redziet- man gluži vienalga, ka Jus mani par sūdu saucat ja ne katrā, tad katrā otrā komentārā noteikti; par demences slimnieku un līdzīgi! Mani tas vienkārši neskar un nespēj aizvainot, es tam eju garām un pāri!
    Ja Jūs par vajāšanu uzskatat komentēšanu, nu piedodiet!:)

  • -5
    Ina Fominova 07.12.2021, 15:32:15

    nu, melot jau var, bet ws ceru, ka policija noskaidros - kapec jus mani vajajiet, jo ne jau es rakstu nirgas pie jusu komentariem par jebkuru temu, bet jus pie maniem. esmu jums jautajysi, esmu iriniska stila atbildejysi, zinohusi portal's un, ja, kad pacietibas mers ir bijis pills, atbildejysi tiring hysu still. JUS VISU LAIKU MANI ESIET VAJAJIS, NEVIS ES JUS

  • -1
    Ina Fominova 07.12.2021, 16:19:49

    Atvainojos par pareizrakstibas kludam iepriekseja komentara. Bet lietas butibu tas nemaina.

  • -3
    Zeķe 07.12.2021, 16:38:50

    neesmu ne viena, ne otra pusē, taču, šito visu lasot, rodas sajūta, ka šeit tiek konkrēti troļļots un kāds pieduras par to. tas arī viss.

  • -4
    Ina Fominova 07.12.2021, 16:46:20

    Valter, vai esiet lasijis visus man veltitos komentarus, ja piesakieties komentet kada vesel8bas stavokli ?
    Vai ari jums pilnigi nav nekadas sajegas par to, ko drikst un ko nedrikst ?l
    Starp citu, tikko ka sranska komentariem identisku izteikumu del...
    Yorkshire's director of cricket Martyn Moxon and head coach Andrew Gale have left the cricket club along with the entire coaching staff in the latest fallout from a damaging racism scandal.
    Ta ka publice savas diagnoses tikai tad, kad vari ras pieradit ar faktiem, ja ne ra ir cilveka goda un cienas aizskarsana. Labivel, ka nav rasisms...

  • -8
    Valters 07.12.2021, 18:19:40

    Iesūdzi tiesā!

  • -13
    Larijs Kukarans 07.12.2021, 18:53:25

    Palasīju šīs muļķības,un zinu pēc paša pieredzes,kas sūdzas,tas vainīgs.Ko var kasīties,dzīve ir pārāk īsa,lai to izniekotu ar visādām sūdzībām policijā.Ja uzskati ka tas saranskis tevi ir aizskāris,tad vajag noskaidrot kas viņš ir,un iedot pa tauri.Cik es saprotu,ka tu esi sieviete:) vai tad nebūs kāds vecis kas to izdarīs tavā vietā?Cik visi esam mīksti palikuši un stučījam cits citu.

  • -5
    Mija36 07.12.2021, 19:04:32

    Pasaki kā cilveks sameklēs to apvainotāju,ja viņs nav ar savu vārdu uzvārdu? Lielākā daļa tev ir mīzali sem izdomātiem nikiem . Ne visi taču tā ir .

  • -4
    Vpr 07.12.2021, 22:56:41

    Acīmredzot politiķis Jānis Vītoliņš VB portālam bija vienlīdzīgāks par privāto personu Inu Fominovu.

  • -2
    Vadims Kevrelis 08.12.2021, 07:55:32

    Sranski, pirms pārmest citiem par pareizrakstību un cieņu pret Latviešu valodu ,tad paskaties uz savu pareizrakstību, kurā tu tāpat esi pieļāvis būtisku pareizrakstības kļūdu. Tāpēc pirms pārmest citiem, tad tev pašam jābūt nevainīgam un precīzam pareizrakstībā.

  • -5
    Ina Fominova 08.12.2021, 09:19:31

    Vakar paskirstiju forumu un atradu temu, kur 20. oktobri publiski ludzu portala VB palidzibu sakara ar sranska komentariem. Un kas ? Nekas...
    P.s. redzu, ka te daudz medicinas darbinieku komente. Slimnicas darbojieties, cienitie. Paslaik tads saspringts laiks, va ne , Valter un kalna kungs ?

  • -7
    Kļumpats 08.12.2021, 12:23:07

    Ko nozīmē - publiski lūdzāt palīdzību? Palīdzību jālūdz, sūtot ziņojumu par, jūsuprāt, nepieņemamu komentāru, rakstot uz e-pastu, zvanot uz tālruni. Nav mūs spēkos izsekot katrai tēmai un katram ierakstam, bet tām, kurām tiek pievērsta mūsu uzmanība, pasekojam līdzi cītīgāk. Arī tagad jūs vienkārši minat, ka ir tāda tēma, bet kā lai uzminam, kurā tā ir? Vismaz linku vai nosaukumu varētu pierakstīt, lai kopīgi tiktu skaidrībā, kas un kā tur īsti ir.

  • -2
    Ina Fominova 08.12.2021, 12:27:23

    Sorosa kungs, vai tas, ka kads realaja dzive ir normals un draudzigs, kamer interneta izvers citu personu vajasanu ar aizskarosiem komentariem, Jums liekas normali un pienemami ? Es zinu, ka ari Jums velta aizskarosus un pat draudigus komentarus, bet visi saprot, ka tie ir veltiti tikai un vienigi Jusu nikam, bet ne personigi Jums. Toties visas nirgas, ko rakstijis sranskis, ir veltitas tiesi man personigi. Pie tam, aizskarot ne tikai mani, bet ari manus bernus un citus gimenes loceklus.
    Vai Jus nesaskatiet atskiribu ?
    P.s. Es neatbalstu, bet nosodu ari tos komentarus, kas veltiti Jusu nikam un skar Jusu nika tautibu, un mani loti izbrina, ka tadi, civilizeta pasaule nesoditi neatstati, brivi tiek rakstiti un saglabati saja portala.

  • -5
    Soross 08.12.2021, 11:44:59

    Es domāju, ka reālajā dzīvē šie strīdnieki ja satiktos, izrādītos normāli un draudzīgi cilvēki, kas atrastu kopīgu valodu. Galu galā atšķirības starp dažādām personībām ir tās, kas mūs katru padara vienreizēju :)

  • -2
    Ina Fominova 08.12.2021, 12:39:42

    Peteri Neimani - esmu sutijusi desmitiem un desmitiem zinojumu, bet publishing's esmu luxurious palidzibu 2021.gada 20. October tema, ja nemaldos, Tomer dzests, pie Ventas Balss atbildes. Jo zinojumi nestradaja, jo , piemeram, komentars, kura sranskis raksta par dazadu tautibu viriesiem, ar kuriem es cupojos un pat kopojos, personigi Jums likas pilnigi normals. Jo zinojums tika nosutits, bet komentars joprojam ir portala visiem pieejams.
    pirms 20. October es tuesi tapat meginaju nosutit vestuli uz portala redaktores epastu madara@ventasbalss.lv, un toreiz tiesi tapat tas neizdevas, atnaca starptautiska e-pasta companies pazinojums, ka tads e-pasts nav atrodams, tapec vestule nav nosutita. Tapec ari rakstiju komentaros.
    Es nezinu, kas tiesi Jums ir sis sranskis, bet zinu, ka Jus vinu personigi ziniet, jo pats teicat, ka vins NAV jusu redakcijas darbinieks. Vai tapec parapet pasu ieviestos noteikumus ?

  • -7
    sranskis 08.12.2021, 12:50:26

    Atvainojos, tur bija jābūt vārdam "iespējams"!
    Bet par čupošanos es atstāju spēkā!
    https://www.konozime.lv/cupoties/

  • -5
    Kļumpats 08.12.2021, 13:39:41

    Foruma tēmas administrācijas lapā redzam nevis pēc izveidošanas, bet pēdējā komentāra datuma. Tas, kā tā ir 20. oktobra tēma, atrast to nepalīdz.

  • -1
    Ina Fominova 08.12.2021, 13:44:04

    Es tiesam nezinu Jusu kartibu, bet vakara sameklesu ari, kada datuma veikts pedejais komentars , twma atrodas pie Sadalas Sabiedriba un saucas Tomer dzesa :D

  • -4
    Kļumpats 08.12.2021, 16:14:57

    Ja šī ir tā tēma, kuru domājāt, tad tur nav neviena komentāra no sranska.
    https://www.ventasbalss.lv/forums/cilveki-sabiedriba/5140#comments

  • -1
    Ina Fominova 08.12.2021, 12:41:54

    Atvainojos par kludam, tur mana telefona korektors piestrada , diemzel...

  • -1
    Ina Fominova 08.12.2021, 13:11:42

    Vai tiesam VB portals doma, ka es grieztos policija par, teiksim, kadu strunta stridu - tu esi mulkis, ne, tu pats esi mulkis ? Ne, par loti, loti ilgu vajasanu, kad bail ieiet pilsetas, kura esmu nodzivojusi 50 gadus, portala, nesanemot kartejo nirgasanos no sranska ? Kad pat 2000+ km no Ventspils, ieraugot pie kadas temas sranska komentaru, steidzigi izej no tas ? Kad sutu par nirgam neskaitamus zinojumus, un nirgas tiek ignore tas no admina puses? Jums tas skiet normali ?
    Re, kur sranskis jau atkal ienirdza, un kas ?

  • -8
    Dajūsko 08.12.2021, 13:49:00

    Kuram vispār interesē tavi komentāri, nomierinies. Toč nāk virsū klimakss.

  • -10
    sranskis 08.12.2021, 13:49:46

    Tad varbūt nevajag savos komentāros melot, bet, kad pasaka taisnību, iespējams, ne vienmēr īpaši korektā formā, uzmest lūpu!

  • -3
    Inga Sokolova 08.12.2021, 14:11:56

    to Dajūsko un sranskis

    MANI INTERESĒ tas, ko komentē Ina Fominova!
    Vēl mani intersē, kā veicināt iecietību Latvijas sabiedrībā.
    Es saprotu, ka Jūsu mammas (abas) noteikti kaunētos par Jums, kad uzzinātu kā Jūs izturaties pret konkrēto sievieti.
    Vai savu mammu Jūs arī šādi cenšaties nomierināt - "toč klimakss nāk virsū?!"

  • -3
    Inga Sokolova 08.12.2021, 13:45:35

    Pirms kāda laika rakstiski lūdzu VB bloķēt konkrēta komentētāja IP adresi par kometāru, kas saturēja aicinājumu uz vardarbību. Kokrētā persona vairs nekomentē. Par to paldies VB.
    Manuprāt, "sranskis" par savu attieksmi pret citiem kometētājiem VB (mani ieskaitot) būtu pelnījis IP adreses bloķēšanu. Tas šim cilvēkam liegtu iespēju radīt visatļautības sajūtu Latvijas sabiedrībā. Paldies!

  • -7
    sranskis 08.12.2021, 14:03:19

    Vai es kļūdījos rakstot, ka Jūsu uzņēmums nav ne centa nodokļos samaksājis 2020. gadā? Vai vēl kas briesmīgāks?

  • -3
    Inga Sokolova 08.12.2021, 14:19:16

    Jūs nekļūdījāties! Jūs tikai atbildējāt pats uz savu jautājumu. :D
    Forumā nav bijusi tēma par to cik Inga Sokolova ir vai nav samaksājusi nodokļos. Kāda Jums daļa par manu uzņēmumu??? Vai samaksāto nodokļu daudzums kādu padara tiesīgaku paust savu viedokli?
    Šeit jau parādās Jūsu "īpašā" izpratne par diskutējamo jautājumu. Jūs to pavērsāt pret MANI PERSONĪGI rakstot par manis samaksātajiem nodokļiem. Tieši to Jums pārmet Ina Fominova.

  • -8
    sranskis 08.12.2021, 14:22:31

    Sokolovas kundze, ja Jums interesē tas, ko raksta Fominovas kundze, tad visam rakstītajam jāpieiet kritiski! Ja viņa raksta, ka Latvija ir cūciska valsts vai, ka 16.martā pie Brīvības pieminekļa pulcējas Hitlera atbalstītāji(tā pēc komentāra konteksta var saprast0, nu piedodiet! Iespējamie Ādolfa atbalstītāji, iespējams, arī šeit ir (tā vismaz var spriest pēc bildēm pie nika), un to esmu arī portālam rakstījis, bet šie Gbelsi un Himleri šeit kā ir tā ir!

  • -8
    sranskis 08.12.2021, 14:27:51

    Vienkārši nodokļu maksāšana arī raksturo cilvēku, uzņēmēju u.t.t O.K., bet no nodokļiem veidojas viss valsts budžets, kā Jūs zinat, un tāpēc katrs cents ir dārgs!

  • -3
    Inga Sokolova 08.12.2021, 19:31:55

    to sranskis

    Tikai vārdu spēle ... s _ _ ranskis - š _ _ ranskis - ša _ ranskis - šafranskis

    Amizanti, vai ne?!

  • -4
    sranskis 09.12.2021, 18:10:17

    Interesants pagrieziens! Būs jāpiezvana Šafranska kungam un jāpastāsta, nenosmiesies droši vien!

  • -2
    Inga Sokolova 10.12.2021, 10:26:16

    to sranskis
    Droši zvaniet!
    Un vēl kas ... Jūs varētu pamācīties no Šafranska koka figūriņu grebšanu. Kad Jums atkal uznāks KOMPULSĪVA VĒLĒŠANĀS RAKSTĪT rupjības internetā, grieziet koka gabalu no visas sirds! Tas palīdzēs Jūsu smadzeņu pieres daivai, kas atbild par TIEKSMES KONTROLI APDOMĀT JŪSU RĪCĪBAS SEKAS un pieņemt lēmumu NErakstīt uzbrūkošus vai citādi manipulējošus komentārus. Jauku dienu!

  • -5
    kalna kungs 08.12.2021, 14:31:30

    Acīm redzami vārds "menopauze" mūsu sniegpārsliņai likas aizskarošs un tika dzēsts. Smieklīgi, jo netika adresēts uz konkrētu personu, iespējams runāju par sevi... Ko no tā varam secināt-dubulti standarti, pati raksta autore diezgan bieži izsakās nievājoši un aizskaroši, bet tas viņu neuztrauc. Ja jau reiz jums tiesības izteikt savu pamatotu vai nepamatotu viedokli, kādēļ liedzat runas brīvību citiem? Iespējams problēma tomēr paša pasaules uztverē? Ko iegūstam gala rezultātā? pilna skola ar sīkajiem, kam skolotāja nav spējīga aizrādīt, jo var taču aizskart mazās sniegpārsliņas jūtas... un gluži ka sranskis jau teica, pati un arī aizstāvji nav nemaz tik godprātīgi cik cenšas sevi pasniegt, protams aizmirstam, ka visu iespējams noskaidrot. nožēlojami...

  • -7
    sranskis 08.12.2021, 14:41:52

    Uzmanīgi ar terminu "sniegpārsliņa"!

  • -3
    Ina Fominova 08.12.2021, 15:28:31

    Jus , acimredzot, neesiet sekojis, redzejis, lasijis visus sranska komentarus - ja, ta ir ilgstosa vajasana - manas un nu jau ari manu gimenes loceklu rupja aizskarsana.
    Ja, esmu sranskim atbildejusi ari rupji pec tam, kad portals nav reagejis uz zinojumu. Cik ilgi Jus personigi ciestu, ja kads pie katra Jusu komentara rakstitu aizskarosas nirgas par Jums un Jusu gimeni? Esmu vinam jautajusi, kas par iemeslu tam, ka vins vaja mani. Atbildes nav. Tiesi tapec, ka portals nereageja uz maniem zinojumiem, es tureju aizdomas Peteri Neimani, jo ar vinu man ir bijusi vardu parmaina Lemberga sakara. Vins to noliedz un saka, ka sranskis nav VB darbinieks. Pec ta sapratu, ka tomer vins zina, kurs ir sranskis.
    Seit nav nekada sakara ar sniegparslinam, menopause, ne Jusu ne manu, ne ar vecuma marasmu. Vienigi ar vajasanas maniju no sranska puses.

  • -1
    Vadims Kevrelis 08.12.2021, 15:51:43

    Jā Sranski , par nodokļiem tas tiesa bet katrs uzņēmējs pats tiks galā ar savu uzņēmumu un nodokļiem. Tā ka tava okšķerēšana par konkrētu uzņēmēju neko fenomenālu nav atklājusi. Tu vēl varētu piekļūt kādam ofšoram un pameklēt tajos nenomaksātos nodokļus.

  • -6
    A.n.i.t.a 08.12.2021, 15:54:46

    Gatavā tukšu salmu kulšana. Nesaprotu, ko Inas kundze grib panākt? Tiesu un cietumsodu sranskim ? Publisku atvainošanos no viņa ? Vispareizāk ir vai nu neņemt par pilnu šeit rakstīto vai nerakstīt vispār. Ja nu tomēr gribas izteikties, tad jāpacieš arī citu viedokļi.

  • -4
    Ina Fominova 08.12.2021, 16:06:13

    Ws gribu panakt, lai vins beidz mani vajat un rakstit par mani un manu gimeni cienu un godu aizskarosus , rasistiskus, likumu par personal dati aizsardzibu parkapjosus komentarus. Ka redzu, vins to dara ar par citiem. Un vel es gribu, lai portals VB ievero pasu izveidotos noteikumus un nepielauj kada individa anonimu citu cilveku moralu terorizesanu sava portala. Jums tas liekas par daudz prasits ?

  • -6
    sranskis 08.12.2021, 16:10:24

    Es jau viņai šeit publiski atvainojos, mīļā miera labad! Bet acīmredzot to atkal uzskata par ķengām un vajāšanu! Drīzāk izskatās, ka mani sāk vajāt!

  • -1
    A.n.i.t.a 08.12.2021, 16:10:35

    No sirds iesaku, neapmeklējiet šo vietni, būs lielāks miers, saku to no savas pieredzes šeit pat, tikai 3 un vairāk gadus atpakaļ. Lai veicas!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: