Atklata vestule portalam Ventas Balss

Ina Fominova | 06.12.2021, 19:28:35 | 2081

Ka redzu, beidzot jus izdzesat komentetaja ar niku "sranskis" man veltitos godu un cienu aizskarosos, likuma Par personas datu aizsardzibu parkapjosos, manu gimenes loceklu godu un cienu aizskarosos , rasistiskos komentarus, bet vienlaikus izdesat ar manas atbildes komentetajam ar niku "sranskis",deklarejot to par vienkarsu savstarpeju kengasanos,kaut gan komentetajs ar niku "sranskis" jau loti ilgu laiku mani vaja interneta un raksta cienu un godu aizskarosus, rasistiskus, likumu par personas datu aizsardzibu parkapjosus man veltitus komentarus.Esmu jau neskaitamas reizes zinojusi par tiem redaktoram.Pilnigi bez kadas reakcijas un atbildes. Esmu meginajusi nosutit e-pastu Ventas Balss portala redaktorei uz e-pastu madara@ventasbalss.lv,bet katru reizi man
ir atnakusi atbilde, ka vestuli nav izdevies nosutit. Un tikai tad,kad man vakar izdevas nosutit vestuli uz e-pastu help@ventasbalss.lv,jus sodien reagejat, pie tam ta,it ka es te regulari uzbruktu komentetajam ar niku "sranskis".

Komentāri (120)

  • -6
    Ina Fominova 06.12.2021, 19:33:15

    Ta ka portals Ventas Balss ir ierobezojis vestules apjomu, tad nakas turpinat komentaros.
    Skatoties atpakal uz visu so, nacies secinat, ka, visticamak, komentetajs ar niku "sranskis" ir portala Ventas Balss darbinieks, jo citadi nav izskaidrojama tik atklata likumus parkapjosu komentaru un zinojumu par tiem ignoresana. Ceru, ka ar to beidzot tiks gala Latvijas Valsts policijai, kurai es sodien uzrakstiju iesniegumu par manis vajasanu no komentetaja ar niku "sranskis" puses un ignoranci un likumu neieverosanu no portala Ventas Balss puses.

  • -12
    Valters 06.12.2021, 19:58:54

    Ina domā, ka policijai nav nekā cita, ko darīt, kā revidēt ķengas?

  • -4
    Ina Fominova 06.12.2021, 20:09:01

    Redzi, Valter, Tev varbut tas ir kengas, bet man ta ir konkreta vajasana, kad bail vert vala portalu, ko tas komentetajs ar niku "sranskis" man atkal bus uzsplavis. Es neslepjos aiz nika un savus komentarus rakstu ar isto vardu un uzvardu, tapec gribu, lai ari tie, kas tomer izmanto nikus, komentarus raksta neaizskarot citu cilveku godu un cienu, neparkapjot likumus. Un no portala gribu, lai tas atbilstosi pasaule pienemtam etikas normam un likumiem kontroletu un dzestu sadus komentarus. Ka jau rakstiju, es neesmu aiztikusi "sranski", tikai atbildejusi uz vina apvainojumiem. Bet vins mani ir vajajis ne tikai te, ari citos Latvijas portalos. Un sen, jo vairakus no tiem es pat neatminos, kad pedejo reizi butu apmeklejusi. Ta ir apzinata otra cilveka vajasana, apvainosana, un ta ir kriminali sodama riciba, tapec ari uzrakstiju BEIDZOT iesniegumu policijai.

  • -6
    Madara Zaļuma 07.12.2021, 10:56:42

    Labdien!

    Diemžēl no jums e-pastu tiešām neesmu saņēmusi, bet pastāv arī citas iespējas kā sazināties, piemēram tel.nr – 29717620 uz kuru atbildu arī brīvdienās. Gadās, ka vakaros un brīvdienās pavadu laiku ar ģimeni un nepaskatos, kas notiek portālā, forumā, vai nav kāds kādu aizvainojis, bet tāpēc var zvanīt!
    Par godu un cieņu aizskarošiem komentāriem: lietotājs Sranskis jūsu ģimeni – bērnus, mazbērnus nevienā brīdī neapvainoja, tieši pretēji rakstīja, ka par viņiem neizteiksies. Nemāku spriest cik ilgi velkas jūsu abpusējās simpātijas un cik asi viens uz otru reaģējat, bet skaidrs ir viens – vienaldzīgs nav neviens.
    Varu tikai palūgt, ja jau reiz strīdaties, tad nevainojiet citus savos konfliktos!
    Lai mums visiem jauka diena!

  • -1
    domāju 09.12.2021, 15:04:49

    Apskatījos likumā, kas ir vajāšana - (132.1 pants.) " .. vairākkārtēja vai ilgstoša citas personas izsekošana, novērošana, draudu izteikšana šai personai vai nevēlama saziņa ar šo personu, ja tai ir bijis pamats baidīties par savu vai savu tuvinieku drošību " Diez vai šis ir tas gadījums. Ja ir izteiktas kādas rupjības, tad var būt huligānisms vai neslavas celšana. Bet tā kā forumā ideālā variantā vajadzētu būt diskusijai, tad katra rakstītais jāskatās diskusijas kontekstā, ko rakstījāt Jūs, ko Jums atbildēja.... Manuprāt, nevajag apmeklēt nedraudzīgus forumus, bet katrā ziņā tiesiskais ceļš arī der. Varbūt precedents palīdzēs sakārtot šo forumu, lai gan sranskim , man liekas, ir argumentēti komentāri, protams, tēmas ir dažādas un argumenti ne vienmēr ir vajadzīgi....

  • -13
    sranskis 06.12.2021, 19:51:24

    Es nekomentēšu, man jābūt uzmanīgam!:)

  • -15
    sranskis 06.12.2021, 20:20:59

    Nenoturēšos! Ja reiz rakstat ar savu vārdu un uzvārdu, tad esat gatava tam, ka Jums uzklups, komentēs, to, ko rakstat, un parasti ne ar ko neargumentētas ķengas, izdomājumus(līķi Lemberga lietā, Lembergs zaglis, cūcīgā valsts- Latvija), slavinat padomju laikus. Ir jābūt gatavai, ka cilvēkiem ir savādākas domas nekā Jums un tie izteiks tās nekautrējoties. Es nekad neesmu rakstījis ka Jūs sēžat sūdu bedrē, ko atļāvāties rakstīt attiecībā uz mani. Vajāšana? Tad Jūs nezinat kas tas ir un kā tas izpaužas. Un, lai Dievs stāv klāt tam, kuru es patiešām vajātu. Tā kā, cienījamā Fominovas kundze, es atvainojos, ja esmu Jus kaut kā aizskāris, tāds noteikti nav un nav bijis mans mērķis, bet tikai diskusija. Citos portālos, nu piedodiet!:)

  • -8
    Barons (Freiherr von ...) 06.12.2021, 20:30:03

    Tād sransk - prom uz atej,le zinat.Tu būt tō īst Viet prekš viņ.

  • -4
    Ina Fominova 06.12.2021, 20:35:39

    Tatad no vajasanas un aizvainosanas ar saviem personas godu un cienu aizskarosajiem komentariem, kuri, starp citu, skara ne tikai mani, bet ari manas gimenes loceklus, likuma par personas datu aizsardzibu parkapsanu jus tagad parejiet pie atklatiem draudiem ? Citadi es nevaru izskaidrot vardus , lai dievs stav klat tam, kuru es patiesam vajasu.
    Jau rakstiju, ka nekad neesmu pirma jus aizskarusi, bet atbildejusi uz jusu nepartauktajiem nirdzigajiem, aizskarosajiem komentariem pie jebkura man komentara par jebkuru temu - par Lidl, ludzu, par vakcinam, tiesi tapat, par Lembergu , tulit tieku aizskarta es un mana gimene. Ka jus to citadi variet izskaidrot, ka tikai apzinatu vajasanu un nirgasanos par otru cilveku ? Ja jums likas nepareizs mans viedoklis, jus varejat oponet, rakstit savu, savus faktus, pienemumus, bet jus to nedarijat. Jus apzinati loti ilgu laiku vajajat mani, nirgajaties par mani un to turpinat. Ja esmu jus kaut ka aizskaris ... izlasiet savus komentarus...

  • -17
    sranskis 06.12.2021, 20:46:48

    Jūs esat laba fantazetāja! Kur es Jums izsaku draudus vajāt, Jūs personīgi? Es uzrakstīju, ka jūtu līdz tam cilvēkam, pret kuru man nāktos to darīt un Jūs noteikti neietilpstat tajā kategorijā!
    Labi, izbeigsim šo bezaugļigo diskusiju.
    Es jau atvainojos un uzskatīšu zem sava goda vēl ko kādreiz komentēt zem Jūsu komentariem.

  • -6
    Spīdola 06.12.2021, 20:38:22

    Ventasbalss.lv ir portāls ar savām prioritātēm un vērtībām. Galvenā no tām- Lemberga interešu aizstāvība vienmēr un jebkurā veidā. Ne reti pat grūti ticēt, ka cilvēki, kuri droši vien nav tie dumjākie vai tml., var kaut ko tādu rakstīt. Bet te ir Ventspils un to vajag paturēt prātā pat miegā.

  • -12
    Kļumpats 07.12.2021, 09:17:15

    Drīkst vienu piemēru?

  • -3
    Normunds Birkhans 09.12.2021, 17:51:46

    Labvakar. Neimani kad Tu atvainosies man par savām kļūdām ? Vai man Tevi pa tiešo tiesā ,ka esi nepatiesību cēlājs ?

  • -11
    Valters 06.12.2021, 21:11:52

    Ja cilvēks turpmāk vēlas, lai attiecībā pret viņu nebūtu nekādu komentāru, tad viņš šādu provocējošu tēmu neizvēlas. Tad jau būtu pieticis ar iesniegumu policijā (ja tas vispār ir taisnība), ne tā?

  • -3
    Ina Fominova 06.12.2021, 21:29:46

    Valter, es jau vakar savos komentaros rakstiju, ka griezisos policija, un reakcija ? Nekadas. To pasu vakar nosutiju e-pasta portalam, tiesa, tikai un help pastkasti, jo redaktore bija nesasniedzama. Un tad beidzot sekoja VB portala atbildes riciba, bet es uzskatu, ka ta bija neadekvata un tapec patiesam uzrakstiju iesniegumu policijai. Tas, kas neskar mus tiesi, liekas kaut kas niecigs, vai ne ? Bet man ta nebija vienkarsa diskusija ar oponentu. Tur vispar nebija nekadas diskusijas. Tur bija vajasana un nirgasanas. Par mani un manu gimeni. Tapec ari uzrakstiju . Jo katrs vadzis reiz luzt.

  • -14
    Valters 06.12.2021, 21:34:51

    Nu, un, ko tu ceri panākt ar šo tēmu?

  • -4
    Ina Fominova 06.12.2021, 22:15:19

    Es neko neceru panakt, es vienkarsi informeju portalu Ventas Balss, ka es patiesam uzrakstiju iesniegumu policijai, ka es viniem soliju par vinu bezdarbiibu un ignoranci. Es negribu ne ar vienu kasities, es vienkarsi gribu panakt, lai komentetajs ar niku "sranskis" izbeidz mani vajat un rakstit pretigus komentarus pie katra mana komentara un gribu, lai portals ievero pasa izsludinatus noteikumus. Un tas nebija iespejams nekada citada veida. Tas ari viss.

  • -11
    ilona kaķis 06.12.2021, 21:44:05

    Nu, uztaisīja jaunu tēmu, kur mēģinās vēlreiz krietni izkasīties.

  • -7
    Spīdola 06.12.2021, 22:54:31

    Pareizi dara, ka informē pārējos, kas notiek, lai gan diez vai kādu tas pārsteidz. Šis nav vienkārši portāls, kā mēs visi to zinām. Te ideoloģija ( ja tas ir īstais vārds) ir tik pat spēcīga kā PSRS laikos. Tiem, kas to ir piedzīvojuši, nav jāpaskaidro. Fominovas kundze, kā noprotu, Latvijā nedzīvo un tādēļ spriež pēc demokrātijas kritērijiem. Ventspilī līdz nesenai pagātnei bija stingri autoritārs režīms un pusgada laikā tas nevar izzust. Pat ne krietni ilgākā. Diemžēl. Kamēr domē algu saņems Lembergam uzticami cilvēki, nekas nemainīsies. Jo- te ir Ventspils.

  • -5
    Spīdola 06.12.2021, 23:02:19

    Kā kādreiz izteicās viens no pašiem pietuvinākajiem Lemberga cilvēkiem- es esmu tikai kalps. Secinājumi katra paša ziņā.

  • -5
    Vadims Kevrelis 07.12.2021, 09:06:19

    Kas var būt vienkāršāk komentējot noslēpties aiz segvārda un aizskart citus. Vēl nesen vienā no saviem komentāriem tas pats Sranskis man piedēvēja palīgskolas izglītību bet tā vietā lai to piedēvētu varēja saņemt dūšu un drosmi paprasīt man par manu iegūto izglītību. Vēl vienā tēmā par Reņķa dārzu un Jubilejas ielu piedāvāju Sranskim satikties Reņķa dārzā bet no ''drosmīgā'' komentatora klusums. Tā kā Sranskim pirms aizskart un uzbrukt citiem vajadzētu izrādīt nelielu cieņu.

  • -15
    sranskis 07.12.2021, 10:37:29

    Pret tiem, kuri latviešu valodā raksta gramatiski nepareizi, man nekadas cieņas nav!

  • -9
    Kļumpats 07.12.2021, 11:01:39

    Par pašu problēmu kā tādu. Ik reiz, kad tiek ziņots par kādu komentāru, tos atveram, izlasām un izvērtējam. Ja tur ir nepārprotamas rupjības, draudi un tamlīdzīgi, komentārs tiek nekavējoties dzēsts. Taču, ja tā ir lamāšanās starp diviem cilvēkiem, kurā turklāt nav tiešu draudu vai rupjas izsmiešanas, tad bieži vien šādās diskusijās neiejaucamies. Jo ja abus puses dod virsū apmēram vienādā līmenī, tad kāpēc nostāties vienā no tām? Ziņu sadaļā tomēr ir nedaudz citādāk, tāpēc pret komentāriem, kas veltīti konkrēti šo ziņu varoņiem, tomēr izturamies uzmanīgāk, taču pa lielam noteikumi ir tādi paši - bez rupjībām, jēlībām, draudiem un nāves vēlējumiem, lūdzu!
    Un visbeidzot - portālā bija iespējams piereģistrēties ar jebkuru vārdu, tā kā mēs nevaram būt pārliecināti, ka pat lietotāji ar vārdu un uzvārdu tiešam ir cilvēki ar šādu vārdu un uzvārdu. Jūs taču nedomāja, ka pie mums latviski raksta Soross? Līdz ar to arī arguments par personiskiem aizvainojumiem arī nav pārliecinošs.

  • -2
    Heinrich 07.12.2021, 14:20:26

    Kā tad paliek ar to ungāru žīdu Sorosu?
    Vai pret viņu izturēties kā pret vienu no cionistiem līkdeguņiem,jeb vai tomēr kā pret ierindas koment'tāju?

  • -1
    .Nahs Nahs 07.12.2021, 14:27:01

    Neimanim
    (gan nedaudz ārpus tēmas)
    Jūs rakstāt:"...portālā BIJA (izcēlums mans) iespējams piereģistrēties ar jebkuru vārdu..."
    Vai tad tagad vairs nav iespējams vispār reģistrēties?Vai reģistrācijas liegums ir kāds īpašs "soda veids"?

  • -1
    yolo 07.12.2021, 11:03:07

    Tante nesaprot kā internets darbojās. Uzskata, ka publicēt savu viedokli publiskā, neaizsargātā forumā ar savu vārdu un uzvārdu ir kaut kāda drosmes izrādīšana

  • -5
    Ina Fominova 07.12.2021, 11:27:11

    Pec Jusu domam dtosme ir nirgaties par kadu paslepies aiz nika ?

  • -11
    Kļumpats 07.12.2021, 11:03:39

    Īsumā rezumējot - ja uzsākas kasīšanos ar kādu forumā, tomēr jārēķinās, ka tā var nonākt līdz asākai vārdu apmaiņai. Ja šķiet, ka kaut kas ir par traku, informējiet portālu, taču mums nav obligāti jānostājas kāda pusē, sevišķi, ja abas uzvedas vienādi.
    Un galvenas - diskutējam par visu ko, bet pieturamies problemātikai un nepārejam uz personīgo!

  • -11
    Kļumpats 07.12.2021, 11:06:01

    Jā, pēdējais - lietotājs sranskis NAV Ventas Balss darbinieks.

  • -2
    Ina Fominova 07.12.2021, 11:48:02

    Savadi gan tapec, ka atzisos, tiesi Jus tureju aizdomas, jo, pirmkart, man nav, pareizak, nezinu nevienu manu ienaidnieku Ventspili, kurs mani ta ienistu, ka vajatu fandriz pie katra mana komentara par jebkuru temu, otrkart, tiesi Jus nereagejat uz maniem zinojumiem, jo regulari zinoju par vina cienu un godu aizskanirosajiem, rasistiskajiem man veltitajiem komentariem, un tikai pec Jusu ignorance, es atbildeju, saprotiet pats, katra izturibai ur robezas, un ar Jums man ir bijusi vardu parmaina Lemberga komentaru sakara, kad Jus vel komentejat ar niku keda, treskart, esmu saglabajusi screenshotus, kur skaidri redzams, ka NAV nekadas savstarpejas lamasanas, ir tikai mans komentars par, piemeram, veikalu Lidl, un tulit tam sekojoss sranska komentars - aizvainojoss, pilnigi neka ar temu nesaistits. Un ta tas ir bijis VISOS gadijumos. Es sranskim neesmu rakstijusi, vina komentariem atbildejusi tikai tad, ja Jus nereagejat uz maniem zinojumiem, jo katra pacietibai tomer ir robezas.

  • -7
    ilona kaķis 07.12.2021, 12:03:13

    Ina Fominova, vai jums ir pilnībā skaidri saprotams termins- "rasistisks" ?

  • -7
    Kļumpats 07.12.2021, 12:17:22

    Ina Fominova, vai es sapratu pareizi, ka jūs uzskatāt, ka es jūs ienīstu?

  • -4
    Ina Fominova 07.12.2021, 12:23:28

    Ilona kakus - Ja, man ir, bet man ir aizdomas, ka Jums nav. Vai ari Jus neesiet lasijusi sranska komentarus. Man ir screenshoti, un tos es uzradisy policijai, kaut gan es domaju, ka vini pasi tos atradis. Ari tad, ja paslaik VB iet cauri visam foruma temam un dzes tos . Aizvainojosi un klaji rasistiski.

  • -7
    Madara Zaļuma 07.12.2021, 12:30:08

    Ina Fominova!
    Lai jūsu sirds būtu mierīga, visi komentāri kuri tiek dzēsti, mums saglabājas un varam tos iesniegt Valsts policijai, ja viņi uzskatīs, ka lieta ir jāizmeklē.

  • -2
    Ina Fominova 07.12.2021, 12:39:53

    Ilona kakus - Ja, man ir, bet man ir aizdomas, ka Jums nav. Vai ari Jus neesiet lasijusi sranska komentarus. Man ir screenshoti, un tos es uzradisy policijai, kaut gan es domaju, ka vini pasi tos atradis. Ari tad, ja paslaik VB iet cauri visam foruma temam un dzes tos . Aizvainojosi un klaji rasistiski.

  • -1
    Ina Fominova 07.12.2021, 12:45:16

    Madura Zaluma - paldies par it ka labu zinu, tikai, diemzel, man sket, ka dzesti ir tikai aizvakardienas komentari , bet parejie ta ari ir atridami forums joptojam.

  • -3
    yolo 07.12.2021, 12:14:57

    Mūsdienās bērniem māca par drošību internetā. Vajadzētu arī gados veciem cilvèkiem..

    Pati raksta dumjus komentārus un viedokli, kur ir pilnîgi skaidrs, ka uz to kāds reaģēs un visdrīzāk arī agresīvi. Dara to bez mazākās saprašanas par to kādà vidè atrodas un beigās ir pārsteigta un meklè vainīgos.

    Salīdzinājumam- tu naktī nestaigā ar zelta ķèdi un biezu maku rokā pa apšaubāmu rajonu, jo ir diezgan skaidrs rezultāts. Jā, tie kas tevi aplaupīs būs vainīgi, bet pašam arī ir smadzenes jāieslēdz

  • -3
    Ina Fominova 07.12.2021, 12:31:23

    Peteri Neimani - es neko paslaik neuzskatu, man bija aizdomas, Jus rakstiet, ka ras neesiet Jus. Tad atvainojiet par aizdomam. Lai policija mekle, kurs ir sranskis . Jums ka zurnalistam un VB adminam jau nu vajadzeja zinat pasu izdotos noteikumus un izprast, vai komentars ir aizvainojoss un rasistisks vai ne.

  • -8
    Kļumpats 07.12.2021, 12:51:32

    Pilnīgi pareizi - mēs arī cenšamies izprast gan komentārus, gan kopīgo situāciju.

  • -2
    Ina Fominova 07.12.2021, 13:15:38

    Peteri Neimani, esmu sutijusi neskaitamus zinojumus par sranska komentariem, kuros vins apraksta viriesus, ar kuriem es it ka gulot seit, Anglija, nirgajas par mani, maniem berniem, manas gimenes locekliem, un Jus VIENMER esiet uztveris tos, ka etiskus , nerasistiskus un neaizvainojosus. Vai Jus esiet parliecuna

  • -2
    Ina Fominova 07.12.2021, 12:37:55

    yolo - izlasi manu 5.oktobra komentaru par veikalu Lidl un sekojoso sranska komentaru. Un tadu, ar temu un manu komentaru nesaistitu sranska komentaru ir desmitiem, desmitiem un desmitiem, pie jebkuras temas, kur uzrakstu komentaru. Sis vel ir viens no maigajiem, bet citos bija iztirzats, ar kadas tautibas viriesiem es gulu, ko dara manas gimenes locekli, nanu bernu vardi, ko es daru, utt., utt., utjp. Vai Jus uzskatiet, ka tas ir pielaujams ?

  • -1
    Ina Fominova 07.12.2021, 13:17:42

    Peteri Neimani, esmu sutijusi neskaitamus zinojumus par sranska komentariem, kuros vins apraksta viriesus, ar kuriem es it ka gulot seit, Anglija, nirgajas par mani, maniem berniem, manas gimenes locekliem, un Jus VIENMER esiet uztveris tos, ka etiskus , nerasistiskus un neaizvainojosus. Vai Jus esiet parliecinats, ka Jusu uzskati atbilst visparpienemtam etikas normam ? Jo seviski publiska vide ? Vienkarsi apbrinojami...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: