Ceļu tīrītājs

Niķeļgalva | 02.12.2021, 15:52:39 | 2185

Varbūt varētu kāds izstāstīt,kāpēc rajona ceļu uzturētāja auto kad ,,kaisa,,šoseju nelaiž lejā priekšā lāpstu lai nostumtu to sniegu,varbūt priekšniecība neļauj vai kāds tam iemesls,vai tā lāpsta pielikta tikai smukumam.

Komentāri (64)

  • -3
    Elena Nikolajevna 07.12.2021, 14:34:41

    Pilsetā uz bērnu laukumiem ir uzstādītas skaistas tabulas ar info. Bet tie ir bīstami bērniem. Tabulas metāliskas. Ļoti šaurleņķi. Un augstums bērna galvas līmenī. Vasarā zvanīju uz VLK bet līdz šim nekas nav izdarīts. Droši vien aizņemti ar smagu darbu.

  • -3
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 07.12.2021, 16:37:07

    Labdien! Vai varat, lūdzu, norādīt kuros bērnu laukumos sastapāties ar šīm informatīvajām zīmēm bīstamā augstumā?

  • -7
    Marta P 08.12.2021, 15:07:11

    Zīmes bīstamā augstumā - zīmes ir atbilstošā augstumā, lai arī bērni tās varētu redzēt, apskatīt, saprast.
    Piedodiet, atvainojiet, bet ja jūsu bērns skrien tā, ka skrien visās zīmēs - tad arī visas laternas tam ir bīstamas, par pašu rotaļu laukumu nerunājot. Bērnam jau diez gan agrā vecumā būtu jāsaprot, ka uz ielas esošos šķēršļus ir jāapiet, nevis jāskrien virsū.

  • 0
    Sandra Harmonija 08.12.2021, 13:39:18

    Lūgums Labiekārtošanas kombinātam ,ja jau jūs tīrat 24 stundas d/n - pievēriet uzmanību visur tām vietām ,kur jānovieto automašīna !!!!

  • -4
    Marta P 09.12.2021, 14:57:35

    Šādas vietas var iztīrīt tikai tad, ja automašīnas tur nav novietotas. Piemēram mūsu iekšpagalmā iepriekšējos gados tika lūgts noteiktā dienā uz noteiktām stundām izbraukt mašīnas, lai var iztīrīt. citādi to nevar izdarīt.

  • 0
    Persona 08.12.2021, 13:47:57

    Viņi taču vairs neko nedarīs.
    Piektdien kusīs viss nost. Taupīs naudu, bet norakstīs uz ielu tīrīšanu

  • 0
    ventspilnieks 36,7 09.12.2021, 20:36:50

    Šodien gribēju vēl pašļūkāt gar kapiem pa celiņu, bet kas tev deva. Tīrītājs un kaisītājs bijuši, nācās pa mežu šļūkt :( Tur 10 cilvēki diennaktī aiziet, tiešām tā jāstūrē un smilts jākaisa. Nav naudas kur likt ? Es saprotu galvenā taka uz jūru, nostūrē un aizmirst līdz nākamajam biezajam sniegam. Ļaujiet vismaz tur ar ragaviņām bērniem pašļūkt. Ja jau baigi vajadzētu jūsu tīrīšanu, tad tur nebūtu desmitiem iestaigātu taku. Cilvēki vienkārši dodas uz mežu brist. Šovakar pēc 6 nesatiku nevienu, kurš izbaudītu ar smilti sakaisītās meža takas :D

  • -1
    ilona kaķis 09.12.2021, 22:18:42

    Laikam tāpēc, ka stūrē kaut kādas meža takas, Gāliņciema ielām resursu pietrūkst.
    Kukurūzai būs taisnība - atkusnis glābs visu neizdarību. Un melus pie viena arī, ka uz ielām sniega virs 100mm neesot.

  • -3
    evans 09.12.2021, 22:37:41

    Kura noslēpumainā iela Gāliņciemā ir neizbraucama?

  • -1
    ilona kaķis 09.12.2021, 22:57:46

    Es rakstīju, ka nedēļu netīrīta, nevis neizbraucama. kaut kā jau cauri muļļājamies.

  • -4
    Marta P 10.12.2021, 15:11:15

    kura iela?

  • 0
    ilona kaķis 10.12.2021, 20:34:40

    Marta P, norādiet savu e-pastu, un es iedošu jums info.

    Ja vēlaties apskatīt vēl kādas netīrītas ielas, kas nav gluži pie manas dzīvesvietas, tad tāda ir, piemēram, Katrīnas iela gar tirgu un Tiesas māju. Cik mašīnas piebraukājušas, tik ir.

    Tad vēl dzelzceļa stacijas priekšpuse. Lai piekļūtu Dzelzceļnieku ielai, nākas malties cauri drausmīgam sniega putras katlam stacijas priekšpusē, kur nekas nav šķūrēts.

  • -4
    Marta P 13.12.2021, 17:09:06

    Es jau viņu nebraukšu un netīrīšu! :D Pasakiet ielu, lai dienesti var pārbaudīt un notīrīt, vai tas tā slepeni? Pie reizes iedzīvotāji zinās, kura iela nav tīrīta.
    Visādu žulti varat te gāzt, bet ielu, kura netīrīta nosaukt nevarat? Tā vien šķiet, ka ražojat tā saukto fake saturu, ja nevarat nosaukt faktus. Ja būtu privāta saruna tad saprastu, bet te pati sākāt publiski sūkstīties, bet pateikt līdz galam nevarat.

  • -2
    PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" 13.12.2021, 17:25:12

    Labdien, pašvaldības SIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" minētās teritorijas apsekos un iztīrīs. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

  • 0
    ilona kaķis 14.12.2021, 18:12:08

    Marta P, man nešķiet, ka es "leju žulti", ja runāju par kādām neizdarībām, kuru varēja nebūt. Jūsu prasību nosaukt kaut ko konkrētu arī izpildīju, jums vajadzētu būt gandarītai.
    Lai nebūtu tā, ka rakstu tikai par neizdarīto, pieminēšu, ka līdz ar atkusni parādījās arī tehnika. Nu jau 2x mūsu iela ir šķūrēta un kaisīta; tas palīdz mazināt piebraukātos sniega grumbuļus. Nav gluži iemesls vicināties ar karodziņiem un korķēt vaļā šampānieti, bet ir labi, ka viss ir atkal tā, kā tam vajadzētu būt.

  • -2
    Marta P 15.12.2021, 14:59:49

    Atlika tikai pateikt ielu! Vai tas bija tik grūti?
    Bet kaut kā...nu zūd ticamības moments tiem jūsu izteikumiem, jo tieši kā sākāt teikt, tā jau arī notīrīts..
    Man kā ventspilniecei nesanāca aiziet un paskatīties vai tiešām tie mūsu dienesti tik slikti strādā, kā sūkstaties. Kamēr izdabū no jums ielu - viss tīrs. Vai tāpēc, ka pateikts, vai tāpēc, ka jau bija tīrs - kas to lai zina, katrs tic, kam grib.

  • 0
    ilona kaķis 15.12.2021, 15:33:58

    Man ir samērā vienaldzīgi, cik daudz jūs ticat vai neticat manis teiktajam. Nedaudz izbrīna kaut kas cits:

    Jūs tātad šīs vietas neredzējāt, bet viedoklis, ka paužu nepatiesību, Jums ir diezgan dzelžains.

    :D

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: